Labākais laiks, lai apmeklētu Romu

Posted on

 Labākais laiks, lai apmeklētu Romu
Mūžīgā pilsēta ir brīnišķīga vieta, lai apmeklētu visu gadu. Tur tiešām nav “slikts” laiks, lai apmeklētu Romu, bet paturiet prātā, ka jūlijā un augustā var būt karsts un mitrs, un decembra līdz martam ir uz salīgs pusē. Vairums piekritīs, ka labākais laiks, lai apmeklētu Romu ir no septembra līdz novembrim, un aprīļa līdz maijam, kad ļaudis ir mazāk, dienas ir gaišs un saulains, un vakaros ir kraukšķīgas un vēss, parasti tikai pieprasot gaismas jaka.

Bet neatkarīgi no tā, kāda gada laikā jūs nolemjat doties uz Romu, pirms veicat jūsu brīvdienas plāno tā ir laba ideja apsvērt vairākus faktorus, tostarp pūļa, laika ziņas, īpašiem notikumiem, un budžetu.

Weather Romā

Roma ir Vidusjūras klimats ar vēsām, mitrām ziemām un karstām, mitrs vasarām. Temperatūra jūlijā un augustā var viegli pārsniegt 90 grādiem pēc Fārenheita (32 grādi pēc Celsija), ar mitrumu, lai tie atbilstu. No šīs gada klimats pārējais ir patīkama, ar zemām temperatūrām svārstoties ap 40 grādiem pēc Fārenheita (4 grādi pēc Celsija). Decembrī, janvārī, un februāris ir aukstākie mēneši gadā, lai gan dzīvsudrabu reti dips zem 30 grādiem pēc Fārenheita skalas (-1 grādu pēc Celsija). Sniegputenī nav nedzirdēts, lai gan tas reti uzkrājas.

Oktobrī un novembrī ir Romas rainiest mēneši.

Peak sezona Romā

Jūnijs, jūlijs un augusts redzēt smagāko tūristu satiksmi Romā, jo daudzi cilvēki atpūšas vasarā skolas brīvlaikā. Ja jūs nolemjat apmeklēt sezonas laikā, jābūt gatavam lieliem pūļiem un ilgi gaida rindās pie populāriem apskates objektiem. Lietus ir iespējama, bet maz ticams, padarot vasarā ideāls ekskursijas, maltītes āra kafejnīcas, un ēšanas gelato, kas ir iemesls, kāpēc tik daudzi ceļotāji plāno savus braucienus šajā laikā.

Pavasaris un rudens ir arī populārs sezonas ceļotājiem. laika Marts ir nedaudz mainīga (un chillier), nekā aprīlī, kad pilsēta sāk iesildīties. Svētā nedēļa (Lieldienu nedēļa, kas atkarībā no Mēness kalendārs ir no marta līdz aprīlim) ir ārkārtīgi aizņemts laiks Romā, it kā jūs tuvāk Vatikāns. Tikmēr, gaismas nekad nav par zelta, un gaismas, kā tas ir oktobrī un novembrī. Paturiet prātā, ka šie ir tikai daži no mitrākajos mēnešos, bet kritums var būt liels laiks, lai izmantotu mazāku pūļa un atlaides numura cenā.

Nav jāskaita ārā, ziema ir tiešām ļoti labs laiks, lai apmeklētu, jo īpaši tiem, kas vēlas ietaupīt naudu par pieteikumu, un redzēt, tūrisma objektiem un vietām vēsturiskajā centrā bez garās līnijas un trieciena pūļus. Decembris līdz februārim redz salīdzinoši vieglas laika, kas ļauj palēnināt un veikt ikdienas romiešu dzīvē, bet pārliecinieties, ka iepakojums smags jaka, cepuri, mājīgu šalli un siltu cimdus.

janvāris

Janvārī temperatūras krituma, bet saulainas dienas ir arī iespējams. Uzskata par Romas zemā sezona, joprojām ir diezgan daudz lietas, ko darīt, jo Mūžīgā pilsēta nekad aizveras.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Lielākais Vecgada svinības Piazza del Popolo, ierobežojot off gadā ar mūziku, dejām, kā arī dzirkstošo uguņošanu.
 • Zvaigznes dienas 6. janvārī iezīmē 12. diena pēc Ziemassvētkiem.
 • Arī 6. janvārī, laba ragana, La Befana , nes konfektes ar bērniem un rīta gājiens no viduslaiku tērpā cilvēku notiek Vatikānā.
 • 17. janvāris ir Svētā Antonija diena, svinot patrons miesnieku, mājdzīvnieku, grozu veidotājiem un bedru racēji.

februāris

Ne atšķirībā janvārī, februārī Romā ir auksts, bet gandrīz nepiemīt tūristi, kas nozīmē, ka jums ir brīva vaļa izbaudīt kapitālu pie nesteidzīgs tempā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Romas Carnevale, svinības sākuma Lent, nav tik slavens kā Venēcijā, bet tas ir jautri visu to pašu.

