Labākais laiks, lai apmeklētu Bali

Posted on

 Labākais laiks, lai apmeklētu Bali
Labākais laiks, lai apmeklētu Bali parasti vasaras mēnešos jūnijā, jūlijā un augustā, kad laika apstākļi ir sausākais un dienas ir saulainas. Diemžēl, tas ir arī tad, kad salā kļūst visvairāk pārpildītas, jums nebūs vienīgā meklējumos sērfot, smiltis un saule!

Iespēja izvairīties dienvidu puslodē ziemas mēneši ir tikai pārāk vilinoši, lai desmitiem tūkstošu austrālieši, kuri paķert īsus, lēti lidojumi līdz pat Bali.

Nav svarīgi, ka gada laikā, kas paredz Bali būt rosīgs. Sala iet tikai no aizņemts, lai busier. Faktiski, lielākā daļa ceļotāju uz Indonēziju, pasaules lielākā salu valsts un ceturto visvairāk apdzīvotajā valstī, apmeklējiet tikai Bali.

Tas nav trūkumu izvēli Indonēzijā. Bali ir tikai viens no vairāk nekā 8800 nosauktajiem salas Indonēzijā, kā arī daudzajām vairāk nenosaukts salu arhipelāgā.

Peak sezona Bali

Ja jums nav prātā blīva satiksme, un koplietošanas pārpildītās pludmales, iet, kad laika apstākļi ir labākais. Jūlijs un augusts ir bieži sausākais mēnešos ar patīkamu temperatūru.

Labs kompromiss ir riska gadījuma lietus dušas apmaiņā pret lielāku mieru. Plecu mēnešus pirms un pēc sezonas (īpaši aprīlī, maijā un septembrī), ir patīkams un pieredze daudzas saulainas dienas.

Mitrākajos mēnešos apmeklēt Bali, ir no novembra līdz martam. Decembrī, janvārī, un februāris ir papildus lietains un nedaudz karstāks. Tie ir maksimālā mēnešos Taizemē un valstis uz ziemeļiem no Indonēzijas, kas svin savu sausās sezonas pirms karstums patiešām kustas.

Neskatoties uz lietus un nedaudz karstāks temperatūras decembrī, Bali joprojām kļūst aizņemts ar revelers laikā Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās.

Laiks Bali

Kaut Bali ir silts un ērts visu gadu, salas ir divi gadalaiki: mitras un sausas.

Nav pārsteidzoši, ka apmeklētāju skaits palielinās, jo saulainās dienās pieaugumu. Ikvienam ir mīļākie salu darbības, jo īpaši, sauļoties, pārgājieni, un motorbiking, ir daudz patīkamāku bez musons lietus.

Temperatūra Bali jūlijā un augustā diapazonā no 70 grādiem pēc Fārenheita (21 grādi pēc Celsija) līdz 80 grādiem pēc Fārenheita (27 grādi pēc Celsija), kā arī decembrī un janvārī laikā nav pārāk tālu, vai nu.

Bali atrodas tikai 8 grādus uz dienvidiem no ekvatora un bauda tropu klimats. Šie factoids kļūt nosvīdis trīs dušas diennaktī realitāte, kad jūs klīst pārāk tālu no vējains krasta. Mitrums bieži turas ap 85 procentiem. Viens izņēmums ir zaļā Kintamani reģions uz ziemeļiem no Ubud interjerā. Mount Batur nodrošina pietiekamu pacēlumu pat veikt laika vēss un drizzly dažas dienas ceļotājiem uz motocikla.

Ceļošana sausajā un sezonas laikā negarantē visu saulainas dienas. Māte Daba saglabā salas zaļa visu gadu. Pat sausajā sezonā, jūs vēlaties būt gataviem īsu pop-up vētras.

Apmeklējot Bali sezonas laikā

Kaut arī lietus nav tieši padara par jauku dienu pludmalē vai izpētīt salas interjeru, ir dažas priekšrocības, apmeklējot Bali “zaļās” sezonā.

Jūs saņemsiet labākus piedāvājumus par apmešanos un var jaunināt nicer telpās par to pašu cenu, jūs parasti maksāt par budžeta viesu. Ar dažiem iekšējās informācijas triku, jūs varat score lielas nodarbojas par Bali viesnīcas.

Plus, mazāk tūristu tiks aizsprostošanos populārus karstajiem, piemēram, Ubud. Jums var būt vietas, piemēram, Goa Gajah (Elephant Cave) uz sevi. Sezonas laikā, iespējams, būs jāgaida, lai iet iekšā. Arī gaiss ir tīrāks. Mazāk putekļu un daļiņu no ugunsgrēkiem karājas gaisā. Un, visbeidzot, mijiedarbība dažreiz draudzīgākas, kad vietējie iedzīvotāji nav tik pārstrādājušies pīķa sezonā.

Protams, apmeklējot sezonas laikā ir savas ēnas, too. Dažreiz konsekventu lietusgāzes span dienām, bet citi izkliedē stundas laikā. Tu nekad nezini. Plus, mitrums ir daudz lielāks, padarot siltuma sajūta, ka daudz sliktāk. Odi ir daudz sliktāk no lietus, padarot tropu drudzis vairāk apdraudēta uz salas. Redzamība uz niršanas un elpošanas trubiņa vietās bieži vien ir sliktāk, jo nogulšņu mazgā jūrā. Skarbajā jūras var laivu braucieni mazāk patīkams.

