Skip to main content

Labākais laiks, lai apmeklētu Singapūra

 Labākais laiks, lai apmeklētu Singapūra
Lemjot labākais laiks, lai apmeklētu Singapūra atkarīgs no tā, vai jūs vēlaties, lai izvairītos no aizņemts periodus festivālu laikā vai apskāviens pūļus un pievienoties fun. Ja jūs vēlaties, lai palielinātu sauss laiks, labākais laiks, lai apmeklētu Singapūra ir vasaras mēnešos jūnijā, jūlijā un augustā.

Singapūra ir nopietns saplūst dažādas reliģijas un etniskās grupas, jo īpaši ķīniešu, malajiešu un Indijas. Plus, tiny salu valsts, kas ir pilsētas valsts, ir viens no lielākajiem procentos ārvalstu strādnieku visā pasaulē. Ar tik daudzu tautību vienā vietā, tur vienmēr kaut ko svinēt! Jūs varat negaidīti atrast sevi vidū masveida festivāla vai gājiens jūs nezināja nāk.

Weather Singapūrā

Singapore atrodas ļoti tuvu ekvatoram. Tas ir tikai 85 jūdzes uz dienvidiem no pilsētas. Jums nekad nebūs auksti Singapūrā, ja vien tas ir tāpēc, ka gaisa kondicionēšana ir mūžīgie izliekts līdz maksimumam iekšpusē daudzajiem iepirkšanās centri. Muzeji un filmu kinoteātri ir vēl sliktāk, veikt jaka! Temperatūra joprojām konsekventi visa gada garumā, ar kāpumi 88 grādiem pēc Fārenheita un kritumi, kas vidū 70.

Daudzi pirmo reizi ceļotājiem uz Singapūru, ir pārsteigti redzēt tik daudz zaļo telpu un pārpilnība pastaigu takas. Viņi bija gaidījis futūristisku pilsētu, kurā nejūtīgs betons un pārvietojas ietves ir nomainītas visas apstādījumiem. Bet sala paliek zaļš iemesla dēļ: Singapūra izpaužas daudz thundershowers. Atšķirībā no pārējās Dienvidaustrumu Āzijā, kur ir maz, lai nav lietus pīķa sausās sezonas laikā, negaidīti dušas pop up bieži Singapūrā. Par laimi, tie parasti nav ilgi, un saule atgriežas piesaistīt mitrumu.

Vidējais mitrums Singapūrā vienmēr ir virs 80 procentiem.

Nokrišņi lielākoties saskan visu gadu, izņemot papildu lietus novembrī, decembrī un janvārī. Singapūra piedzīvo wettest mēnešus musons sezonā no novembra līdz janvārim laikā.

Ko darīt, kad līst lietus Singapūrā

Singapūra vidēji 178 lietainas dienas gadā, kas ir gandrīz viena no divām dienas gadā ar mazliet lietus! Līdz ar savstarpēji matricu tirdzniecības centru, iekštelpu pārtikas tiesām, un vietējos tirgos, ir daudz pasaules klases muzeju Singapūrā baudīt garām dušas laikā.

Dūmu un Haze no Sumatras

Singapūra saņem prognozējamu dūmaku un dūmu gadu no šķērssvītru-un-burn lauksaimniecības ugunsgrēku ka dusmas ārpus kontroles tuvākajā Sumatra, Indonēzija, tikai uz rietumiem. Piesārņojums, ko rada šo ugunsgrēku ir tikai vēl viens piemērs tam, kā ilgtspējīgs palmu eļļas plantācijas kļuvuši ekoloģiska katastrofa. Neskatoties izsauciens no valdības, ka ugunsgrēki parasti sākas ap maija, un var turpināt visā sausās vasaras mēnešos.

Izmaiņas vēja virzienā dažkārt veikt nokausēt prom, cik ātri vien tas bija, tāpēc jums nevajadzētu izvairīties apmeklējot ja jūs jau cieš no elpošanas problēmām. No dienas, kad daļiņu līmenis pieaug pārāk augsts, gaiss var kairināt acis un izraisīt aizrīšanos. Vietējie iedzīvotāji bieži izvēlas valkāt aizsargmaskas, kad dūmaka nāk; Jūs varat saņemt jūsu jebkurā aptiekā.

Dažos gados daļiņu līmenis gaisā pieaug virs “drošiem” sliekšņiem, piespiežot dažas biznesa slēgšanu. Ceļotāji ar elpošanas problēmām vajadzētu pārbaudīt dūmaku Singapūrā lapā izveidotā Nacionālā Vides aģentūrā, lai redzētu, vai dūmaka rada nopietnu apdraudējumu. Dažos ļoti miglaina dienas agrāk, iedzīvotājiem ir ieteicams, lai mazinātu āra laiku un paliek telpās.

Sabiedriskās Brīvdienas Singapūra

Rezidenti Singapūra baudīt 11 svinamās dienas gadā, lai pielāgotos četras galvenās reliģiskās grupas (budistu, musulmaņu, hinduistu un kristiešu). novēro arī daži dižkoki brīvdienas, piemēram, Jaungada diena (1. janvāris), kas nav saistītas ar konkrētām grupām.

