Kur yra Balis? Balio ir patarimai kur, pirmą kartą lankytojus

Posted on

Kur yra Balis?  Balio ir patarimai kur, pirmą kartą lankytojus
Kai Balis glūdintis tarp Indonezijos daugiau nei 17.000 salų?

Balis yra labiausiai žinomas iš salų Indonezijos salyno tūkstančių. Užimtas sala nei 4 milijonai gyventojų buvo turistų mėgstamiausia dešimtmečius. Tai tikrai aukščiausio paskirties Indonezijoje. Platūs paplūdimiai į pietus ir sodrus, ugnikalnio dominuoja interjere pritraukti arti 3 milijonų užsienio turistų per metus! Natos Indoneziečių iš kitų salų, taip pat pasinaudoti Balis grožio kiekvienais metais.

Iš Bali, Indonezija vieta

Balis yra platus 95 mylių saloje įsikūrusi Indijos vandenyne, tik už dviejų mylių į rytus nuo Java Patarimas – pasaulio tankiausiai saloje ir gyvena daugiau nei 141 milijonas žmonių.

Balis sėdi labai vakarų galo Mažosios Sundos salos, iš salų eilutę, kuri apima Lombokas, Flores, Timoras, ir kt. Balis arčiausiai kaimynas į vakarus yra Lombok, namuose prie kalno Rinjani sala.

  • Balis yra maždaug 1600 mylių į šiaurę nuo Pertas Vakarų Australijoje.
  • Balis yra maždaug 600 mylių į rytus nuo Džakarta, Indonezijos sostinėje.
  • Mažos salos Nusa Penida ir Nusa Lembongan yra, kad tarp Balio ir Lombok pietryčiuose.

Kodėl Balis toks garsus?

Elžbieta Gilbertas tikrai stumiama Ubud, Balis kultūros širdį, į dėmesio su savo knygoje Valgyk, Melskis, meilė . Bet prieš knyga ir filmas nukentėjo didelis 2010 Balis buvo tyliai traukia žygeivių, banglentininkams, ir keliautojų ieškodami grožio ir holistinio gyvenimo dėl biudžeto.

Gal tai Balis dekoracijos, arba tiesiog unikalus nuojauta, kad gauti po oda. Nors Indonezija poilsio daugiausia musulmonų ar krikščionių, Balis yra induistų sala. Unikalus architektūra – tiek senovės ir šiuolaikinės – susilieja dabartis ir praeitis. Kartais sakau skirtumą tarp 500-erių metų šventykloje ir svečių namai / restoranas pastatytas pernai yra ne taip paprasta, kaip tikimasi!

Balis yra laikomas vienu iš labiausiai romantiškų salų pasaulyje ir yra vienas iš svarbiausių medaus paskirties Azijoje. Nors eismo-nusmelkė keliai yra ne daug įjungimo, lavos atitinka-jūra pakrantė ir ryžių terasos iš tiesų egzotiškas akių saldainiai. Yra daug paslėptų radiniai išsibarsčiusios aplink salą.

Ugnikalnio dirvožemio suteikia derlingos kraštovaizdį ryžių terasos, gėlių nuolat žydi, ir atogrąžų miškų kupolo. Daugybė menininkų ir kūrybinių tipai persikėlė į Balio mėgautis sveiką energiją ir grynu oru. Davidas Bowie turėjo jo pelenai yra išsibarsčiusios 2016 m Nepaisant sunkaus dozę pokyčius, upscale viešbučių ir golfo kursai, Balis vis dar išlaiko daug pradinę magijos atrado prieš kelis dešimtmečius nedidelė sauja keliautojų.

Turbūt vienas iš labiausiai viliojantis aspektų Balis yra prabanga, kad keliautojai gali džiaugtis dėl biudžeto lygis. Gorgeous Boutique viešbučiai mums $ 50 per naktį galima rasti. Išleisti tik šiek tiek daugiau derlius prabanga, kad būtų lengvai kainuos $ 200 + per naktį kitose salose priemiesčiuose.

Balis gali būti rojus kai, bet tai nėra net priartėti prie apibrėžti Indonezija kaip visuma. Yra daug kitų, visi miestai toliau už jos ribų. Deja, maždaug 80 procentų tarptautinių lankytojų Indonezija matyti tik Balis prieš grįžtant namo. Apsvarstykite papildant savo kelionę į Balį su vienu iš Indonezijos kitų įdomių vietų!

Things to do Balio

Be įprastų trio prekybos, maitinimo ir atsipalaiduoti (visi trys yra puikus saloje), Balis siūlo daug įdomios veiklos.

