La Rošelis: Prancūzijos Trečia Lankomiausi Miestas

Posted on

 La Rošelis: Prancūzijos Trečia Lankomiausi Miestas
La Rošelis, vienas iš Prancūzijos gražiausių ir istorinių uostamiesčių, įsikūręs ant Biskajos įlankoje vakarinėje pakrantėje Poitou-Charentes regione. Įsikūręs tarp Nantes miestus į šiaurę ir Bordo į pietus, La Rošelis yra geras pagrindas naudoti keliauja į Bordo vyno šalyje arba aplankyti Konjakas. Nepaisant to, kad palyginti nežinoma amerikiečių, La Rošelis yra trečias labiausiai lankomas miestas Prancūzijoje.

Galite keliauti į La Rochelle traukiniu, autobusu ar automobiliu. Didelės spartos TGV iš Paryžiaus į La Rochelle trunka apie tris valandas ir atvyksta į La Rošelis Ville centrinės geležinkelio stoties. Kai jūs esate ten, galite išsinuomoti automobilį ištirti šį istorinį miestą ir gražus slėnį. Taip pat galite tyrinėti dalys La Rochelle snukio senojo uosto yra vos keli žingsniai nuo traukinių stoties ir akvariumas yra apie penkias minutes.

Aeroport de La Rošelis , įsikūręs 5 km nuo miesto, tarnauja AIRLINAIR (oro Prancūzija), “Ryanair”, Flybe, easyJet ir. Jūs galite važiuoti autobusu į miestą iš oro uosto (nuo pirmadienio iki šeštadienio kilimas linija 7 ir sekmadieniais imtis linija 47) -buses paleisti kas 30 minučių.

oras

La Rochelle oras dominuoja Gulf Stream kuri saikingai temperatūra ir saugo La Rochelle patogiai per metus. Nors jūs paprastai rasti žiemos šalčio ar sniego mieste, jei jūs keliaujate vidaus galite susidurti šaltesnis oras.

Ką daryti, La Rochelle

La Rochelle puošmena yra jo labai spirituoto Old Port, vadinamas Vieux Port . Už trijų 14.-ojo amžiaus akmens bokštai yra viduramžių pagrindinė miesto išklotos parduotuvių ir jūros gėrybių restoranų, gera vieta pasivaikščioti.

Pasivaikščiojimas Istorinis Miestas: Jūs galite eiti į dviejų bokštų, į kelionių Saint-Nicolas ir “Tour de La Chaine ir tada vaikščioti per alėjomis ir sustabdyti pietums ar vakarienei viename nuostabus restoranų, kurie tarnauja vietos Specialaus-austrės iš Marennes-Oleron ir midijos iš Bouchot. Desertui, turite la MERVEILLE , tradicinį spurgos.

Per istorinį La Rochelle kvartale yra Hotel de Ville “(Rotušės) pastatyta tarp 1595 ir 1606 m Renesanso stiliaus apsuptyje vyresnės gynybinės sienos. Šis istorinis pastatas yra atviras visuomenei.

Dar vienas gražus pėsčiomis šioje srityje yra palei Marans kanalą, ir ant doko Luisas Durans.

Aplankykite akvariumas: Daugelis eiti į La Rochelle tik pamatyti savo įspūdingą modernų akvariumas . La Rošelis akvariumas yra viena didžiausių privačių akvariumų Europoje ir pritraukia 800.000 lankytojų per metus.

Liftu užmaskuoti kaip povandeninis laivas iš priėmimo vietos iki akvariumo salėse. Tai lengva praleisti dieną ten ir tapti abstulbusi, kaip jūs vaikščioti per srityse featuring jūrų gyvenimą nuo Atlanto vandenyno ir Viduržemio jūros regiono ir tada į specialiai skirta medūza ar ryklių didžiulis srityse.

Žiūrėti Cousteau Calypso: La Rochelle istorija susijusi su jūra, žinoma, todėl ten plaukiojantis jūrų muziejus aplankyti. Yra trys laivai, galite lenta kelionių muziejaus rodomas. Penki kiti istoriniai laivai švartuojami ten, bet nėra atviras visuomenei. Calypso, kuris atliekamas Žakas Kusto ir jo įgula ekspedicijų visame pasaulyje, buvo įleistas į Singapūre avariją, o vėliau buvo padovanota , La Rochelle Musée jūrų .

Paimkite Ekskursija : Valtys kelionės yra labai populiarus. Galite variklio kelionė uosto teritorijoje, arba išeiti buriavimo su patyrusiu kapitonui.

Hit paplūdimio: smėlio Minimes paplūdimys yra per atsižvelgiant prabangių jachtų ir kiekis yra upscale parduotuves ir restoranų srityje. Galite braidyti putojančio mėlyna vandens, degintis, ir turėti iškylą. Nuo paplūdimio, galite pastebėti garsiąją švyturys, yra 19-a šviesos stoties, “The Lighthouse nuo pasaulio pabaigos”, Patagonijoje replika.