Kuidas vältida toimib nagu Tourist Prantsusmaa

Posted on

Ülevaade Prantsuse kultuuri- ja toimides nagu kohalikud

Kuidas vältida toimib nagu Tourist Prantsusmaa - omaksvõtmine Prantsuse kultuuri- ja toimides nagu kohalikud

Kui Prantsusmaal, kui sa nagu Prantsuse teha siis ilmselt palju nauditav kogemus. Paar lugu prantsuse kultuuri aitab teil mõista, miks asjad on teatud viisil Prantsusmaal, ja kuidas välja paistma vähem turistina.

Pealegi, see on tõesti nii halb, et nautida pikka lõunat? Või on teie kohv veetlev kõnniteel kohvik asemel tormasid ringi to-go tass? Ära võitle Prantsuse süsteem, omaks kultuuri ja siis vaatame palju vähem nagu turist.

Siin on mõned viisid välja nagu kohalikud ja mitte käituda nagu turist:

Naudi sööki, ei kiirusta neid

Mis on kiirustada? Kas sa ei puhkusel? Kui te ei American, see võib olla kultuuri šokk süüa sööki Prantsuse restoran. Kuigi see on võimalik leida importija (minna) märke restoranides, see on tõesti vastuolus Prantsuse stiilis.

Kui teie kelner ei kiirusta üle tuua teile kontrolli hetkel sa sööd oma viimase hammustada (ta ilmselt ei, sest nad ei taha, et sa tunned tormas), ei oleks üllatunud. Naudi veidi vestlus, sips veini, ja kui sa oled kohvik, inimesed-vaadates.

Sa võid otsustada, et see läheb liiga kaugele omaks Prantsuse armastus rups, teod, konnakoivaproovi ja muud sarnast. Aga igaks juhuks sa mõelnud minna seda teed, vaadake vastik Prantsuse roogasid vältida, kui te pole prantsuse, ja siis otsustada.

Räägin natuke prantsuse

Sa ei pea võtma intensiivne kuue nädala Prantsuse muidugi, aga siis välja paistma nagu turist palju vähem kui saate vähemalt väljendada peenutsemiseks, nagu “tere” ja “Kas te räägite inglise keelt?” Prantsuse keeles.

See ei ole raske ja siis luua tõeliselt hea mulje algusest. Ja Prantsuse ilmselt aru, et te ei ole valdavad, ja minna inglise lihtsalt.

Ärge jätke Hiiglaslik Tips

Kuigi see võib tunduda viisakas lahkuda suur otsa suure teene, see ei ole väga prantsuse. Kui oled restoranis, otsa on juba niikuinii.

Seal on üks kindel-tulekahju viis paistma nagu turist Prantsusmaal, mis on siis jätke teise 15 kuni 20 protsenti peal seda. See on rohkem tavaks jätta muutus või mõni muu väike kogus üle kantud otsa.

Kui te istute, mille kohvi baari või kohviku uuesti siis tuleb jätta väga väike kogus; võibolla ümardada see lähima euro.

Kleit nagu Prantsuse

Kui te kannate Yankees tee-särk ja lohakas tennised, siis kiiresti välja paistma nagu turist. Kuigi Prantsuse üha seljas riided nagu teksad ja tossud (eriti noored prantsuse), nende vabaaja kleit on ikka dressier kui Ameerika vabaaja kleit. Sa sulanduda Prantsuse rohkem kui lähed midagi juhuslik, kuid elegantne.

Mine Prantsuse Ajakava

Kui vajutad vaatamisväärsuste lõuna ajal ja söögikohti on 03:00, siis võib leida nii suletud ja näevad välja nagu turist. Prantsuse kipuvad süüa sööki söögi ajal, võttes rahulikult sööki vahel keskpäeval ja 02:00. Ja sa leiad, et paljud kauplused võta kaua lõunaeine tundi. Kuuma lõuna ja maapiirkondades leiad kauplused avatud midagi 07:30-01:00 siis 4 kuni 7 kell seega veenduge, et ei püütud välja. Mõned linnas võib ka sulgeda lõunaks vaid väiksemaid vaatamisväärsusi ja külades.

Teil on palju parem kogemus kui sa lihtsalt tean, et see enne reisile minekut, ja planeerida oma päeva sobivalt. Samuti ei tee ambitsioonikas shopping plaanid pühapäeval, kui valitsus volitusi, et peaaegu kõik poed suletud.

Toidupoodides ei saagi teid samuti kinnipanemine esmaspäeviti. Jällegi, veidi enne planeerimine aitab ja te võite alati küsida Tourist Office (kuigi need on sageli suletud lõuna- kui ka!)