marts

Pavasara var būt arī aizņemts laiks Romā, jo tūkstošiem kristiešu ganāmpulka laikā Romā Lieldienu nedēļa (krīt dažkārt martā vai aprīlī), lai apmeklētu Svētā Pētera baziliku un Vatikāna muzejus. Daudzas viesnīcas maksas augstāko cenu šajā periodā.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Starptautiskā sieviešu diena jeb Festa Della Donna tiek svinēta 8. martā.
 • Pelnu trešdiena iezīmē sākumu Lent, ar pāvesta auditoriju, kas no rīta. Saņemt biļetes internetā Svētā Krēsla ir mājas lapā .

aprīlis

Kad Svētā nedēļa ietilpst aprīlī, svētku kulminācija ar Lieldienu ( Lieldienas ) masas Svētā Pētera laukumā, aizpildot kapacitātei ar gandrīz 80000 svētceļnieku.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Lielā piektdiena svētki sākas ar 5 pm masas Svētā Pētera baziliku, kam seko Krusta ceļā, lāpu apgaismotā gājienā.
 • Lieldienu svētdiena masu notiek Svētā Pētera laukumā plkst.10 Pāvests adreses pūļa plkst.
 • Lieldienu pirmdienā ( Pasquetta ), pāvests pieder masu uz Svētā Pētera laukumā plkst.
 • Romas maratons notiek katru gadu aprīlī.

maijs

Jo dienas šādām Svēto nedēļu, tur ir sasist tūrismu, tāpēc pārliecinieties, lai padarītu savu aviolīniju un viesnīcu rezervācijām agri.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • 1. maijā vai Primo Maggio ir valsts svētku atzīmēšana darba dienu svinības darbinieka.
 • Dotais zvērests jauno Šveices gvardes notiek Vatikānā gada 6. maijā.
 • Jo agri maija vidum, Roma rīko Internazionali BNL d’Italia (Roma Atvērt) pie Stadio Olimpico tenisa centrā.

jūnijs

Jūnijā, jūs redzēsiet atsevišķu pieaugums tūristu skaita ar maziem bērniem, tāpēc pārliecinieties, lai rezervētu atrunas visvairāk ģimenei draudzīgu vietās pirms laika.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Festa della Repubblica (Republikas diena) tiek novērota 2. jūnijā, pieminot dienu 1946.gadā, kad Itālija kļuva par Republiku.
 • Festa di San Giovanni ir svarīgs festivāls ar svinības deju, mūziku un ēdienu.

jūlijs

Vēsturiski karstākais mēnesis gadā, temps varētu sasniegt gandrīz 100 grādiem pēc Fārenheita (38 grādi pēc Celsija), un tas var būt diezgan spiedīgs. Beat siltumu iekšpusē baznīcām un muzejiem dienas laikā, pastaigas pa ielām naktī, kad Roma ir tās visvairāk dinamiskas.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Lungo Il Tevere Roma ir gūžas un notiek notikums raksturo kurā pagaidu pop-up bāri, restorāni, pārtikas stendi un mūzikas vietas rindā paši krastos Tibras upi.

augusts

Augusts var būt tik karsts kā jūlijā ar temperatūru planējošs zem intensīvas romiešu saules. Tomēr, tā kā šis ir laiks, daudzi romieši patīk doties uz jūrmalu, pilsēta var būt pārsteidzoši kluss.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Isola del Cinema piedāvā vasaras filmu sēriju par Tiberina salā vidū Tibras upi.
 • Ferragosto (pieņēmumu) nolaižas uz 15. augustā laiks BBQs un realizācija, ka vasara Itālijā drīz beigsies.

septembris

Kā bērni iet atpakaļ uz skolu, pūļus sāk plānas, nedaudz septembrī, un laika kļūst maziņš mazliet vairāk patīkams. Dienas joprojām būs silts, bet jūs jūtaties rudens temperatūra sāk rāpot vēsos vakaros.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Sagra dell’Uva (festivāls Grape) ir ražas pasākums notika mēneša sākumā pie bazilikas Konstantīna šajā forumā.
 • Starts no visu svarīgo futbola ( calcio ) sezona! Forza Italia !

oktobris

Rudens krāsas un dzesētāja temps ir daudz, un tāpēc mākslu, amatniecību, un antikvāru gadatirgus.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

novembris

Ziema ir tikai ap stūri, bet zilas debesis un siltās pēcpusdienās kavēties.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Visu svēto diena 1. novembrī, ir brīvdiena piemiņu mirušajiem.
 • Feast of Saint Cecilia Santa Cecilia baznīca Trastevere ir 22. novembrī.

decembris

Kā jūs varētu iedomāties, Ziemassvētki Romā ir maģiska, ar izstrādātu horoskops ainas visur un krāsainais gaismas savērtas visā ielas vēsturiskā centra.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Hanukkah Laikā, dodieties uz Piazza Barberini liecinieks apgaismojumu milzu menorah.
 • Pārlūkojiet gada Ziemassvētku tirdziņu Piazza Navona.
 • Ziemassvētku vakars pie Vatikānā ir vieta, kur tradicionālās atklāšana Baby Jēzus notiek pie dzīves lieluma dzimšanas.
 • Midnight Mass Ziemassvētku vakarā ir īpaša romiešu tradīcijas.