Külastaja juhend Hampton Courti palee Londonis

Posted on

Külastaja juhend Hampton Courti palee Londonis
Hampton Court Palace oli kuningliku residentsi alates 1520. aastad, kui kuningas Henry VIII võttis üle selle arendamiseks Cardinal Wolsey ja paljude kuningliku sõitjad aastate jooksul andnud palee oma uimastamise sisustus, seinavaibad ja maalid.

Hampton Court Palace sisaldab ka oluline osa suurim erakogu kunsti maailmas, Royal Collection , mis on vara kuninganna Elizabeth II. See kollektsioon on täis ekraani ja sisaldab materjali 16. 17. ja varajase 18. sajandil.

1689. aastal, Sir Christopher Wren lammutati suur osa Tudor Palace ja hakkas hoone uue palee King William III ja kuninganna Mary II, kuid 1760. George III sai kuningas ja mahajäetud Hampton Court kui kuninglik residents.

1838. aastal Queen Victoria avatud aiad ja riigi korterit avalikkusele tasuta. See ei ole enam vaba (vt piletiinfo), kuid on väärt külastamist. Hampton Court Palace kinnisvara sisaldab 60 aakrit ametliku aiad, nõudes 200.000 lillesibulate igal aastal ja teine ​​40.000 kasvatatakse lasteaed.

Töötunni Fotograafia Reeglid ja Audiogiidide

Hampton Court Palace ja ametlik Gardens on suletud 24. detsember 25 ja 26 iga aasta samal ajal mitteametlikul Gardens on suletud 25. detsembril Home Park on avatud aastaringselt, kuid töötunni võivad muutuda sõltuvalt aastaajast, nii et alati olla kindel, et kontrollida ametlikul kodulehel täpsemat teavet.

General fotograafia, ilma flash, isiklikuks, mitteäriliseks kasutamiseks on lubatud palee ja aiad, välja arvatud Chapel Royal ja Royal Pew.

Audiojuhendid kuuluvad piletihinna saab kogutud Teabekeskuse kaugele vasakule nurka Base Court. Keeled pakutakse seda teenust hulka inglise, prantsuse, saksa, itaalia, hispaania, hollandi, jaapani, vene, korea keel.

Directions: Kuidas Hampton Courti palee

Hampton Court Palace kõrval on Thamesi jõe lõuna lääne London, ning kuigi on WPSA jokiveneisiimme palee Westminster suvekuudel-teekond, mis võtab neli tundi-seal on ka mitmeid teisi vahendeid avaliku ja eratranspordile et saan teid seal. Kasutage reisiplaanija või Citymapper app planeerida oma marsruuti ühistranspordiga.

  • Aadress:  Hampton Court Palace East Molesey, Surrey KT8 9A
  • Lähim metroojaamad: Richmond (R68 bussi) või Hounslow East (111 bussi)

Ühistransport Londonist ja lennujaamade

South West rongid teenused otse London Waterloo Hampton Court, ja sõit kestab vaid 35 minutit, mille tulemuseks on 200 meetrise jalutuskäigu üle silla jaamast palee. Rongiliikluse läbib Wimbledon jaama, kus London Underground District Line algab ja Hampton Court on Travel Zone 6.

Kui te reisimist South West rongid neil pakkumine kombineeritud sõidu- ja Palace pilet. See tähendab ka seda, et sul oma sissepääsupilet käes nii ei pea minema Piletikassa kui jõuate. Ole kindlasti vaadata läbi kohaliku bussiliinid järgmistel liinidel, mis kõik lähevad mööda Hampton Court Palace: 111, 216, 411, 451, 461, R68 ja 513.

Heathrow lennujaam võtta 111 bussi, Gatwicki lennujaam rongiga lennujaama jaama Clapham Junction ja muuta Hampton Courti rongi ja London City Airport, võta Docklands Light Railway, et Canning Town ja siis Jubilee Line Waterloo , siis püüda Hampton Court rongi sealt.

