Kur skatīties Londonas Lielā upe Race

Posted on

Kur skatīties Londonas Lielā upe Race
Lielā upe Race ir ikgadējs airēšanas sacensības Londonas Temzas upes, dažreiz pazīstams kā Londonas upes Marathon. Kurss ir šausmīgs 21,6 jūdzes garš un ilgst augšpus Docklands apgabala austrumos līdz Ham Richmond rietumos. Vairāk nekā 300 tradicionālie airu laivas un airēja amatniecība piedalīties sacensībās, ieskaitot ķīniešu pūķis laivu, Havaju kara kanoe laivas, un Viking longboats.

Pasākums piesaista konkurentus no visas pasaules. Daudzi konkurēt, lai uzvarētu, bet ir daudz vairāk, kas piedalās prieka pēc, vai piesaistīt naudu labdarībai.

Noteikumi paredz, ka laivas ir jāpārvieto ar airiem vai lāpstiņām un ir Cox un pasažieru (kaut gan cox un pasažieris var mijas ar airētāju sacensību laikā). Līdz 300 laivas piedalīties arī Gigs, skiffs Celtic Longboats, frēzes, Currachs, pūķu laivu, Whaleboats un sortimentu jaunums kuģi. Laivas nelabvēlīgi ietekmē klases, lai sniegtu vispārēju konkurenci, kā arī sacensības ar klasi. Kā handikapi ir uz vislēnāko prom pirmo dienu, tas padara dzīvīgu rasi.

Sacensību piesaista nopietni braucēji, kā arī atpūtas rowers, padarot to ūdens bāzes ekvivalentu Londonas maratonā, un interesants un krāsains briļļu par daudziem, kas nāk skatīties no tiltiem un upju krastos. Katra laiva ir nepieciešams, lai veiktu kādu karogu, un balvas ietver vienu masku.

Vēsture Sacensību

Pirmās sacensības notika 1988. gadā, kad 72 dalībnieki devās uz ūdens 20 laivām, kas pārstāv sešas dažādas valstis. Konkurenti iekļauti jauni Jūras kadetiem, airu veterāni, un laivošanas entuziasti. Pasākums tagad ir četrkāršojies izmēra un ir piesaistījusi virkni kuģu, piemēram, reprodukcija bronzas vecuma grieķu kambīzi un pasaules vecākajām sacīkšu airu laivu, kas datētas ar 1800.. Starptautiskā Pasākums piesaistīja dažas zvaigznes gar ceļu, tostarp Stings un Džerijs Hall, un tas ir prestižākā šāda veida pasākums Eiropā.

rase Route

Sākums: Docklands Sailing Center , Millwall Riverside, Westferry Road, London Docklands
Finish: Ham House , Richmond

Kad tas notiek

Šis ikgadējais pasākums notiek septembrī tuvu mēra Temzas festivāls. Sākuma laiks parasti ir ap 10 AM.

Kur skatīties

Tower Bridge ir viens no populārākajiem skatītāju vietām, tāpēc ir ieteicams skatīties no Londonas tilta, nākamā tilta gar Temzas upi.

Citas tautas tilti ietver:

  • Richmond Bridge
  • Hammersmith Bridge
  • Vandsvērta Bridge
  • Battersea Bridge
  • Westminster Bridge