  • Pabandykite banglentėmis: Balis buvo vilioja banglentininkams nuo 1930. Iš rifas ir gausa naršyti mokyklose trūksta padaryti Kuta paplūdimys vienas iš populiariausių vietų pasaulyje išbandyti savo laimę, kaip naujokas ant lentos. Dėl privalumus, Uluwatu ir kitose srityse aplink salą pasiūlyti daugiau iššūkis.
  • Aplankykite Ubud: Kai Balis žalia mažai hipių pabėgti, Ubud reputacija išplito plačiai ir taip turi savo plėtrą – tas pats likimas, kad Pai Tailando kenčia. Net dar, žaliuojantis ryžių laukai, Boutique parduotuvės, SPA ir holistinio gydymo centrai yra pakankamai suvilioti žmones nuo paplūdimių ir į karštą salos interjerą.
  • Mėgaukitės paplūdimiai: Nuo užimtas scenoje Kuta su degintis ir naktinio gyvenimo, daugiau upscale ir sudėtingų kurortų Pietų Balis , ten paplūdimyje visiems. Seminyak ir Legianas yra platus, lankytinos paplūdimiai, tačiau yra daug kitų variantų nuo judrios vakarinėje pakrantėje.
  • Matyti Interjeras: ežerai, ugnikalniai, ryžių terasos – sodrus interjeras Balis už Denpasar yra malonus. Kaimai įsikibęs į aktyvių vulkanų ir karštųjų versmių šlaituose yra galimybių. Laimei, Balis yra pakankamai mažas, kad tą dieną keliones galima ištirti atogrąžų be nakvynę poreikį. Patraukti motociklą (Ubud yra centrinė vieta pradėti) ir pirmyn!
  • Nardymas ir snorkeling: Balio nardymas yra pigesnis nei Tailande ir net labiau apsimokėtų. Scuba parduotuvės gausu. Mantas ir Mola-Mola (saulešeriai) reguliariai skambinti į netoliese Nusa Penida. Juoda smėlio Amed ant šiaurinėje salos suvilioti narai, kurie atvyksta pamatyti senąją USAT Laisvės nuolaužos ir mėgautis gera kranto nardymas.

Patarimai, kaip rasti Skrydžiai į Balis

Denpasar tarptautinis oro uostas (oro uosto kodas: DPS), oficialiai Ngurah Rai tarptautinis oro uostas, yra Indonezijos antras judriausių oro. Laimei, tiek oro uostas buvo renovuotas 2013 ir 2014 todėl tiek graži ir daugiau galėtų pasveikinti daug atvykstančių keleivių.

Oro uostas tarnauja kaip koncentratorius Garuda, sparnai Air, Lion Air “ir Indonezija AirAsia – Keturi oro linijų skrydžių aptarnavimo visi Indonezijos ir Pietryčių Azijoje. Tiesioginiai skrydžiai galima rasti Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Kinijoje, Japonijoje, Australijoje, Rusijoje ir kitose vietose.

Nejaukiai, vis dar nėra tiesioginių skrydžių iš JAV į Bali. Amerikos keliautojai gali gauti geriausius pasiūlymus iš pradžių skrydžius į Bankoką arba Kvala Lumpūras, tada imtis biudžetą “apynių” iki Balis.

Tačiau yra gera žinia: Balis oro uostas yra tik viena mylia nuo Kuta – populiariausia turizmo paplūdimys saloje. Nebent jūs pradėsite savo kelionę Ubud, jums gali būti iš oro uosto ir į paplūdimį per valandą arba mažiau iškrovimo!

Geriausias laikas aplankyti Bali

Į Balis oras maloniai šiltas ištisus metus, tačiau, kaip daugelyje vietų, Pietryčių Azijoje, metinė musonas gali įdėti amortizatorius saloje įdomus.

Dėl smarkių liūčių žiemos mėnesiais gali sukapoti paplūdimio dienas. Tikėtis blogiausią lietų tarp gruodžio ir kovo mėnesį. Į “pečių” mėnesių prieš ir po lietingą sezoną dažnai geri laikai mėgautis salą ir išvengti kai kurių minios.

Balis yra sausiausias ir judriausių vasaros mėnesiais tarp birželio ir rugpjūčio mėnesiais. Deja, tai taip pat, kai dideli numeriai keliautojų, kurie nori pabėgti žiemą į Pietų pusrutulio padaryti Beeline Bali. Jei kelionės metu šių laikų, jūs ketinate turėti pasidalinti salą!

Jei Balis vasarą yra per daug užsiėmę savo skonį, apsvarstyti Popping per vieną iš netoliese Gili salos Lombokas.