Kulud Hotellid ja majutus Prantsusmaa

Posted on

 Kulud Hotellid ja majutus Prantsusmaa

Leiad laias valikus hotelli valikuid, kui te plaanite külastada Prantsusmaal. Maksumus majutust sõltub regioonist ja tüüp. Kuigi hotellituba on paratamatult kallim Pariisis, on ka palju vapustav Châteaux ja luksushotellid kogu Prantsusmaa mis on sama kulukas, eriti piirkondades, nagu Provence. Kuid on ka palju mugavam, eelarve hotellid Pariisis samuti üha rohkem ketid toitlustus neile, kes tahavad lihtsalt voodis öösel.

Keskmine hinnad erinevaid valikuid Majutus

Internet broneerimine, see on muutunud peaaegu võimatu väita hind erinevat tüüpi majutust. Aga üldiselt, hinnad eelarve ja majanduse hotell Paris öö kohta keskmiselt 100 eurot ja ülejäänud Prantsusmaa umbes 70 eurot. Need on kõige elementaarsem majutus. Mis on klassifitseeritud kui “väga mugav” hotel keskmised 170 eurot öö Pariisis ja 150 eurot väljaspool, samas kui kõige kallim Deluxe kategooria hotellides võib maksta midagi 450 eurot Pariisis ja 300 eurot ülejäänud Prantsusmaal.

Kuid pidage meeles, et need on keskmised hinnad, nii et vahemikud igas kategoorias on üsna lai.

Prantsuse Hotel Star süsteem

Prantsuse hotell star süsteem on valitsuse kontrolli all ja väga ranged. Kui sul erinevaid kriteeriume kasutatakse iga 1- kuni 5-tärni süsteem (pluss top valikut Palace hotellid), siis on lihtsam valida õige hotell oma eelarve.

Uus kava võeti kasutusele 2009-2010, mille tulemusena sulgemise paljud väikesed pereettevõte hotellid. Uued nõuded on ranged, rõhutades ohutuse ja ka tuues kaasa uued eeskirjad puudega toad. Prantsuse valitsus on ka range julgeolekukontrolli süsteemi, siis võite olla kindel, et tähed on omistatud igale hotell tegelikult tähendab, mida nad ütlevad.

Hotellid Prantsusmaa kuvada hinnad hotelli sissepääsu ja tavaliselt magamistuba ja sisaldavad käibemaksu ja teenust. Kui teil on vaja lisavoodi toas, seal on tavaliselt lisatasu eest.

Leiate ka, et seal on palju rohkem valikuid kui sirge hotellis. Võibolla proovida kodumajutuse (nn chambres d’hote Prantsusmaa)? Need on tohutult kasvanud populaarsus ja numbrid viimastel aastatel, pakkudes kõike alates linna Laagrid Chateaux basseinid, alused, ja palju muud.

Mis on hinnas Bändid

  • Hotellituba hinnad on ära toodud kaks inimest jagavad standard kaheses või kahe voodiga toas ilma hommikusööki.
  • Mida väiksem hotellide ja kodumajutuse majutust sisaldavad sageli kontinentaalset hommikusööki hinna ja kui see on pakutud, on märgitud revisjoni või kirje.

Rohkem nõuandeid ja teavet

  • Vaadake hea hinna ja kvaliteedi suhtega odav hotelliketid Prantsusmaal. Nad pakuvad suurepärast hinnad, usaldusväärne majutus ja leidub kõikjal riigis.
  • Proovige Logis Hotel, sõltumatu tarneahela eraomandis omadused, sageli koos hea restorani ja
  • Kui olete viibib mõnda aega ja on rühm, siis mõtle üürile vara. Võite ise toitlustada, järgige oma raviskeemi ja tunne, nagu kohalik, tehes sisseoste toiduainete turu piirkonnas. Omadused ulatuvad laialdaselt veider lossi veetlev väike villad prantsuse maal.
  • Kas raamat ette, vajadus populaarne puhkuse piirkondades, nagu Lõuna-Prantsusmaal. Linnade nagu Nice ja Cannes võib olla mitmesuguseid hotelle ja majutust, kuid seal on alati survet parima hinna kohtades. Ja väike, stiilne kuurordid nagu Saint-Paul-de-Vence, on hotellide isegi raskem broneerida.