Daži festivāli, piemēram, Lunar New Year aptver daudz ilgāk nekā vienu dienu, un vietējie iedzīvotāji pieprasa brīvdienu laikā pirms vai pēc, lai palielinātu laiku off. Uzņēmumiem, kas pieder konkrētām etniskām grupām, joprojām var tikt slēgta ievērošanas, kā arī var ietekmēt ceļojumu.

Ja valsts svētku iekrīt svētdienā, uzņēmumi slēgs pirmdiena vietā. Par Manpower ministrija nosaka datumus svētku Singapūrā katru gadu. Pārbaudiet savu kalendāru, ja jūsu laiks Singapūrā ir īss.

Daudzi festivāli un brīvdienas Singapūra pamatā lunisolar kalendāri, tāpēc datumi mainās no gada uz gadu.

Brīvdienas atšķiras etniskām grupām. Ar regulāras valsts brīvdienas Singapore ietver:

 • Jaungada diena (1. janvārī)
 • Ķīniešu Jaunais gads (divas dienas svinēja nu janvārī vai februārī)
 • Lielā Piektdiena (martā vai aprīlī, datumi mainīties)
 • Darba diena (1. maijs)
 • Vesaka diena (datumi atšķiras, parasti maijā)
 • Ramadāna diena (datumi var mainīties atkarībā no Ramadāna)
 • Valsts svētki (9. augusts)
 • Hari Raya Haji (datumi mainīties)
 • Diwali (Deepavali) (datumi atšķiras, parasti oktobrī vai novembrī)
 • Ziemassvētki (25. decembris)
 • Vēlēšanu diena vispārējām vēlēšanām un prezidenta vēlēšanu dienas ir valsts svētki

Peak sezona Singapūrā

Kā ierasts, ceļojot lielo svētku dienās var būt jautri, bet sagaida augstākas cenas par izmitināšanu. Viesnīcas bieži palielina likmes uz pieaugošo pieprasījumu, jo īpaši Lunar New Year laikā.

Festivāli un notikumi Singapūra

Sliktākais scenārijs apmeklējāt Singapūra ir uzlocīt tikai dienu vai divas pēc lielas festivāls. Ar sliktu laiku, jūs galā ar pūļa un augstākām cenām, bez kļūst baudīt festivālu pati. Lielākie festivāli, kas ietekmē transporta un izmitināšanas Singapūrā ir Ziemassvētki (jā, viena gada 25. decembrī), Lunar New Year janvārī vai februārī, Ramadāna un Nacionālā diena. Jūs atradīsiet daudzus mazākus pasākumus, gājieni, un svinības baudīt citas Āzijas festivāli.

pavasaris

Pavasara Singapūrā sākas valsts sausā sezona, padarot to galvenokārt patīkams laiks, lai apmeklētu. Temperatūra parasti ir ap 76 grādiem pēc Fārenheita.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Singapūra Starptautiskais filmu festivāls ir valsts visilgākais neatkarīgs kultūras notikums. Tas notiek katru aprīlim.
 • Maijā, Singapore Airlines sponsori Singapore Airlines International Cup. Ar $ 3 miljoni balvu, tas ir viens no Āzijas bagātākajiem zirgu sacīkšu notikumiem, piesaistot bariem uz Turf Club.

vasara

Vasara ir Singapūras dryest sezona, un viens no populārākajiem starp apmeklētājiem, bet jums vajadzētu apsvērt gaisa kvalitāti, kad jūs apmeklējat. Neskatoties uz daudz pūļu, lai bremzējot slīpsvītra-un-burn lauksaimniecības praksi kaimiņu Sumatra, viņi turpinās, un dūmi un dūmaka rada slikts gaiss, kas kvalitātes droseles up vietējie un ceļotāji katru vasaru.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Singapūra Pārtika Festivāls ir mēneša garumā svinības pārtiku.
 • Lielā Singapūras Sale ir debesīs pircējiem. No maija līdz jūlijam lielveikalos, centri, un individuālie veikaliņi piedāvā neticami atlaides un uzņemt vakara iepirkšanās notikumus.

krist

Agrā rudenī redz pārtraukuma tūristu satiksmi, kas nomoka vasarā. Ja jūs nākt pietiekami agri, jūs arī varat iepirkties pašās beigās Lielo Singapūras pārdošanai.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Singapūras Grand Prix ir daļa no Formula One World Championship. Tas notiek katru kritums Marina Bay Street Circuit.

ziema

Pat februārī, bieži sausākais mēnesis Singapūrā, joprojām ir vidēji astoņas dienas lietus. Jūs redzēsiet daudz iedzīvotāju, kas pārvadā saulessargi visu laiku; tie ir lietderīgi, gan karstā saulē un negaidītu lietus.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

 • Chingay Parade ir katru gadu ielu parāde, kas notiek februārī. Krāsains ceremonija svin dzimšanas dienu Ķīnas dievību.
 • ZoukOut, viens no Āzijas lielākajiem deju mūzikas festivāliem, notiek katru gadu decembrī.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *