Kust leida Sõnn piirkonnas Barcelona

Posted on

Kust leida Sõnn piirkonnas Barcelona

Sõnn on sügavalt juurdunud jooksul globaalse ajaloolise traditsioone. Aga täna, kohaliku avaliku arvamuse nõjatub vastu traditsioon. Kuigi sait sisaldab teavet turistidele huvitatud käivad sündmused, Blazetrip usaldab oma lugejaid tegema oma otsuseid eetika Sõnn kui atraktsioon.

Et rõõmu nii loomade õiguste aktiviste ja veiste üle maailma, katalaani valitsus keelas Sõnn Barcelona ja Kataloonia piirkonnas juulis 2010, otsuse jõustumist 1. jaanuaril 2012. Seejärel neli aastat hiljem, Hispaania kohus hääletanud ümber lükata Kataloonia Sõnn keeld .

Kolmest Sõnn Arenas Barcelona, ​​üks viimaseid allesjäänud Arenas veel püsti, La Monumental, on nüüd koduks muuseumi umbes Sõnn, Museu Tauri. Hoolimata keelust tõstetakse, siis härjavõitluste ei tagastata.

Kui te plaanite külastada Barcelona ja tõesti tahavad näha härjavõitlus, siis lähima härjavõitlus on umbes 200 miili kaugusel Zaragoza.

Ban ja kukutada

Sõnn on vastuoluline teema piirkonnas. Sport on vähenenud populaarsus eriti Kataloonia piirkonnas, mis väidab, et see on oma identiteedi peale “Hispaania” kultuuri.

Kataloonia parlament võttis hääletus järgmise avalduse, mis oli rohkem kui 180000 allkirja nõudes keeld Sõnn. Hääletus möödas. Viimane härjavõitlus Kataloonias toimus 2011. aasta septembris La Monumental Barcelona. Siis aastal 2016, Hispaania konstitutsioonikohtu tühistas keelu ja leidis, et kuigi autonoomne piirkond on lubatud reguleerida Sõnn, autonoomne piirkond ei ole õiguslikus olukorras täielikult keelata selliste võitleb. Kohus viidatud Sõnn pikk ja korruseline kultuurilise tähtsusega Hispaanias.

Kuna keeld tühistati, La Monumental Barcelona on jäänud muuseum touting ajaloo Sõnn. 2017. aastal toimus seal lahing Rahvaste Keskaja Tournament joonistus võistkonda kuni 25 riiki konkureerivad metall relvade ja standardiseeritud reeglite loend. Aga Sõnn ei tagastata.

Ajalugu Sõnn Barcelona

Vanim registreeritud võitlus Kataloonias toimus 1387. Spordiala oli populaarne Keskaja Hispaania aadlikud. Alles 19. sajandi alguses, et Sõnn piirkonnas võttis selle vormi kaasaegne pealtvaataja sport massid.

Ajalooliselt on olnud kolm bullrings Barcelona pühendatud Sõnn. Seal oli Plaza de El Torin, mis ehitati 1834. aastal, kuid enam ei eksisteeri; Plaza de las Arenas, mis ehitati 1900. aastal, mis on ümber kaubanduskeskuse; ja viimaste härjavõitluse, Plaza de Toros Monumental, või lihtsalt, La Monumental, ehitatud 1914.

Pull mujal

Sa ei pruugi olla võimalik näha härjavõitlus Barcelonas. Kuid kui sa oled tõesti peab nägema üks samal ajal kui Hispaanias või piirkonnas on mitu linnad lähedal, kus saab näha Sõnn. Parim koht, et näha härjavõitlus täna on Madridis või Sevilla (kuigi see on ka praktiseeritakse rohkem või vähem üle kogu riigi).

Sõnn Alternatiivne

On palju vägivallatu Sõnn alternatiive valdkonnas kui soovite veel imama mõned hispaania kultuuri. Te võite broneerida pileteid giidiga Museu Tauri, kui soovite, et näidata oma tunnustust Sõnn otsustavalt vähem vägivaldse viisil. La Monumental on umbes 10 minuti kaugusel La Sagrada Familia, teine ​​populaarne Barcelona vaatamisväärsusi sihtkohta.