Skip to main content

Labākais laiks, lai apmeklētu Parīze

 Labākais laiks, lai apmeklētu Parīze
Plānojot ceļojumu uz Parīzi, kas ir viens no jūsu aktuālākajiem jautājumiem varētu būt “, kad ir labākais laiks doties?” Lai gan visi četri gadalaiki Parīzē var būt apburošs, labākais laiks, lai apmeklētu Parīzē ir vasarā, kad temperatūra ir gandrīz parfē (perfekta) un garš, saulainas dienas, padara to viegli, lai redzētu visus skatus.

Ja jūs noteikti apmeklēt Parīzi pirmo reizi, jums var būt pārliecināti, ka daudz-izslavēts “Parīzes šajā pavasarī” ir acīmredzama izvēle, bet, atkarībā no jūsu budžeta, iecietību lieliem pūļiem, un savu personīgo centriem interešu , cits gada laikā var patiesībā tērps jums daudz labāk.

Katru sezonu Parīzē ir savas piekariņi un kļūmēm, plusi un mīnusi. Lasīt vairāk informācijas par vispārējo noskaņu un gaisotni katras sezonas, kā arī informāciju par to, ko redzēt un darīt Parīzē ap gadu.

Popular Notikumi un Festivāli

Ziemas brīvdienu sezonu Parīzē piedāvā daudz gaismas un svinībām kā pilsēta iedegas Ziemassvētkiem un citiem ziemas brīvdienām. Galeries Lafayette un citi orientieri ir rotāti ar svētku brīvdienu dekori. Rudenī, tikmēr, notikumi, piemēram, Monmartras Wine Harvest (Vendanges) un Nuit Blanche, kas visu nakti mākslas un kultūras notikumu, kas redz ļaužu pūlis ielās bezmaksas eksponāti un izrādēm, celt pilsētas dzīvei neaizmirstamu veidos. Pavasaris iezīmē pilsētas džeza festivālu sezona.

Džeza faniem nevajadzētu palaist garām Banlieue Bleues festivāls, kas parasti sākas martā un stiepjas cauri vasarai. St-Germain-des-Prés džeza festivāls parasti sākas maijā. Vasarā pilsēta ir klusāka, kā parīzieši doties atvaļinājumā, bet joprojām ir pietiekami daudz lietas, kas darīt, piemēram, bezmaksas brīvdabas kino parkā un bagātīgs mūzikas festivālos.

Weather Parīzē

Paris parasti ir auksti, un nedaudz mitras ziemas, ar augstām temperatūrām svārstoties ap 40 grādiem pēc Fārenheita un kritumi aptuveni 35 grādiem. Sniega nav bieži, bet var notikt. Martā un aprīlī arī ir auksts, bet temperatūra var ielauzties 50.. Tas nav līdz maijam, ka atkusnis notiek ar temperatūrām lēni, bet noteikti kāpšanas uz 60s. (Protams, lietus maijā ir tipiska, lai saglabātu lietussargu tuvu pie rokas!) Summers var būt silts un spiedīgs, bet parasti ir patīkami silts, ar temperatūra reti pārsniedz 80 grādus.

Dažreiz par “atvasaru” turpina labi iekļaujas septembrī. Novembris var būt auksts un slapjš, bet decembris ir svaigs, bet tumšs kā dienas iegūt īsāks.

Peak sezona Parīzē

Pavasaris un vasara ir neapšaubāmi vispopulārākais sezonas Parīzē. Pavasarī, parīzieši tiek ārā bauda savu pilsētu pilnā spēkā, bet vasarā, daudzi ir prom atvaļinājumā-atstājot pilsēta pārpildīts ar tūristiem. Lidojumi un naktsmītnes būs šo divu sezonu laikā visdārgākais.

pavasaris

Par krāšņs sezonas ziedēšanu, piknikos un romantiskā Lieldienu getaways, Parīze pavasarī vienkārši nevar pārspēt. Atcerieties, lai gan, ka tas ir neticami populārs laiks, galvaspilsētā par tūrismu, tāpēc biļešu agri, ir svarīgi, ja jūs vēlaties, lai aizķerties labu darījumu.

Pasākumi, lai pārbaudītu

  • Ja esat sporta fans, franču Atvērt sākas trešajā nedēļā maijā.
  • Aprīļa sākumā, Parīzes maratons hits ielās, kā tūkstošiem darbināt 26,2 jūdzes uz Gaismas pilsēta.

vasara

Ja jums nav prātā sadales pilsētu ar simtiem un tūkstošiem citu tūristu un patīk ideja par gariem, slinks dienas un naktis laikā, kad pilsētas tās visvairāk atvieglinātas, vasara ir lielisks laiks, lai izpētītu Francijas galvaspilsētu. Daudzi Francijas cilvēki iet atvaļinājumā, tāpēc, kamēr vasara ir atvieglinātas laiks, lai apmeklētu, daži tūristi varētu atrast, ka tas ir mazliet pārāk miegains, jo daži veikalus, restorāni un bāri doties uz savu ikgadējo “vacance” un tuvu vairākām nedēļām laiks.

Pasākumi, lai pārbaudītu

  • Katru gadu 21. jūnijā Fête de la Musique pārvērš katru stūri no pilsētas uz brīvdabas koncertu telpā.
  • Bastīlijas diena, 14. jūlijā, ir viens no valsts populārākajiem svētkiem un tiek svinēta ar gājieni, uguņošana un daudz ko citu.

krist

Poetic un romantiskās dvēseles patiks kontemplatīvs noskaņojumu šajā laikā, un, ja jūs esat mākslas vai grāmatu cienītājs, izstāžu sezona ir pilnā sparā rudenī. Kritums var būt diezgan auksts, un dienas ir īsas, bet lapas pagrieziena un crispness gaisā padara šos pastaigās gar Sēnas, ka daudz vairāk skaistu.

Pasākumi, lai pārbaudītu

  • Nepalaidiet garām Vendanges de Montmartre, quirky pasākums notika pie Parīzes pēdējo atlikušo vīna dārzā.
  • Gada 6. oktobrī, pilsētas saimniekiem Nuit Blanche (Baltā nakts), kad galerijas un citas mākslas telpām paliek atvērts vēlu apmeklētājiem.

ziema

Ziemassvētku tirdziņi, ledus slidotavas, Jaungada svinības gan rietumu un Ķīnas tradīcijām: Neskatoties uz savu drūmo reputāciju, ziema ir dzīva un krāsains laiks galvaspilsētā, un liels laiks rezervēt ģimenes ceļojumu. Daudzas no pilsētas visvairāk krāšņi universālveikalos ir iespaidīgs gaismas un logu displeji, sniedzot visa pilsēta svētku sajūtu.

Pasākumi, lai pārbaudītu

  • Elizejas lauki ieslēdzas tās apdullināšanu Ziemassvētku gaismas displeju katru gadu uz novembra beigām.
  • Vīna cienītāji nevēlas palaist garām Salon des vins des Vignerons indépendants (Neatkarīgā vīndariem Fair), kas notika pēdējo nedēļas nogalē novembra katru ziemas.

You may also like