Labākais laiks, lai apmeklētu Londonu

Posted on

 Labākais laiks, lai apmeklētu Londonu
Ar vieglām gadu garumā temperatūrām un sociālo kalendāru, kas nekad aizveras, tur nav tādas lietas kā slikts laiks, lai apmeklētu Londonu. Tas nozīmē, ka apmeklētāju skaits gan no ārzemēm, un ap Lielbritānijas uzbriest vasaras mēnešos, kad skolas ārā un ziemas brīvdienu periodā. Tātad, lai izvairītos no sastrēgumiem, labākais laiks, lai apmeklētu Londonas ir pleca sezonu vēlu ziemā / agrā pavasarī (no janvāra līdz aprīlim, bet izņemot Lieldienu brīvdienās), laikā, un rudenī (septembris-novembris).

Laiks Londonā

Londona ir reputācija, kas ir lietains un auksts pilsēta, bet tas nav pilnīgi precīza. Daudzās ASV pilsētās (ieskaitot New York) ir faktiski Rainier nekā Londonā. Lai gan Londonas tas mēdz būt duļķains, Londona ir faktiski valsts sausākais pilsēta piedzīvo četri gadalaiki – dažreiz viss vienā dienā.

Winters reti noslīdēt zem 40 F (4 C), un sniegs ir neparasts ar nepāra pārsprāgt Brāzmas reti uzkrājot. (Tajos retajos gadījumos jebkura palielinājums, pilsētas un tās lidostas sasmalcina, lai apturētu.) Dienas ir īsas ziemā, jo saule ir ap 4:00

Pavasaris nāk sākumā Londonā ar godīgas laika un Zied koki dažkārt parādās kā februāra sākumā par vēlu. Vidēji pavasarī un rudenī mēdz būt Londonas rainiest mēnešiem, bet tas nav galvenais atšķirība no citām sezonām.

Vasara Londonā ir samērā ērti, salīdzinot ar citām Eiropas galvaspilsētām ar dienas temperatūrām 70. F (20s C); tomēr bieži vien nedēļu vai divas galējās siltumu un mitrumu ar temperatūrām, sasniedzot 90 F (32 C). Londona nav aprīkota sweltering laika, jo daudzviet – arī dažās Londonas metro līnijām – nav gaisa kondicionieri. Bet silts laiks izceļ londonieši droves, un vasaras nes ilgas dienasgaismas stundas (saule nav noteikta līdz aptuveni 11 pm).

Peak sezona Londonā

Vasara ir Londonas pīķa sezonā, un jūs varat sagaidīt garās rindās pie tūrisma objektiem un augstas cenas pie viesnīcas. Par galvenajiem objektiem, piemēram, Londonas acs un Londonas Tower, varat iepriekš rezervēt biļetes tiešsaistē vairākus mēnešus iepriekš.

Tā kā lielākā daļa muzeji ir bez maksas (lieguma īpašas eksponātu), nav nepieciešams iepriekš grāmatu; Tomēr, lai izvairītos no pūļus iet agri dienā un izlaist nedēļas nogalē vizītes kā Londonas muzeji ir populārs ģimenei draudzīga spēle par britiem, kuri dzīvo ārpus pilsētas.

Sakarā ar brīvo viesnīcām, hosteļiem un brīvdienu īres Londonā, tur netrūkst izvēle, kad runa ir par mājokli, bet grāmatu iepriekš, lai izvairītos no vilšanās.

Tāpat kā jebkurā lielā Eiropas pilsētā, Londona ir arī aizņemta Ziemassvētku laikā. Sabiedriskais transports ir pieejams Ziemassvētku dienā un ierobežotā Otrie Ziemassvētki (26. decembrī). Lielākā daļa no Londonas slavenākajiem apskates objektiem un uzņēmumiem tiek slēgti Ziemassvētkos un Boxing Day.

britu skolas brīvdienu laikā, pilsēta ir arī pārslogotas. Skolu svētki notiek vasarā (parasti no jūlija līdz septembrim); ap Ziemassvētku un Lieldienu brīvdienās; un “puse termins:” rudens pusi termins parasti beidzas oktobrī un pavasara pusi termiņš parasti ir februāra vidus.

janvāris

Kaut arī jums būs nepieciešams ziemas mētelis, janvāra līdz pilsētas aukstākais mēnesis, ir lielisks laiks, lai apmeklētu Londonu kā brīvdienu ordas ir atšķaidīts.
Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • 1.janvārī ielas ap Piccadilly uzņemt Londonas Jaungada diena Parade . Jūs varat iegādāties tribīnēs biļetes uz festivāla un parādes iepriekš.
 • Pirmajās divās nedēļās janvārī, veikals krīti pie janvāra pārdošanu. Hit augstu ielām (galvenās iepirkšanās maģistrālēm), piemēram, Oxford Street, un Regents ielu un mantojums lielveikalos, piemēram, Harrods , Selfridges un Fortnum & Mason .
 • 25. janvāris ir Burns Night, kas ir veltījums Skotijas dzejnieks Roberts Bērnss, kas tiek svinēta visā Apvienotajā Karalistē ar Skotijas tēmu pārtiku un dzērieniem, kas tiek daudzās bāri un dažos restorānos. (Tur ir parasti Haggis iesaistīti.)

