Labākais laiks, lai apmeklētu Ēģipti

Posted on

Labākais laiks, lai apmeklētu Ēģipti

Tūkstošiem gadu, ceļotāji devās uz Ēģipti, lai skatiens brīnīties seno piramīdas un tempļi, kas palikuši pāri no laika faraonu, kas ir viens no lielākajiem civilizācijām pasaulē jebkad zināms. Vēl nesen, apmeklētāji arī doties uzsūktu kultūru vai veikt darījumus Kairā; un atklāt idillisko pludmales un pasaules slaveno rifu Sarkanās jūras. Ja ceļojums uz Ēģipti ir jūsu kauss sarakstā, kas ir viens no pirmajiem lēmumiem, jums būs nepieciešams, lai ir, kad iet.

Ja laika apstākļi ir jūsu galvenās bažas, labākais laiks, lai apmeklētu Ēģipti ir ziemeļu puslodes rudenī, ziemā vai agrā pavasarī (no oktobra līdz aprīlim) laikā, kad gaisa temperatūra ir zemāka. Lai izvairītos no pūļus pie senajām vietām, piemēram, Gīzas piramīdas, Luxor, un Abu Simbel, centieties izvairīties no pīķa sezonā (decembrī un janvārī). Šajā gadalaikā, izmitināšanas un ekskursijas visā valstī parasti ir dārgāki. Budžeta ceļotāji var iegūt labas atlaides vasaras un plecu sezonās.

Weather Ēģiptē

Daudziem cilvēkiem, laika ir būtisks faktors, lai izlemtu, kad apmeklēt Ēģipti. Klimats ir tipiski karsts un saulains visu gadu, un ir ļoti maz nokrišņu dienvidiem no Kairas. Pat wettest vietās (Alexandria un Rafa), tas tikai līst uz vidēji 46 dienas gadā. Ziemas parasti ir vieglas, ar dienas temperatūra Kairā vidēji ap 68 grādiem F. naktī, temperatūra galvaspilsētā var nokristies līdz 50 grādiem F vai samazinātu. Vasarā temperatūra sasniedz vidēji 95 grādiem F, pastiprina intensīva mitruma.

Ir svarīgi atcerēties, ka daudzi no Ēģiptes seno apskates atrodas tuksneša reģionos, kas joprojām karsts, neskatoties uz tuvumu Nīlas upi. Kāpšana uz bezgaisa kapā uz 100 grādu dienas var nosusināšana. Vairākas top atrakcijas atrodas Ēģiptē dienvidos, kur tas ir pat karstāks nekā Kairā. Ja jūs plānojat par apmeklējot Luksora, Aswan Abu dzimtu un / vai Lake Nasser no maija līdz oktobrim, pārliecinieties, lai izvairītos no pusdienas siltumu plānot savu ekskursijās, lai agri no rīta vai vēlu pēcpusdienā.

Laikā no marta līdz maijam Khamsin vējš nes biezu putekļu un smilšu vētras.

Labākais laiks, lai kruīza Nīlas

Paturot to prātā, ir labākais laiks, lai rezervētu Nīlas kruīzs ir no oktobra līdz aprīlim. Temperatūra ir pārvaldāmi šajā gadalaikā, kas ļauj jums iegūt vislabāko no dienas braucieniem uz ikonu apskates objektiem, piemēram, Kings Valley un tempļos Luxor. Šo pašu iemeslu dēļ, ceļot pīķa vasaras mēnešos jūnija līdz augustam laikā nav ieteicama. Vidējās kāpumi par Aswan pārsniegt 104 grādus F šajā gadalaikā, un tur nav daudz ēnā piedāvāt atelpu no pusdienlaika saules.

Labākais laiks, lai baudīt Sarkano jūru

Jūnija līdz septembrim ir lielisks laiks, lai apmeklētu Sarkanās jūras pludmales kūrortiem. Neskatoties uz to, ka pīķa vasaras temperatūra piekrastē ir daudz vēsāka nekā interjerā. Vidējā vasaras temperatūra pie populāra pludmales kūrorta Hurgadas karāšanās pie aptuveni 84 grādiem F, bet jūras temperatūra ir maigs 80 ° F-ideāls snorkelēšana un niršana ar akvalangu. Jūlijā un augustā, tas ir svarīgi, lai rezervētu savlaicīgi, jo kūrortos var iegūt aizņemts ar vacationing eiropiešiem un amerikāņiem; un ar turīgo ēģiptieši cenšas izvairīties no karstuma Kairas.

