La Rochelle: Prantsusmaa kolmas kõige külastas linna

Posted on

 La Rochelle: Prantsusmaa kolmas kõige külastas linna
La Rochelle, üks Prantsusmaa kaunimaid ja ajaloolise sadama linnades, asub Biskaia lahe läänerannikul Poitou-Charentes. Asub linnade vahel Nantes põhja ja Bordeaux lõuna, La Rochelle on hea alus kasutada reisib Bordeaux veini riik või külastada Cognac. Hoolimata suhteliselt tundmatu ameeriklased, La Rochelle on kolmas kõige suurema külastatavusega linn Prantsusmaal.

Võite reisida La Rochelle rongiga, bussiga või autoga. Kiirel TGV Pariisist La Rochelle kestab umbes kolm tundi ja saabub La Rochelle Ville pearaudteejaam. Kui teil on olemas, siis saab rentida auto, et uurida selle ajaloolise linna ja kaunis orus. Võite ka uurida osad La Rochelle suu- vana sadam on vaid mõne sammu kaugusel rongijaamast ja akvaarium on umbes viieks minutiks.

Aeroport de La Rochelle , mis asub 5 km kaugusel linna teenindab Airlinair (Air France), Ryanair, Flybe ja Easyjet. Te võite võtta bussiga linna lennujaamast (esmaspäevast laupäevani võtta rida 7 ja pühapäeviti võtta rida 47) -buses joosta iga 30 minuti järel.

ilm

La Rochelle’i ilm domineerib Gulf Stream mis piirab temperatuuri ja hoiab La Rochelle mugav läbi aasta. Kui te ei ole tavaliselt leida talvel külm ja lumi linna, kui te reisida sisemaa võivad ilmneda külmema ilmaga.

Toimige La Rochelle

Keskpunkt La Rochelle on selle tugevalt kindlustatud vana sadama nimetatakse Vieux Port . Taga kolm 14. sajandi kivist tornid on keskaegne tuum linna vooderdatud kauplused ja mereannid restoranid, hea koht jalutamiseks.

Kõnni Ajalooline Linn: Võite minna kaheks tornid, reisi- Saint-Nicolas ja Tour de la Chaine ja siis tiir läbi alleede ja peatuda lõunasöögi ajaks või õhtusöök üks omapärane restoranid, mis aitavad kohalikke hõrgutisi-austrite Marennes-Oleron ja Mytilused BOUCHOT. Magustoiduks, peate la merveille , traditsiooniline sõõrik.

Jooksul La Rochelle ajaloolises kvartalis on Hôtel de Ville (raekoda) ehitati aastatel 1595 ja 1606 renessanss stiilis ümbritsetud vanema kaitsevall. See ajalooline hoone on üldsusele avatud.

Veel üks tore jalutada ala on mööda kanalit Marans, ja välja dokki Louis Durans.

Külasta Akvaarium: Paljud minna La Rochelle lihtsalt näha oma muljetavaldav kaasaegse akvaarium . La Rochelle akvaarium on üks suuremaid erasektori akvaariumis Euroopas ja meelitab 800.000 külastajat aastas.

Võtke lift maskeeritud allveelaeva vastuvõtus alla akvaariumi saali. See on lihtne veeta päev ja saada mesmerized nagu te kõndida läbi valdkondades featuring mereelu Atlandi ja Vahemere piirkonnas ja seejärel viiakse tohutu valdkondades pühendatud konkreetselt millimallikas või haid.

Vaata Cousteaus Calypso: ajalugu La Rochelle on ühendatud meri, muidugi, nii et pole ujuva meremuuseum külastada. On kolm laeva, mis saab pardale reisi- muuseumi kuvab. Viis teiste ajalooliste laevade sildunud olemas, kuid ei ole üldsusele avatud. Calypso, mis viiakse Jacques Cousteau ja tema meeskonna ekspeditsioonid üle maailma, oli vajunud õnnetus Singapur ja seejärel annetatud La Rochelle Musée Maritime .

Võtke Paadimatk : paadisõit reisid on väga populaarsed. Te võite võtta mootor ekskursioon sadamaalal või minna purjetamine kogenud kapten.

Hit the Beach: Liivane Minimes Beach asub silmas luksus jahid ja on ala Kallis butiike ja restorane. Saate Wade helesinine vesi, päevitada ja piknikule. Rannast, saate kohapeal kuulus tuletorn, replica 19. sajandi valguse jaama “The Lighthouse Alates End of the World” Patagonia.