Külas Greenwich Turg Londonis

Posted on

 Külas Greenwich Turg Londonis
Greenwich Turg on üks Londoni parimaid allikaid kunsti ja käsitööd, unikaalsed kingitused ja haruldaste antiikesemete ja kollektsiooni.

Greenwich Turg Ajalugu

Seal on pikka aega olnud tugev kuningliku ühendust Greenwich, läheb tagasi vana kuningaloss Placentias mis oli monarhi peamine lossi umbes 1450 kuni keset 15. sajandi kuni 1700. Greenwich on sündinud Henry VIII, Elizabeth I ja Mary I.

Samuti on tugev shopping ühendus, mille Royal harta Turg on algselt määratud volinikele Greenwich Haigla 1700 1000 aastat.

Peamiselt shopping ümbrus suure maantee on palju söögikohti – palju häid lastele – ja palju armas väike poed – kõige ole nii hea lastele.

Kuidas Greenwichi turg

Greenwich Turg on kesklinnas Greenwich, on kaetud ala ümbritsetud College lähenemine, King William Walk, Greenwich Church Street ja Nelson Road.
Iga tee on üks sissepääs turul:

  • Põhja kaudu College lähenemine
  • idast kaudu Turnpin Lane
  • alates Lõuna kaudu allee vahel Marcet Raamatud Morrise Ledlay
  • West Via Turnpin Lane ja Durnford Street.

Kasutage reisiplaneerimissüsteem planeerida oma marsruuti ühistranspordiga.

Greenwich Turg lahtiolekuajad

Turg poed ja pubid on avatud terve nädala.
Kioskites: kolmapäevast pühapäevani: 10:00-05:30

  • Laupäev: käsitöö, värske toodang, Food-to-go
  • Reede: Vintage, Collectables, Antiik, Food-to-go
  • Laupäev: Collectables, Antiik, Arts & Crafts, Food-to-go
  • Laupäev ja pühapäev: Arts & Crafts, värske toodang, haruldusi, Food-to-go

Vältida nädalavahetusel, kui soovite külastada lastega vankrid kui teistel päevadel on vaiksem ja on tõenäolisem, et olla mahuvad kohalikus kohvikud ja restoranid. The Coach ja hobused on kohalik lemmik; selle istumisnurk tegelikult moodustab osa turust.

Greenwich Turg juhtimise esmatähtsaks ettevõtjad, kes kavandada ja teha oma tooteid, samuti spetsialisti eetilisi importijad. Mõned kioskites on seal iga nädal, kuid seal on palju vabaaja ettevõtjad nii iga visiidi turul on erinev. See tähendab ka, kui sa näed midagi, mida sa tõesti tahad osta, ei saa tugineda läheb järgmisel nädalal tagasi saada. Turukorralduse töötab kõvasti, et hoida hea mix toodete müük nii turul alati tundub värske ja põnev. Nädalavahetustel saab eeldada, et leida kuni 150 Kunst ja käsitöö kioskites ja kuni 25 toidu kioskites.