Skip to main content

Labākais laiks, lai apmeklētu Taizeme

Labākais laiks, lai dotos uz Taizemi, ir sausā sezona, kas stiepjas aptuveni no novembra līdz aprīlim. Nepārsteidz, tas ir, diemžēl, valsts aktīvākais laiks, kā arī, kā masu apmeklētāju ierodas, lai izmantotu sausā laika starp musonu sezonas.

Atkarībā no tā, kur jums gadās būt, lietus Taizemes musons sezonā var būt nondisruptive kā pēcpusdienas duša atdzist lietas leju. No otras puses, daži vētras var trakot dienām un izraisīt plūdus dažās jomās. Lietus uznirst negaidīti pat laikā Taizemes sausā sezona, un jūs joprojām atrast daudz vietas, lai apmeklētu musonu mēnešu laikā. Pabalstu ceļo Taizemes sezonas laikā, ir tas, ka jums ir, lai cīnītos mazāk pūļus, un to var iegūt labākus piedāvājumus par apmešanās populārākajiem galamērķiem.

Labākais laiks, lai apmeklētu Bangkok

Labākais laiks, lai apmeklētu Taizeme

Labākais laiks, lai apmeklētu Bangkok būs daļēji atkarīgs no tā, ko vietnes jūs cerot redzēt. Kopumā maija līdz novembrim ir lielisks laiks, lai apmeklētu, jo minimāla lietus, šī sezona iekrīt plecu sezonā mitrajām mēnešiem. Kopumā decembra līdz februārim ir aukstākajos mēnešos ar zemāku mitrumu.

Bangkoka parasti apdeguma karsts visu gadu; jūs vēlaties, vaļīgu apģērbu, kas izgatavots no elpojošs materiāliem un atvērto apavus, piemēram, flip-flops. Pērkona negaiss pop up pēcpusdienās slapjās sezonas laikā, dažkārt plūdi ielās.

Septembris ir parasti mitrākajos mēnesi Bangkokā. Zemas teritorijas ap Bangkokā pie Chao Phraya upes ir nosliece uz plūdiem ļoti mitrās musonu sezonas laikā, bet piesārņojums Bangkokā saglabā mitruma līmeni ļoti augstu gadu.

Labākais laiks, lai apmeklētu Chiang Mai

Chiang Mai piedzīvo viegla, patīkama laika no novembra līdz februāra vidum, padarot to starp labākajiem laikiem apmeklēt. Nav pārsteidzoši, šī sezona ir pīķa tūrisma sezonā, lai jūs varat sagaidīt vairāk pūļus un augstākas cenas par viesnīcām, bet laika apstākļi padara to vērts papildu apgrūtinājumus. Temperatūra var pasmelt zem 70 grādiem pēc Fārenheita naktī Chiang Mai rudenī un pat zemākas vēlāk gada laikā.

Kaut Chiang Mai ir salīdzinoši vēsāks, un maigāks nekā pārējā valstī pateicoties pacēluma, piesārņojums no pilsētas satiksmes slazdi mitrumu karstajos mēnešos martā un aprīlī. Putekļu un nekontrolētu ugunsgrēki izraisīt sliktu gaisa kvalitāti martā un aprīlī ap Chiang Mai un Ziemeļu Taizemē. Par ugunsgrēki ir ikgadējs notikums, ka valdība nav spējusi kontrolēt. Cilvēki ar astmu vai alerģijām smēķēt vai putekļu būs labāk apmeklējot citā gadalaikā, varbūt lietus sezonā, kad gaiss ir tīrāks laikā.

Laiks no Taizemes salām

Laika Taizemes salās ietekmē vairāk nekā tikai gada laikā; vētras jūrā var dot lietus pat laikā sausā mēnešos.

Lietus sākas ap aprīlī un vaska off oktobrī rietumu krastā uz salām Andamanu jūrā, piemēram, Koh Lanta un Phuket. Salas, piemēram, Koh Tao un Koh Phangan līča Taizemes redzēt visvairāk lietus starp oktobrī un janvārī. Dažas salas, piemēram, Koh Lanta praktiski slēgt musons sezonā. Kamēr jūs joprojām varēsiet organizēt transportu tur, jūsu ēšanas un izvietošanas iespējas, varētu būt ļoti ierobežota.

