Labākais laiks, lai apmeklētu Itālija

Posted on

Labākais laiks, lai apmeklētu Itālija
Gandrīz jebkurā gada laikā, var būt labs laiks, lai apmeklētu Itāliju. Ne katrā valstī ir šīs bragging tiesības! Kaut Itālija piedāvā daudz baudīt jebkurā sezonā, labākais laiks, lai apmeklētu Itāliju ir rudenī, no septembra līdz novembrim, kad viesnīcas un aviobiļetes ir lētāki un vasaras ļaudis ir mazinājies par populārākajiem tūrisma objektiem, piemēram, Kolizeju un Vatikānu.

Ikreiz, kad jūs nolemjat doties, lasīt, lai uzzinātu vairāk par Itālijas laika apstākļiem, un atklāt, kas brīvdienas, pārtikas un festivāli ir pieejami visu gadu.

Popular Notikumi un Festivāli

Jaunajā gadā zvaigznes ar sprādziena Itālijā, kā itāļi, piemēram, daudziem citiem eiropiešiem, svin Zvaigznes diena, datums, kad Magi piegādāta dāvanas. Februārī svinības turpināsies kā itāļi svinēt Carnevale, notikumu ar parādēm un bumbiņas, piemēram, pirms Gavēņa masku balli, kas tiek svinēta kā galīgais pusei pirms Pelnu trešdiena. Pavasaris īpaši ir pilna ar daudziem notikumiem valstī, galvenokārt apgrozības ap Lieldienu brīvdienās. Vasarā, valsts rīko brīvdabas festivālus un pasākumus, piemēram, ikgadējā Palio zirgu sacīkstēm, kas notika katru gadu Siena.

Šajā rudenī, tas viss ir par ēdienu, kā veltes, piemēram, trifeles un savvaļas sēnēm tiek svinēta. Un, visbeidzot, decembris griežas ap Ziemassvētkiem, kad itāļi svinēt svētki no Bezvainīgās ieņemšanas, Santa Lucia diena, Ziemassvētku vakarā un Ziemassvētku diena, Svētā Stefana diena, un vairāku citu svētajiem svētkiem.

Weather Itālijā

Itālijas klimats mainās ārkārtīgi atkarībā no tā, kur jūs apmeklējat. Par valsts ziemeļos, netālu no Alpiem, ir bargs klimats ar aukstām ziemām un karstām, mitrs vasarām, savukārt Itālijas centrālā ir vieglas klimata gadu. Itālijas dienvidos, jūs atradīsiet siltas temperatūras visu gadu.

Piemēram, temperatūra Milānā var svārstīties no tik zemas kā 28 grādi pēc Fārenheita ziemā augsta kā 85 grādi pēc Fārenheita jūlijā. Roma ir daudz vieglāka, ar zemu temperatūru, parasti 40 gadu vecumā un vasaras kāpumi 80s.

Peak sezona Itālijā

Peak sezona Itālijā parasti ir maija vidus līdz augustam, kad apmeklētāji dodas uz valsti, no visas pasaules. Kaut arī daudzi itāļi doties uz savām brīvdienām augustā, apmeklētāji no citur, visi, bet veido to, nosūtot aviobiļešu un viesnīcu cenas sasniedza augstāko. Vasara ir lielisks laiks, lai apmeklētu, pateicoties Itālijas skaistajā laikā, bet jābūt gatavam vairāk pūļus pie nozīmīgākajiem objektiem, nekā citos gadalaikos.

janvāris

Janvāris var būt liels laiks, lai apmeklētu Itāliju tiem, kas nav prātā aukstumu. Ziemā, opera, simfonija, un teātra sezonas ir pilnā sparā. Par ziemas sporta entuziasti, Itālijas kalni piedāvā daudz iespēju.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Zvaigznes diena, ierašanās trīs karaļi, tiek svinēta katru gadu 6. janvārī, un tas ir pats svarīgākais Itālijas festivāls svinēja janvārī.
 • San Antonio Abate tiek svinēta 17. janvārī daudzviet Itālijā. Milzīgs ugunskuri tiek apgaismotas un tur bieži vien arī mūzikas, dejas un daudz vīna.

februāris

Februāris var iegūt sliktu rap, bet tas ir lielisks laiks, lai apmeklētu budžeta apzinās ceļotājiem, kā aviobiļetes un naktsmītnes ir daudz vairāk par saprātīgu cenu, nekā citos mēnešos. Laika apstākļi var būt auksts un mitrs, tāpēc saišķa up!

