Kust Designer Superpakkumine ja Vabrikupoed Roomas

Posted on

 Kust Designer Superpakkumine ja Vabrikupoed Roomas
Seal on palju suurepäraseid kohti osta Roomas, kuid paljud disainer kauplused Via Condotti ei ole taskukohane üldisele shopping avalik. Õnneks on mitmeid kohti Itaalias kapitali kust leiad disainer rõivad soodsa hinnaga, samuti väljund keskused, mis pääseb liinibuss Roomast.

Soodustus Designer uudised

Jooksul Rooma ajaloolises keskuses, mitmed kauplused müüvad lisad disainer müügisaalides või pruugitud duds linna mood komplekti. Parim koht, kust otsida on osa linna lääne Piazza Navona ja Campo de ‘Fiori, eriti ümber Via del Governo Vecchio ja Corso Vittorio Emanuele II.

On lühike lõik Via del Governo Vecchio lähedal, kus see lõikub Via di Parione leiad klastri väljakujunenud vintage ja kasutatud riided kauplustes. See hõlmab Dafano Omero, Vestiti Usati Cinzia ja Ciao Vintage. Corso Vittorio Emanuele II, Antonella e Fabrizio on boutique kauplus koos diskonteeritud kauba suurte Itaalia sildid.

Teel Via ARENULA Campo de’Fiori, Via del Giubbonari on vooderdatud enamasti taskukohane ühekordne kauplustes. Leiate ka tänavakaubanduses Hawking võlts (illegaalset) disainer käekotid. Üle jõe, võite tuhnima Trastevere on kitsad tänavad leida üks-of-a-tüüpi välja kohalike disainerite.

Kui soovite koju mõned parfüümi, et te ei lõhna keegi teine, Romastore Profumi (Via della Lungaretta 63) müüb haruldasi sorte parfüüm Itaalia ja rahvusvahelisi disainerid.

Teine populaarne koht leida laias valikus disainer sildid on Gente, kauplus paljudes kohtades kogu linna, sealhulgas Via del Babuino (numbrid 81 ja 185) ja Via Frattinas, 69. Mõlemad tänavad on Hispaania treppide lähedal. Gente isegi oma väljund Via Cola di Rienzo, 246 (asub lääne kaldal Tiberi jõe).

Kui soovite koju mõned Itaalia moe ilma ammendumas oma krediitkaardid, Via Cola di Rienzo, mis jookseb vahel Tiberi jõe ja Vatikan on vooderdatud keskklassi- kallimate kauplustes. Mõned tuttavad kaubamärkide hulka Nike, Pandora ja Zara. Nad ei pruugi olla “Made in Italy” moe kuid vähemalt saate öelda teile ostnud oma tooteid Itaalia.

Travel tip : Rooma butiigid hoidke tohutu müük kaks korda aastas, jaanuaris ja juulis. Ostjad võivad oodata, et leida esemeid diskonteeritud kuni 70 protsenti, muutes need kaks kuud suurepärane korda leida mugavamaks Roomas.

Outlet Shopping Lisaks Seinad Rooma

Rooma äärelinnas on mitu müügikohtades väärt külastamist. Lõuna EUR linnaosa on müügikohtades Castel Romano, osa McArthurGlen kett väljund keskused. Castel Romano on 110 väljund butiigid, sealhulgas Dolce e Gabbana, Roberto Cavalli, La Perla, Ermenegildo Zegna, Salvatore Ferragamo, Calvin Klein, Valentino ja rohkem.

Castel Romano on avatud iga päev, 10:00-09:00 ja bussid käivitada mitu korda päevas kaugusel Termini jaamast Castel Romano. Samuti lähedal Castel Romano on filmi teemaparki, Cinecitta maailmas.

Lõuna Rooma kiirteel suunas Napoli, on Valmontone Fashion Outlet, osa Fashion District kett müügikohtades. Valmontone uhke umbes 200 disainer müügikohtades sealhulgas Bottega Veneta, Adidas, Byblos, Frette, Valleverde ja kümneid teisi butiike Itaalia ja rahvusvaheliste disainerid. Kui oled Roomas ilma auto, Valmontone pakub bussitransporti oma müügikohtades neljapäevast pühapäevani, pick-up lähedal Termini jaama.