Labākais laiks, lai apmeklētu Ēģiptes Rietumu Desert

Summers tuksnesī jāizvairās, jo temperatūra pie galamērķiem, piemēram, Šivas Oasis regulāri pārsniegt 104 grādiem F. dziļumos Ziemā nakts laikā temperatūra var kristies tikai zem nulles, tāpēc labākais laiks, lai apmeklētu ir pusceļā starp diviem vai nu pavasarī vai kritums. Februāra līdz aprīlim un no septembra līdz novembrim ir optimālais laiks temperatūras ziņā, gan pavasara apmeklētājiem jāapzinās iespējamās smilšu vētras, kā rezultātā gada Khamsin vēju.

Ceļojumi uz Ēģipti Ramadāna laikā

Ramadāns ir musulmaņu svētā mēneša badošanās, un datumi mainās katru gadu, saskaņā ar datumiem islāma kalendārā. Tūristi nav sagaidāms, ka ātri, kad apmeklējot Ēģipti Ramadāna laikā. Tomēr veikali un bankas mēdz slēgt daudz dienas, bet daudzas kafejnīcas un restorāni nav atvērts vispār diennakts gaišajā laikā. Naktī, ir parasti svētku atmosfēru, kā ēst un dzert CV. Nogalē Ramadāna, ir vairāki svētki, kas ir jautri izjust un novērot.

pavasaris

Pavasaris ir jauka laika apmeklēt Ēģipti, jo temperatūra parasti ir diezgan vidēji. Daži apmeklētāji var vēlēties, lai izvairītos no Khamsin vēja sezonā (no marta līdz aprīlim), kā redzamība bieži traucēta ar smilšu un putekļu vētras. Tas ir īpaši bažas par lielo fotogrāfiem. Izmitināšana un ceļojuma cenas parasti ir lētākas, nekā tie ir pīķa ziemas sezonā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Abu El Haggag Moulid, piecu dienu karnevāls Luxor, parasti notiek pavasarī, mēnesi pirms Ramadāna. Festivāls svin 13. gadsimta sūfiju līderis, Yusuf Abu Al Haggag.
  • Cilvēki Ēģiptes svinēt Sham El Nessim uzņemt sezonu pavasara valstī. Tas parasti notiek aprīlī, pēc Koptu Lieldienām.

vasara

Temperatūra bieži sweltering vasarā, īpaši Upper Ēģiptē netālu Luxor. Bet ceļo šajā laikā ir savas perks: jūs varat redzēt Ēģipti bez uzbriest kolēģu tūristu, atstājot tevi mierā dažas no valsts visvairāk revered pieminekļiem. Ramadāna parasti krīt vasaras mēnešos; piesargāties, ka dažas atrakcijas var slēgt agrāk nekā parasti.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Musulmaņi pārtrauktu gara mēneša Ramadāna ar Eid al Fitr, reliģiskos svētkos.

Fall

Tāpat kā pavasarī, rudenī nes dzesētāja temperatūru un pieņemamas cenas. Siltuma dažkārt var nebūt pēdējais stājas oktobrī, bet ļaudis tomēr plāns, padarot to par lielisku laiku, lai apmeklētu tautas pieminekļus. Ja jūs plānojat apmeklēt pludmali, tas ir ideāls laiks to darīt, jo Sarkanā jūra ir silts un uncrowded.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Wafaa Al Nil ir sena festivāls veltīts Nīlas upi. Tas parasti notiek laikā septembrī.

ziema

Kaut arī ziemā var nozīmēt jauks laiks, tas ir arī liels tūrisma sezona. Atrakcijas būs pārpildīts, un viesnīcu cenām var raķete. Ir gadījuma lietus un dažas pilsētas, piemēram, Aleksandrijas, būs diezgan mitrs.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • 7. janvārī Coptics Ēģiptes svinēt koptu Ziemassvētkus. Pusnaktī, pielūdzēji apkopot masveidā un baudīt tradicionālo fatta maltīti kopā.
  • Abu Simbel festivāls notiks 22. februārī katru gadu svinībās paša nosaukuma templis.
  • Agrāk notika vasarā, Kaira Art Fair ir viena no lielākajām izstādēm laikmetīgās mākslas valstī.