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Carnevale , jo tā sauc itāļu, pārvietojas katru gadu saskaņā ar liturģiskajā kalendārā, kustas ik gadu, bet tur ir laba iespēja, daži no labākajiem notikumiem notiks laikā februārī.
 • Itālijas oficiālā ziemas pārdošanas periods sākas februārī, tādēļ, ja jūs meklējat darīt dažas iepirkšanās, nav labāks laiks.

marts

Marts var sākt auksts un mitrs, līdzīgi kā februārī, bet pēc mēneša beigām, tas ir iespējams, ka saule spīd un vairāki wildflowers, koku ziediem un dārzi zied Itālijā tad. Pūļi joprojām ir zems, padarot martam liels laiks, lai apmeklētu.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Romas maratons notiek trešajā svētdienā martā. Sacensību sākas Romas forumu.
 • Lieldienas dažreiz iekrīt marta beigās ar notikumiem nedēļas laikā līdz Lieldienu svētdienas laikā un ir milzīgs svētki visā valstī.

aprīlis

 Kā viens no Itālijas “plecu sezonās”, jūs varat atrast lielu laika un lielas cenas, ja gadās apmeklēt laikā aprīlī. Lieldienas parasti iekrīt šā mēneša laikā, tādēļ, ja jums gadās apmeklēt Lieldienu laikā, zina, ka svētki tiek novērota precīzāk, nekā tas ir ASV, kas nozīmē, ka var rasties vairāk noslēgtus veikali, restorāni un tūrisma vietām šajā laikā, nekā jums būtu Amerikā. No Flip pusē, apmeklējot Lieldienās ir lielisks laiks, lai redzētu Klusā nedēļa gājienus.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Itālijas Lieldienu nedēļā svinības sākas nedēļu pirms Lieldienām laikā un turpinās līdz Lieldienu pirmdiena, La Pasquetta, valsts svētkiem.
 • Romas dzimšanas dienu (753 BC!) Tiek svinēta katru gadu 21. aprīlī.

maijs

Maijā temperatūra iesildīt un pūļiem pieaug. Jūs arī ir vairāk stundu dienasgaismas, kas var padarīt mēnesis liels, lai izpētītu, vai hitting pludmales.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • 1. maijs ir valsts svētku visā Itālijā. Tas tiek svinēti līdzīgi kā Amerikas Darba diena, ar dažiem dažādiem gājieni un festivālos, lai svinētu.
 • Var arī apzīmē kickoff par Giro d’Italia, valsts, kas ir līdzvērtīga Tour de France.

jūnijs

Pūļus ir to pīķa jūnijā, bet laika apstākļi ir lieliski, jo temperatūra vēl nav sasniedzis. Kaut arī cenas varētu būt augstākas, ja jūs sapņojat par saules izmērcēts itāļu brīvdienu, jūnijs ir mēnesis jums.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • 2. jūnijs ir Festa della Repubblica, valsts svētki, kas svin dibināšanu Itālijā kā vienotu republikas. Tur parasti ir lielas parādes un uguņošanas displeji visā valstī.

jūlijs

Vasaras ceļojums uz Itāliju nozīmē, ka jums patiks daudz spožā saulē, un var samazināties par brīnišķīgu pludmales. Doties uz Vidusjūras valsti jūlija nozīmē arī skatījies Itālijas fantastisku vasaras festivālos, apmeklējot brīvdabas koncertus un izrādes, un relaksējoša ārpus vakara stundās. Jūlijs ir aizņemts mēnesis tūrismu, tāpēc gaidīt maksāt augstākas cenas par iesniegšanu un lidojumiem.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Palio, Siena slavenais neapseglots zirgu sacīkšu ap centrālo laukumu, Piazza del Campo, notiek 2. jūlijā.
 • Trešajā svētdienā jūlijā, kas ir viens no Venēcijas lielākajiem festivāliem, Festa del Redentore, vai festivāls Pestītāja, iezīmē beigas lielā mēra epidēmija 1576. Šodien, tas ir atzīmēta ar uguņošanu un gondolu regates.

augusts

Itāļi veikt savas brīvdienas augustā, bet valsts joprojām ir abuzz ar tūristiem. Laika, iespējams, būs karsts (un mitrs, vairumā daļās!), Un ļaudis uzbriest pie populārākajiem tūrisma objektiem, sākot no Svētais vakarēdiens uz Kolizeju. Kamēr lielākām pilsētām joprojām ir daudz darbības, piesargāties, ka mazākās pilsētās un ciematos, būs daudz klusāks.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Ferragosto (Debesbraukšanas diena), ir valsts svētki, kas iezīmē virsotni vasaras atvaļinājumu sezonas. Tas notika 15. augustā.
 • La Fuga del Bove (Escape Vērša), ir trīs nedēļu garumā festivāls Toskānas pilsētas Montefalco. Tas ietver lieliskus ēdienus, vēsturiskos tērpus un mūziku.

septembris

Karstākie vasaras laika apstākļiem, ir mazinājies, vasaras ļaudis ir atšķaidīts, un itāļi ir atpakaļ no savas brīvdienas. Itālija rudenī ir viens no labākajiem laiks, lai apmeklētu. Jūs varat baudīt samazināties pārtikas produktus, piemēram, trifeles un savvaļas sēnēm, apmeklē rudens festivālus un kultūras pasākumus, kā arī saņemt ap dažādās vietās bez vasaras karstumā.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Regatta stāsti, Venēcijas vēsturiskais laivu sacensības notiek pirmo svētdienu septembrī ar četriem sacensību kategorijās.
 • Par Madonna Jūras festivāls tiek svinēta otrajā svētdienā septembrī Sicīlijas ciematā Patti.

oktobris

Oktobris iezīmē patieso sākumu Itālijas plecu sezonā, kad cenas parasti ir daudz zemākas, nekā jūs atradīsiet citos gadalaikos. Ir vēl daudz jādara, lai gan, jo visa valsts ir pilna ar ražas festivālu svin vīnu, sēnes, trifeles, un vairāk.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Alba slavens balto trifeļu festivāls notiek brīvdienās visā oktobrī Pjemontas reģionā Itālijā.
 • Trieste, tad Barcolana Regatta ir lielākais vākšana laivu Vidusjūrā.

novembris

Novembris rada zemas aviobiļetes (dažreiz tik maz, kā $ 500 turp no ASV) un neticami kritums zaļumiem. Viesnīcu numuri bieži vien ir lētāks, kā arī, veicot mēneša liels laiks, lai apmeklētu.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • White Truffle Fair viduslaiku Toskānas kalna pilsētas San Miniato notiek uz otro, trešo un ceturto brīvdienās novembrī
 • Par Dievmātes Good Health svētki notiek Venēcijā 21. novembrī Madonna della Salute baznīcas atzīmētu Venēcijas atbrīvošanu no mēra 1621..

decembris

Decembrī laikapstākļi dažreiz nav ideāls-temperatūra ir sākuši samazināties, un sniegs ir izplatīta daudzās valsts daļās. Tūrisms, pārsteidzoši, palēnina pirmajā daļā mēneša laikā, bet paņem atpakaļ ap Ziemassvētku laiku. Daudziem, pavadot Ziemassvētkus Vatikānā ir sapnis mūža.

Pasākumi, lai pārbaudītu

 • Kaut arī itāļi parasti pavada Ziemassvētkos ar savām ģimenēm, daudzas katedrāles turēt Ziemassvētku Misi.
 • Viduslaiku Toskānas pilsēta Suvereto rīko savu mežacūkas festivālu (Suvereto Sagra del CINGHIALE) beigās decembrī. Pasākums noslēdzas ar milzu svētki.