Pileti teave, majutus ja Pagasihoid

Pileteid saab osta päeval või eelnevalt kokku Palace piletikassa-asub vaid sees peamine väravad vasakus servas drive-või eelnevalt igast komplekteeritakse South West Rongid jaama.

Et säästa raha reiside Hampton Court Palace saab osta Londoni Pass, mis annab teile piiramatu sissepääs koormate top London vaatamisväärsuste sealhulgas Hampton Courti palee, Kensingtoni palee ja Tower of London, või saate broneerida online eelnevalt kohta ametlikul kodulehel ja Sageli skoor soodustust pileteid.

Kui reisite pagasiga või seljakott, Hampton Court Palace on mõned kapid, mis asub väljas Kell Court, kus Käsipagasi ja väikesed seljakotid või üleöö kotid saab vasakul (kappi suurus: 45cms lai x 45cms sügav). £ 1 mündi kasutamiseks on vaja neid, mis tagastatakse pärast kasutamist. Suured kotid või kohvreid võib jätta omal riisikol ka valvurite poolt ameti West Gate. Palun rääkida ülemvangivalvurid kui te praegu oma pileti, kui soovid kasutada seda võimalust.

On kaks kööginurgaga korterid palee saadaolevad vaatamisväärsused rendi. Kala Kohtu magab kuni 6 inimest ja Georgian House magab kuni 8 inimest. Broneerides saamiseks võta The Landmark Trust .

Hampton Court Palace rõhutab

Üle 500 aastat kuninglikku ajalugu, Hampton Court Palace on midagi pakkuda kõigile külastajatele alates Tudor Köögid kuulus Andrea Mantegna maali komplekt “triumphs Ceasar”, siis ei taha jääda nende tipphetki oma ringkäiku põhjustel.

Alates 1529, Tudor Köögid koosneb 55 tuba, mis on kaetud 3000 ruutjalga, olid komplekteeritakse 200 inimest, pakkudes 600 sööki kaks korda päevas õukonna. Veelgi enam, kuningas Henry VIII õukonnas oleks purjus uskumatu 600 gallonit ale igal aastal. Uurige seda osa palee siis Julgeb Great Hall, Inglismaa viimase ja suurima keskaegse saali, mis kord oli kuningas Henry VIII söögisaalis tema töötajad ja veel kaunistatud seinavaibad riputatud muljet külastavad suursaadikud.

Mõtleme alati kuningas Henry VIII kui suur mees palju naisi, kuid ta oli atraktiivne noor mees ja oli abielus oma esimese abikaasa, Hispaania Catherine Aragoni, 20 aastat ja nad olid väga armunud. Neil oli 6 last sureb jättes talle isast pärija ja Henry nägid selles Jumal karistab teda abiellub oma venna naise. Seega lugu me teame: uus kirik Inglismaal moodustati, et ta saaks lahutada ja tema veel viis abielu tema püüdlustes toota mees pärija.

Samuti saate soovi kontrollida William III poolt ja Gruusia Private Apartments, mis mõlemad olid tulemused erinevad monarhide elavad palee. Mary II ja tema abikaasa William III tellitud Sir Christopher Wren taastada kolmandik Hampton Court, mis hõlmab “vajalik office” (kuninga WC).

Gruusia Private korterid nüüd võõrustab Cartoon galerii, mille eesmärk oli näidata suurt Raphael karikatuurid, vaid pakub 17. sajandi koopiate Queen Victoria andis originaalid Victoria ja Alberti muuseum.

Chapel Royal on olnud pidev kasutamine üle 450 aastat, ja see on pidevalt muutunud sõltuvalt sellest, kes hõivatud palees. Kui Cromwell elas palee eemaldas ta ehitud vitraaži ja Queen Anne hiljem panna puust altar ees eemaldati aknad.

Hampton Court Palace Gardens pakkuda 60 aakri aiad, mis alavääristama jõe Thames, teise 750 aakri vaikne kuningliku parkidele. Vaadake ka Keisririigi Garden-King William III aed taastada oma 1702 au ja suur Vine, mis oli istutatud 1768 Kuulsa aednik “Capability” Brown ja ikka toodab aastas saagi must viinamarjad, mida müüakse palees poed septembri alguses.

