Kur un Kā nopirkt Medikamenti Itālijā

Posted on

 Kur un Kā nopirkt Medikamenti Itālijā
Itālijā, jūs varat iegādāties daudz medikamentus, gan pār-the-counter un receptes, aptiekā vai farmacia . Lielākā daļa bezrecepšu medikamenti un vitamīni nav pieejami lielveikalā, lai gan jūs varat atrast pamata pirmās palīdzības piegādes abiem. Par OTC un recepšu medikamentiem, meklēt savstarpējās zīmi, kas parasti izgaismotas zaļā, lai atrastu aptieku. Jūsu viesnīcas reģistratūrā jāspēj novirzīt jūs uz tuvāko farmacia. Ja jūs uzturas pie Airbnb vai līdzīgu noma, pārliecinieties, ka lūgt jūsu uzņēmējas, kad jūs pārbaudīt.

Lielākā daļa lielākajās pilsētās ir viena vai vairākas 24 stundu aptiekas, lai gan tie nav gandrīz tikpat bieži kā ASV. Vairāk tipisks ir ” farmacia di Torno ” koncepciju, kur aptiekas noteiktā apgabalā pārmaiņus uzturas atvērtas naktī un svētdienās. Tas nozīmē, ka jums varētu būt, lai iet no jūsu veids, kā atrast atvērtu aptieku pēc stundas vai svētdien, bet tur parasti ir viens pieejama dažu kilometru attālumā.

Ceļojumi ar jūsu zāles

Ja esat lietojis recepšu medikamentus, pārliecinieties, lai veiktu tos līdzi (to oriģinālajos traukos) jūsu rokas bagāžā lidojot uz Itāliju. Nelietojiet pack tos savā pārbaudīt bagāžu. Ja jūs, kas vairāk nekā trīs unces šķidrā medicīnā, celt recepti vai ārsta piezīmi ar jums.

Jums vajadzētu arī veikt kopiju jūsu recepšu vai sarakstu zālēm, ko lietojat (faktiskie medikamentu nosaukumus, nevis vispārējie nosaukumi), kas, ja jums ir nepieciešams, lai tos iegādāties Itālijā. Ja esat lietojis medikamentus, kas ir svarīgi, lai jūs būtu, tas ir arī laba ideja, lai sniegtu sarakstu ar vienu no saviem ceļabiedriem, kā arī kāds atpakaļ mājās, kas var sazināties, ja jums ir nepieciešams, lai aizstātu savu recepšu zāles.

Ja Jums ir nepieciešami medikamenti, atrodoties ārzemēs

Ja Jums ir nepieciešami medikamenti ceļojuma laikā Itālijā, dodies uz Farmacia (ne drogheria, kas ir vairāk par pārtikas veikalā). Farmaceits varēs nomainīt savu recepšu medikamentus, lai jūs, ja jums ir nepieciešams vairāk kāda iemesla dēļ, pat ja jums nav oriģinālā recepte. Izņēmumi būs opiāti, narkotikām vai citām cieši regulētas medikamenti, tie būs grūti iegūt uzpildīt Itālijā. Drošākais rīcība ir celt savu sākotnējo recepte, pudeli vai konteineru ar jūsu vārdu uz tā, un, lai stingri kontrolētu vielām, piezīmi no sava ārsta, sakot, ka jums ir nepieciešams šos medikamentus.

Kamēr jūs varētu atrast, ka jūsu recepšu medikamenti izmaksā mazāk Itālijā nekā Amerikas Savienotajās Valstīs, dažas pār-the-counter zāles var izmaksāt vairāk, tik daudz, kā $ 1 par katru tableti uz ibuprofēns, piemēram. Jūs varētu vēlēties, lai tās ar jums, jo īpaši, ja ir konkrēts zīmols, kas vēlaties. Citas zāles, piemēram, aspirīnu, parasti būs par to pašu cenu, kā Amerikas Savienotajās Valstīs.

Vairāk nekā tikai meds

Ja jūs sajūta mazliet slims, farmaceits varētu sniegt jums padomu, too. Ir angliski runājoši farmaceitiem vairumā lielākajās Itālijas pilsētās. Ja jums ir neliela veselības problēma, un paskaidrot savus simptomus, farmaceits parasti ieteiks ārpusbiržas produktu.

Ārpusbiržas zāles parasti nav uz displeja, tāpēc jums, iespējams, būs jālūdz farmaceitam palīdzību. Tie nedrīkst būt tieši tāds pats zāles jums tiek izmantoti, lai, ņemot. Farmaceits parasti būs iespēja atrast kaut ko līdzvērtīgu, lai sniegtu jums, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Citas essentials, ka jūs vienkārši atrast aptiekā ir Kontaktlēcu risinājumi (jūs varat arī saņemt šos veikalu, kas pārdod brilles), sauļošanās, moskītu aerosols, vitamīnus, zobu pastu un mutes skalojamo ūdeni, sievišķīga produktus, priekšmetus jūsu mazulim, un dažreiz pat pārtika īpašām diētām, piemēram, bezglutēna makaroni.

Kad iet uz UR par Medikamenti

Ja jūs darbināt no medicīnas, jums nav savu sākotnējo recepti, un / vai arī jūs nevarat atrast farmaceits gatavi sniegt jums uzpilde, jums būs nepieciešams doties uz pronto Soccorso vai neatliekamās palīdzības numuru. Tur, itāļu ārsts varēs rakstīt jums recepti, pieņemot, ka jūs varat pārbaudīt medikamentus pašlaik lietojat. Vai jums iet uz UR vai uz aptieku, atcerieties, ka vienmēr, līdzi ņemot pasi vai citu foto ID.