Temperatūra janvārī un februārī ir patīkami silts, bet tad kāpt uz apdeguma karstā ap aprīļa beigām tieši pirms musons sākas. Par musonu lieti sākas ap maija vai jūnija sākumā un ilgst līdz novembrim. Ceļošana musons sezonā ir hit vai garām, bet jūs varēsiet baudīt dažas vietas Taizemē ar nelielu lietus vai tikai gadījuma pērkona negaiss. Taizemes ziemeļos parasti saņem mazāk lietus nekā dienvidos musons sezonā.

Aizņemts sezona un festivāli Taizemē

Ziemassvētku un Jaungada brīvdienas piesaista lielus cilvēku pūļus uz Bangkoku, tad aizņemts sezonu kāpj nepārtraukti no janvāra tālāk. Ķīniešu Jaunais gads (kas notiek janvārī vai februārī), ir vēl viens aizņemts laiks, jo daudzi cilvēki dodas uz Taizemi, lai 15 dienu brīvdienām.

Neoficiāls aizņemts sezonas hits salām Taizemē ap jūnija tik daudz augstskolu studenti no Eiropā un Austrālijā galvu, lai personai par salām, piemēram, Koh Tao, Koh Phangan un Koh Phi Phi. Salas apklust atkal nedaudz pēc tam, kad skolnieki beidz savu vasaras pārtraukumu.

Lielākie festivāli Taizemē mēdz darīt naktsmītnes cenas raķete, un transportēšana aizpilda pirms un pēc svētkiem.

Chiang Mai ir epicentrs Songkran, Taizemes jauno gadu, un ūdens festivāls, ir liels notikums svinēja 13. aprīlis līdz 15. turēšanas un transportēšanai ir pilnībā rezervēts gan pirms, gan tūlīt pēc festivāla.

Haad Rin platība Koh Phangan atrodas Taizemes līča piesaista milzīgus pūļus revelers katru mēnesi dodas slaveno Full Moon puse; izmitināšanas ap Haad Rin hits maksimālo jaudu. Noteikti plānot savu vizīti ap Pilnmēness partijas datumiem.

Loi Krathong un Yi Peng festivāli (datums mainīsies, parasti novembrī) piesaistīt ievērojamus pūļus Chiang Mai; transportēšana kļūst pilnīgi bogged leju.

pavasaris

Āzija ir viens no karstākie mēneši Taizemē, bet tas ir arī diezgan sauss. Gaidīt lielus pūļus vairumā tūristu apskates objektiem, kā arī augstākas cenas.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Songkrans, tradicionālā taju Jaungada svētki, notiek 13. aprīlī To autortiesībām ar lielu ūdens cīņa ielās tas ir lielisks veids, kā atdzist off.

vasara

Ja jums nav prātā, lietus un siltuma, jūs varētu atrast daudz, apmeklējot Taizemi vasarā. Chiang Mai, musonu virsotnēm augustā, bet Bangkokā temperatūra var pārsniegt 100 grādiem pēc Fārenheita. Tomēr, vasarā ir populārs laiks, augstskolu studentiem apmeklēt Islan

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Amazing Thailand Grand Sale notiek katru vasaru, un to sponsorē valsts tūrisma iestādei. Veikali slīpsvītra cenas par vairāk nekā 80 procentiem.
  • Karalienes dzimšanas diena ir 12. augusts, kas arī kalpo kā Mātes diena Taizemē. Sveču ceremonija notiek vakarā.

krist

Fall Taizemē var būt diezgan slapjš, bet ļaudis ir mazāk, temperatūra ir nedaudz vēsāks, un zema sezonas atlaides var padarīt braucienu vairāk pieejamu. Sargieties, ka kritums plūdi joprojām ir problēma lielākajā daļā pilsētu!

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • Laikā Loi Krathong un Yi Peng ugunsgrēka darbināms laternu tiek nonāk debesīs Chiang Mai.
  • Apmeklējiet dīvaino Phuket Vegetarian Festival septembrī. Unikāls notikums faktiski ir daļa no Daoists Nine Emperor Gods festivālā.

ziema

Kā musonu sezona ejot, pūļus pārvietoties. Ziema ir lielisks laiks, lai apmeklētu, bet cerēt, ka vairāk pūļus un augstākas cenas visā valstī.

Pasākumi, lai pārbaudītu:

  • 5. decembris ir karalis Taizemes dzimšanas diena, kas tiek svinēta visā valstī.
  • Nepalaidiet garām Ziemassvētku Full-Moon Pusi Haad Rin salā Koh Phangan.

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *