Külas Prantsusmaa juunis: ilm on hea, ja seal on palju teha

Posted on

Külas Prantsusmaa juunis: ilm on hea, ja seal on palju teha

Juuni on kuulsusrikas kuu külastada Prantsusmaal. Prantsuse sattumist puhkus meeleolu, kuigi nende peamine puhkus hooaeg on juuli keskpaigast augusti keskpaigani alates Bastille Day 14. juulil umbes Aug.14. Kuigi Pariisis on väga populaarne reisijate see aeg aastas, seal on palju rohkem Prantsusmaa väljaspool Pariisi, ja saate vältida rahvahulgaga seal, kui liiga palju turiste on negatiivne teile.

Ilm juunis

Juunis ilm Prantsusmaa on üldiselt kerge ja saab hiilgav.

Võite loota imeline sinine taevas ja soe temperatuur enamiku ajast, kuid seal saab veel kevadel dušid ja jahe õhtuti, eriti mägistes piirkondades Prantsusmaal. Ilm muutub ainult veidi üle kogu riigi juunis. Siin on ilm keskmised mõned suuremad linnad:

  • Paris: mõõnad 55 F, tõusud 72 F
  • Bordeaux: mõõnad 53 F, tõusud 75 F
  • Lyon: mõõnad 55 F, tõusud 75 F
  • Nice: mõõnad 61 F, tõusud 75 F
  • Strasbourg: mõõnad 54 F tõusud 73 F

Mida Paki

Kuigi enamik Prantsusmaa piirkonnad on sarnased ilm juunis, pakkimine võib olla keeruline, kui te külastate nii mägedes ja Vahemere piirkonnas. See võib siiski olla külm öösel Alpides ja üleolekut, samas saab päevitada mööda Vahemere. Põhitõed visata kotis ka väikesi puuvilla riided päikseline päeva; kerge jope, kampsun või tuuletõkkekile; ujumistrikoo; vihmavari; päikesevastased. Hea kõndimine kingad on peab iga reisi Euroopasse.

Mida oodata

Kuna ilm soojeneb, leiad, et Prantsusmaa pargid ja aiad on oma parima, koos kuulsusrikas värvid ja healõhnaline lilled ja põõsad eputamine. Kõik muuseumid ja vaatamisväärsused, nii suured ja väikesed, on avatud. Paljud alustavad oma pikendada suvel tundi, pöörates erilist väliüritusi pakkuda.

Juuniks algust kõrge festival hooajal, kui Prantsusmaa hakkab tähistama kõike, alates toidu muusika ja tänavalt teatri kunsti ja käsitööd. Peaaegu iga suur linn ja linn paneb show. Ja suvel jazz festival hooajal saab läheb.

Shopping muutub veelgi parem suvel müük hooajal. See on aasta keskpaigast juunist kuni augusti esimesel nädalal. Vaadake kauplustes “Soldes” märke aknad.

Üks parimaid perks juuni: On aeg istuda kõnniteel kohvikus või terrassil vaadates maailma minna, päeval ja öösel. See on ikooniks Prantsuse kogemus ja üks ei jäta.

Esiletõstetud

Lisaks suurepärane ilm, õitsvad lilled ja palju atraktsioone Prantsusmaa pakub olenemata aastaajast, juuni 2018 hoiab mõned erilised vaatamisväärsuste