Kur ir kaip įsigyti vaistus Italijoje

Posted on

 Kur ir kaip įsigyti vaistus Italijoje
Italijoje galima įsigyti daug vaistų, tiek per-the-counter ir recepto, vaistinėje ar Farmacia . Dauguma OTC vaistų ir vitaminų nėra prekybos centruose, nors jūs rasite pagrindines pirmosios pagalbos tiekimą tiek. Už biržos ir receptinių vaistų, ieškoti kryžiaus ženklą, paprastai šviečia žalia, rasti vaistinę. Jūsų viešbutis parą turėtų galėti nukreips jus į artimiausią Farmacia. Jei esate apsistoję už Airbnb ar panašaus nuoma, būtinai paklauskite savo šeimininką, kai jūs patikrinti.

Dauguma didžiųjų miestų turi vieną ar daugiau 24 valandų vaistinės, nors tai yra toli gražu ne taip paplitusi, kaip JAV. Daugiau tipiškas yra ” Farmacia di Torno ” koncepcija, kur vaistinėse tam tikrame plote paeiliui esantys asmenys atvira naktį ir sekmadieniais. Tai reiškia, jums gali tekti išeiti iš savo kelią rasti atvirą vaistinę po kelių valandų arba sekmadienį, tačiau paprastai vienas prieinama per kelias mylias.

Kelionės su savo vaistus

Pavartojus receptinius vaistus, būtinai juos nešiotis su savimi (savo originalioje talpoje) jūsų rankinio bagažo skrendant į Italiją. Negalima pakuoti juos į savo registruotą bagažą. Jei vežama daugiau kaip trijų uncijų skysto medicina, duoti recepto ar gydytojo dėmesį su jumis.

Jūs taip pat turėtų atlikti savo receptų kopijas arba sąrašą iš jūsų vartojamų vaistų (tikrieji vaistų pavadinimus, o ne bendriniai pavadinimai) tuo atveju, jei reikia juos pirkti Italijoje. Pavartojus vaistų, kurie yra svarbu jums turėti, tai taip pat yra gera idėja suteikti sąrašą į vieną iš savo kompanionų keliaujantiems, taip pat kažkas grįžo namo, kas galite kreiptis, jei jums reikia pakeisti savo receptinius vaistus.

Jei reikia vaistų užsienyje

Jei reikia vaistų keliaujant Italijoje, galvą į Farmacia (ne drogheria, kuri yra daugiau parduotuvės). Vaistininkas gali būti suteikta galimybė pakeisti savo receptinius vaistus už jus, jei jums reikia daugiau dėl bet kokios priežasties, net jei jūs neturite originalų receptą. Išimtys bus opiatai, narkotikai ar kitos glaudžiai reguliuojamos vaistai-tai bus sunku pripildyti Italijoje. Saugiausias kursas veiksmus, kad originalaus recepto, butelį ar konteinerį su savo pavadinimu ant jo, o už sandariai kontroliuojamų medžiagų, pastaba iš savo gydytojo sakydamas, kad jums reikia šiuos vaistus.

Nors jums gali rasti, kad jūsų receptiniai vaistai kainuos mažiau Italijoje nei Jungtinėse Valstijose, kai per-the-counter vaistus, gali kainuoti daugiau, kiek $ 1 už tabletes ibuprofeno, pavyzdžiui. Galbūt Jūs norite, kad jie su jumis, ypač jei yra ypač prekinis ženklas, kuris jums labiau patinka. Kiti vaistai, kaip aspirinas, paprastai bus apie tą pačią kainą, kaip ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Daugiau nei tiesiog Meds

Jei jaučiatės šiek tiek serga, vaistininkas galėtų jums patarti, taip pat. Yra anglų kalbančių vaistininkai daugelyje pagrindinių Italijos miestų. Jei turite nežymus sveikatos problemą ir paaiškinti savo simptomus, vaistininkas paprastai rekomenduoju ne biržos prekę.

OTC vaistus paprastai nėra ekrane, todėl jūs tikriausiai turės paprašyti vaistininko pagalbos. Jie negali turėti lygiai tokį patį vaistą esate įpratę vartoti. Vaistininkas paprastai galės rasti kažką lygiaverčio duoti jums, kad bus patenkinti jūsų poreikius.

Kiti pagrindai, kad jums lengvai rasti vaistinėje yra kontaktinių lęšių tirpalai (taip pat galite gauti juos parduotuvėje, kuri parduoda akinius), apsaugos nuo saulės, uodų purškalas, vitaminų, dantų pasta ir burnos, moteriškas produktus, daiktų jūsų kūdikiui, o kartais ir net maistas specialių dietų, pavyzdžiui, be glitimo makaronų.

Kada eiti prie už Vaistai ER

Jei paleisti iš medicinos, jūs neturite savo originalų receptą, ir / ar nerandate vaistininkas pasiruošęs suteikti Jums pildymas, jums reikės eiti į Pronto Soccorso arba palatoje. Ten, italų gydytojas galės parašyti jums receptą, darant prielaidą, kad galite patikrinti vaistus vartojate. Nesvarbu, ar jūs einate į ER ar į vaistinę, nepamirškite visada pasiimti savo pasą arba kitą tapatybės dokumentą su nuotrauka.