februāris

Tā kā pavasara pusē termins attiecas vidus mēnesī ir vairāk bērni un ģimenes Londonā februārī, salīdzinot ar janvāri, bet tas joprojām ir labs mēnesis, lai apmeklētu, jo īpaši, ja jūs neesat ceļo kopā ar bērniem.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Sviniet Ķīniešu Jaunais gads Londonas Chinatown ar nelielu gājienu un dažādām svinībām.
 • Valentīna diena ir cienījams daudzos Londonas restorāniem ar īpašām izvēlnes vai svētku dekoru. (Galdi diviem pie labākajiem Londonas restorānos jārezervē iepriekš.)

marts

Pavasaris ir viens no labākajiem laikiem, lai apmeklētu, jo Londona ir tik zaļa pilsēta, un ir piepildīta ar parkiem, kokiem un ziediem.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Svētā Patrika diena ir cienījams Trafalgara laukumā ar Londonas Svētā Patrika diena festivāls , kas parasti notiek nedēļas nogalē, kas atrodas vistuvāk Svētā Patrika diena (17. marts). Ar ievērojamu Īrijas iedzīvotāju sagaida pūļus pie Londonas daudzajiem īru krogos.
 • Lielbritānijā, Mātes diena iekrīt martā (datums mainās, pamatojoties uz kristiešu kalendārā), tāpēc gaidīt lietas, piemēram, mamma tēmu pēcpusdienas tēju un īpašas ēdienkartes dažos restorānos.

aprīlis

Neaizmirstiet savu lietussargu, jo pavasaris var būt nedaudz lietains. Lieldienu svētku dienās (Lielajā piektdienā un Pirmajās Lieldienās), dažreiz kritumu jau martā vai vēlu maijā. Gaidīt ilgi weekend celt pūļus, slēgšana, un svinības. Skolas parasti tiek slēgti uz divām nedēļām ap Lieldienām.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

maijs

Maijs ir sākums pīķa tūrisma sezonā, bet tas ir jauki laiks, lai apmeklētu laika apstākļu dēļ. Ir divi maija svētku dienās (valsts brīvdienas, kad bankas un daudzi uzņēmumi ir slēgti). Tie parasti notiek pirmo un pēdējo pirmdienā mēneša.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Kvintesenciālu Britu Chelsea Flower Show ir piecu dienu svinības visas lietas ziedu un notiek upscale apkārtnē Chelsea.

jūnijs

Sociālā kalendārs ir pilnā sparā jūnijā, un pilsēta ir ievārījuma pildīta ar starptautiskajām un britu tūristi, kam papildu stundas dienasgaismu.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Trooping Colour (Karalienes dzimšanas diena parāde), kas stiepjas no Bekingemas pils un ietver izskatu, Viņas Majestātes. Jums būs nepieciešams, lai kleita par godu un iegādāties biļetes iepriekš.
 • Lepnums Londonā piesaista aptuveni viens miljons apmeklētāju uz pilsētu un daudziem LGBT pasākumu, tostarp parādes, notiek ap Oxford Street.
 • Vimbldona , pasaules slavenais tenisa turnīrs, dažreiz sākas jūnija beigās.

jūlijs

Ir jūlijs Londonas karstākais mēnesis, un viens no tā aizņemtākajā un visvairāk dinamiskas.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Ir tonnas mūzikas festivālu dodas uz Londonā vasarā, bet slavenākajiem ir Proms , divu nedēļu sērijas mūsdienu un klasiskās mūzikas koncerti Royal Albert Hall South Kensington.

augusts

Tāpat kā jūlijā, augustā ir silts un pārpildīti. Tur ir banku brīvdiena pēdējā pirmdienā mēnesī.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Notting Hill Carnival ir viens no Eiropas lielākajiem ielas puses. Svinības Londonas West Indijas sabiedrībā, pasākums notiek pa Summer Bank Holiday weekend.
 • Carnaval del Pueblo  godā Latīņamerikas kultūru un notiek Burgess Park.

septembris

Kā skolas sāk atkal un laika apstākļi kļūst vēsākas, ka ļaudis sāk plānas Londonā, padarot to par lielisku laiku, lai apmeklētu.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Pārraušanas ar radošu un dažādiem notikumiem, Temzas Festivāls notiek pirmās divas nedēļas mēnesī.

oktobris

Oktobris nes mazliet vairāk lietus, taču nedaudz mazāk cilvēku.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

novembris

Novembris ir arī labs laiks, lai apmeklētu, laiks atvēsināties pat vairāk pūļiem ir diezgan maza.
Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Ugunskurs nakts vai Gaja Foksa diena tiek svinēta 5. novembrī visā Lielbritānijā un piemin Gaja Foksa ‘neveiksmi uzspridzināt namu Parlamentā. Ir uguņošanas šovi un ugunskuri visā pilsētā.
 • Masveida Lord Mayor Show ir izstrādāt parāde un šovs, un tas izslēdzas daudz Londonu dienu. Tas ir bez maksas skatīties gājienu, bet biļetes tiek pārdotas tribīnēm.

decembris

Decembrī, Londona praktiski eksplodējot ar svētku garastāvoklis. Pilsēta sparkles ar Ziemassvētku gaismām (īpaši ap Oxford Circus), un daudz brīvdienu tirgos. Ziemassvētki un Otrie Ziemassvētki (26. decembris) ir gan valsts svētki, un lielākā daļa uzņēmumu būs slēgta. Ap brīvdienu laikā, tur ir ierobežota satiksme un nav sabiedriskā transporta Ziemassvētku dienā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Jaungada vakarā, Londonas liek uz liela uguņošanas šovu uz Temzas upi. Biļetes vienmēr pārdot jau iepriekš