Labürint, enim külastatud atraktsioon aiad, kestab keskmiselt 20 minutit, et jõuda kesklinnast. Samuti vaadata läbi Royal Tenniseväljakud , vanim tenniseväljak Inglismaal, mis on igapäevases kasutuses.

Fun kõigile: perekond Tegevused

Hampton Court Palace on peresõbralik atraktsioon meelelahutuslike tuhandeid turiste igal aastal ja pakub keskendunud tegevuste lastele igas vanuses. Peredele väikeste lastega või kes veavad vankrid juba kärud või vankrid võib võtta kogu lossi ja võib ka vasakule vasakule pagasi rajatis välja Kell Court, mis pakub Buggy Park. Rääkida vangivalvur kui soovite kasutada lifti, mis on kättesaadav kõigile suuda hallata trepid.

On Peretuba off Base Kohtu väetid mängida vabalt piires palee. On sarnane laste mänguväljak Tiltyard Café, mis ei ole kättesaadav koolivaheajal, ja seal on ka erinevaid perekond Trails saadaval Infokeskus väikelastele teha nii, nagu nad lähevad ümber lossi.

Kuid mitte kõik perekond Trails on väiksed. On ka mõned vanemad lapsed mis aitavad suurendada nende teadmisi Tudor jooksul ja nelja pere audioringkäikude on saadaval, et suunata lapsi üle 6 läbi palee. Koolivaheajal, palee pakub kostüüm giidiga sündmuste ja käsitöö tegevusi, mis on suunatud lastele vanuses 5 kuni 11.

Pukeutumalla riided on saadaval infokeskus, kuhu koguda oma vaba audiogiidi. On kostüümid kogu perele ja seda saab teha seda lihtsam märgata üksteist kui Palace on hõivatud kui kõik oma pool kleidid üles. Siiski võivad külalised ei tulnud kostüüm on kostümeeritud näitlejad Palace iga päev ja töötajad ei soovi, et teised segadusse teid koos nendega.

Labürint on soovitatav ka igas vanuses ja sissepääs Maze on kantud oma lossi pilet. Ära unusta aiad on ilus ja hea koht on perepiknik-võite tuua oma sööki või osta võileibu ja suupisteid Tiltyard Cafe!

Hampton Court Palace Ligipääs puudega Teave

Hampton Court Palace on väga suur, et olla teadlik külastajat, kes soovivad näha kõiki lossi interjööri ja aiad rändab üle kahe miili. Kuna Hampton Court Palace on ajalooline hoone ebatasastel pindadel, see võib olla raske läbida. Kuid paljud trepid on lai ja madal, sest William III, kes oli astmaatiline, ehitatud nii, et need oleks lihtsam teda ronida!

Enamik siseliinide palee on kättesaadav külastajatele suuda ronida trepist nagu on lift võtta külastajaid riigi Apartments esimesel korrusel. Räägi tahes vangivalvur abi. Käsitsi ratastooli kasutamiseks on saadaval paleed ja ühe isiku motorollerid on saadaval kasutamiseks aedades, vaid ole võimalik ettetellimisel.

Külalised puuetega on lubatud hariliku määraga, kuid kaasneva hooldaja, isikliku abistaja või kaaslane antakse tasuta sissepääsu-teavitage vastuvõtukomisjon töötajad ostmisel pileteid, kui teie saatev isik on teenus inimene. Juhtkoerad on samuti teretulnud.

Seal on kättesaadavad tualettruumid Base Court, Fountain Court, esimesel korrusel, Wilderness Garden ja Tiltyard Cafe. Üheksa puudega auto parkimiskohad kohapeal kes ees, see mees. Kaks neljast poed on ratastooliga ligipääsetavad: kasarmu Block Shop ja aed Shop.

Need suuda jõuda Young Henry VIII näitus Wolsey Toad näed virtuaaltuur-olla tutvu täieliku juurdepääsu üksikasjad näitus on ametlikul kodulehel .