Külas Rooma Kuulsad Trevi purskkaev

Posted on

Külas Rooma Kuulsad Trevi purskkaev
Trevi purskkaev või Fontana di Trevi nimekirja eesotsas kuulsamaid purskkaevud Roomas, kui mitte maailmas. Ikooniks sümbol linna, see on top free atraktsioon (va mündi võiksite Toss), juhtides hinnanguliselt 1200 inimest saidile iga tund.

Asub Rooma ajaloolises keskuses, purskkaevu istub väike ruut ristmike Via della Stamperia, Via di S. Vincenzo ja Via del Lavatore. Lähim metroopeatus on Barberini , kuigi kui soovite näha Hispaania trepid, siis võiks kindlasti tulla maha Spagna metroopeatus ja jalutuskäigu kaugusel Piazza di Spagna purskkaevu umbes 10 minutit.

Ajalugu Trevi purskkaev

Arvestades tohutut arvu iidse struktuuride Roomas, Trevi purskkaev on suhteliselt kaasaegne võrreldes. In 1732, Clemens XII pidas konkurentsi leida sobiv arhitekt veesõidukitele uue terminali purskkaevu Acqua Vergine: akvedukt, mis oli pumpamine värske vee Rooma alates 19 eKr.

Kuigi Florentine kunstnik Alessandro Galilei võitis konkursi komisjon sai kohaliku arhitekti Nicola Salvi, kes kohe hakkas ehitus massiivne barokk purskkaev. Mõjutavad Bernini disain, mis oli kunagi läbi, Salvi töö tutvustab mitmeid tõlgendav elemente, sealhulgas tohutu sambad ja pilastrite, kuhjuvate vetest bassein oma baasi ja jõulise skulptuur Oceanus ja tema kest-kujuline vankris joonistatud seahorses ja taltsutanud triitonid. Pööningu koos klaasimine ja allegooriline arvud hõljub eespool võidukaare, mis moodustab arvukus, viljakuse, jõukuse ja ilutaimed.

Trevi purskkaev jõudis lõpule 1762 teine ​​arhitekt, Giovanni Pannini pärast Salvi surma 1751. 17-kuu taastamine rahastatud moemaja Fendi valmis sügisel 2015, tuues purskkaevu tagasi oma säravat valge hiilgus.

Mida teha, on Trevi purskkaev

Päevasel keskööd tuhandeid turiste rahvahulga ümber Trevi laia basseini vilaukselta see ulmeline marmorist loomine mermen, seahorses ja langema basseinid, kõik mida juhib Oceanus, jumalik kehastus merele.

Siin on mõned asjad, mida teha, kui külastate Trevi Fountain.

Toss münt Fountain. Turistid sageli külastada Trevi Fountain osaleda rituaal Loosimise. Öeldakse, et kui sa visata münt Trevi purskkaev, oma tagasipöördumist Eternal City on tagatud. Teine mündi käivitas tõotab leiad armastuse. Kolmas peab tagama, abielu.

Selleks mündi Toss õigesti (ja see ilmselt oluline selleks, et oma õnne hoida), nägu eemale purskkaev, hoidke mündi oma parema käe ja Toss üle vasaku õla.

Üllatunud selle 18. sajandi barokk meistriteos. Skulptor taustal Palazzo Poli see aukartustäratav travertiin purskkaev seisab umbes 85 jalga kõrge ja umbes 160 jalga lai, kallab peaaegu 2,900,000 kuupjalga vett iga päev. On hinnatud, et umbes 3000 euro müntide ekstraheeritakse purskkaev iga päev ja annetatakse heategevuseks.

See on lihtne saada segane rahvahulgad ja fotovalikute – kuid ei võta paar minutit imetleda üksikasju ja ulatus see monumentaalne skulpturaalne purskkaev.

Tuletame meelde kuulsa filmi stseene filmitud purskkaev. Kino on väga hea Trevi Fountain aastate jooksul. Olev seadistus selline filmiklassika nagu Federico Fellini La Dolce Vita, Jean Negulesco on kolm münti Fountain , William Wyler on Roman Holiday ja isegi Julia Roberts tabas süüa, palveta, armasta , Fontana di Trevi on muutunud kraami, et Itaalia unenäod on tehtud. Sa ei saa minna kahlajate arvesse purskkaev nagu Anita Ekberg iseloomu tegi La Dolce Vita (tegelikult, siis ei ole!), Kuid see on ikka lõbus relive ikooniks filmikunsti hetki filmitud siin.

Parim aeg külastada

Muidugi, parim aeg külastada Trevi purskkaev on kui rahvahulgad on nende kergeim. See tähendab, vältida keskpäeval ja hiline pärastlõuna, kui ümbrus purskkaev on kitsad ja ülekoormatud Kui saad seal hämaras, leiad, et õhtul kuma ja dramaatiline mõju valgustus luua taevane ja romantiline atmosfäär. Varahommikune on ka suurepärane aeg olla seal, kui piazza on vaikne ja rahulik.

Kuidas sinna saada

Asukoht: Piazza di Trevi, 00187 Roma

Alates Piazza di Spagna: Head kagu Via di Propaganda ja jätkata Via di Sant’Andrea delle Fratte. Võtke vasaku kohta Largo del Nazareno ja paremale Via della Panetteria. Via della Stamperia teha õige ja jõuda Piazza di Trevi.

Termini raudteejaam: Võtke Metro A (punane joon), et Barberini jaama ja kõndida 8 minutit Piazza di Trevi.

Külastaja Tips:

Kas pidage meeles, et see on rangelt keelatud ujuda, tolknema jalad vees, süüa või istuda tahes osa monument. Rikkujaid on trahvitud kuskil € 450 ujumiseks ja € 240 istumiseks, mägironimine või picnicking kohta purskkaev.

Kui rahvahulgad on oma raskeima (ja millal tegelikult), hoida silma peal tasku ja väiklane vargad – Trevi purskkaev on Tourist Central.

Lähedal atraktsioonid

Hispaania trepid. Lemmik koht võtta lasti maha, Scalinata di Spagna on kaldus trepikoda 138 sammu, piirasid Trinità dei Monti kirik. Trepid unustada mänguline Fontana della Barcaccia (purskkaev kole paat), mille projekteeris Pietro Bernini, isa Gian Lorenzo Bernini.

Piazza Navona . Kodu kolm muljetavaldav purskkaevud, eriti Bernini purskkaev Nelja jõe, selle avaliku ruut sumin inimestega päeval ja öösel.

Pantheon . Hästi säilinud ja suurepärased, see endine pagan templisse ehitatud 1. sajandil AD, nüüd kristlikku kirikut. Insener imetlema uhkuseks suurima armeeritud tsemendi kuppel maailmas.