Trūkumi skaņu mazāk nekā pievilcīgs, tomēr daudzi ceļotāji izvēlas apmeklēt galamērķiem tikai laikā zemās gadalaikos.

Kāpēc Bali tik populāri?

Varbūt tāpēc, ka Bali ir galvenokārt hindu nevis musulmaņu vai kristiešu, tā lepojas ar unikālu VIBE, kas atšķiras no apkārtējiem salām. Nav svarīgi, iemesls, Bali vienmēr ir top galamērķis Āzijā.

Bali ir populāra pieturvieta backpackers par banānu Pankūku Trail uz ilgu laiku. Sala ir arī slavens sērfošanas galamērķis Dienvidaustrumu Āzijā, un top medusmēnesis vietas Āzijā.

Elizabeth Gilbert tiešām izplatīt ar viņas hit grāmatu Eat, Pray, Love . Julia Roberts filmējusies 2010.gada filmu ar tādu pašu nosaukumu, atverot slūžas Ubud. Pirms 2010. Ubud bija pārsvarā klusa un piesaistījusi budžeta ceļotājiem interesē veselīgu alternatīvu nikns pusēm Kuta.

Bet Holivudas nav tik daudz vainot par ģeogrāfiju. Backpacking studenti un Austrālijas ģimenēm, kopā ar lielu pensionāru expats-izvēlas izvairīties vēsāka laika apstākļi dienvidu puslodē, ko satveršanas lēti lidojumi uz Bali.

Ar daudziem skolēniem ārpus skolas vasaras mēnešos, puse epicenters piemēram, Kuta kļūt kauslīgs kā jaunieši revelers nāk baudīt naktsdzīvi. Atmosfēra gar Jalan Legian līdzinās to, ko jūs varētu sagaidīt dažas amerikāņu pludmales koledžas laikā pavasara pauze. Par laimi, ir daudz mazāk pazīstamu vietās gar krastu: Amed, Lovina, un Padangbai joprojām piedāvā aizbēgt. Un, ja viss patiešām iziet no kontroles, tuvējās salas Nusa Lembongan un Nusa Penida ir vilinoši.

pavasaris

Pavasaris nes lietus uz Bali martā, un temperatūra var būt diezgan karsta. Tomēr jāgaida mēnesi, un jūs atradīsiet aprīļa līdz ir daudz ērtāk, un sausā sezona sākas maijā. Pavasaris ir populārs laiks sērfošanu pie salu.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Nyepi, tad Bali diena klusuma krīt uz hindu Jauno gadu, un tas, protams, ietekmēs jūsu ceļojums-, bet vakarā ir daudz jautrības! Pilnu 24 stundu laikā, ir paredzams, tūristi joprojām iekšā to viesnīcās un bez trokšņa, ir atļauta. Pludmalēm un uzņēmumiem tuvu pat starptautiskā lidosta izslēdzas! Nyepi hits martā vai aprīlī, atkarībā no hindu mēness kalendāru.
  • Krāsainais festivāls Holi parasti svin marta beigās.

vasara

Kas ir vasaras vairumam rietumniekiem ir ziemas Bali. Tas ir arī labākais laiks, lai apmeklētu, ja jūs vēlaties, silts un sauss laiks (lai gan vietējie iedzīvotāji uzskata jūlijā un augustā “aukstā”). Ir gadījuma lietus, bet nekas tāpat musons sezonā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Hari Merdeka (Indonēzijas Neatkarības diena), 17. augustā, var ietekmēt arī ceļot uz un no Bali. Indonēzijas arī patīk apmeklēt Bali un nāk no cik Sumatra un citās vietās arhipelāgā.
  • Bali mākslas festivāls ir ilgstošais festivāls, kas ir viens no populārākajiem valstī. Festivāla tradicionāli sākas otrajā sestdienā jūnijā un iet cauri jūlija vidum.

krist

Kaut Indonēzija kopumā nav patiesi ir rudens sezonu, stiept mēnešiem no septembra līdz novembrim sākas ar skaidru, sausā laikā. Novembrī, ir mazāk tūristu, bet, ja jūs cerat peldēt, jūra var būt raupja šajā laikā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Nusa Dua Fiesta ir jautri nedēļas mākslas izstāžu, kultūras pasākumu, un vēl pa Bali dienvidaustrumu piekrastē. Tas parasti notiek oktobrī vai novembrī.
  • Starp Bali salas populārākajiem notikumiem, mekepung (buffalo) sacensības notiek visā kritumu Negara.

ziema

Decembris sitieni no Indonēzijas vasaras sezonā. Mitrums ir augsts, un stundas pērkona nav nedzirdēts. Siltas jūrām ir raupja ūdeņi, padarot peldēšana mazāk nekā ideāls, bet februāris apstākļi ir lieliski sērfotājiem.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Galungan ir vissvarīgākais reliģisko svētku Bali. Tā iezīmē laiku, kad senču gari apmeklēt Zemi.
  • Tāpat kā ar visiem populārākajiem galamērķiem Āzijā, Lunar New Year (datumi mainās no gada uz gadu) vērš pūlis, neskatoties uz lietaino laiku janvārī un februārī.