Labākās lietas, kas darīt Sukhothai

Posted on

Labākās lietas, kas darīt Sukhothai
Daudzi no labākajiem lietas darīt Sukhothai var baudīt sevi vadīties pār span pāris dienām; vienkārši paķert velosipēdu un aiziet! Atrodas aptuveni pusceļā starp Bangkokā un Chiang Mai, Taizemes senās galvaspilsētas no 13.gadsimta nopelnījis UNESCO Pasaules kultūras mantojuma statusu 1991. gadā.

Atšķirībā no Ayutthaya, vēl viens Taizemes senās galvaspilsētas, Sukhothai ir vairāk kompakto justies un bieži tik pārpildīts. Attālums no Bangkokas atbaida daži ceļotāji, kuri nevis izvēlas veikt īsāku divu stundu brauciens izpētīt Ayutthaya ir drupas, tomēr abas pilsētas ir vērts apmeklēt.

Sukhothai ir vecāks par Ayutthaya, padarot izdzīvojušos drupas tur vēl iespaidīgāks. Thai sistēma rakstīšanas tika izstrādāta Sukhothai Karalistes 1283. Mūsdienu alfabēts joprojām izskatās līdzīgi oriģinālajiem akmens uzrakstiem atrasti drupām ap parku!

Apmeklējiet RamKhamHaeng Nacionālo muzeju

Jā, izvēlas pavadīt laiku telpās fluorescējošā apgaismojuma nav viegli, ja tik daudzi arheoloģiskie traktēti gaida Sukhothai Historical Park, bet mācīties mazliet vēstures Sukhothai ievērojami uzlabotu savu pieredzi tur. Bez mazliet sapratni, visi Budas statujas un atjaunoto teritoriju aizmiglosim vienā lielā arheoloģijas putru.

Jums vajadzētu saņemt muzejā drīz pēc ierašanās Sukhothai. Ja laiks ir īss, varbūt apsveriet pētot drupas aizpildot Historical Park rīta (labākais laiks, lai to izdarītu, vienalga), tad slēptu no dienas siltuma muzejā. Pavadītais muzejā laiks palīdzēs jums saprast, ko jūs esat redzējuši, ka no rīta. Pēc tam, kad tas aizveras vēlā pēcpusdienā, dodieties atpakaļ izpētīt tempļi un izvēlēties labu vietu uz saulrietu.

Ramkhamhaen Nacionālais muzejs ir atvērts līdz 16:00, iemaksātā dalības maksa ir 150 bats, un jums ir nepieciešams atstāt savu mugursoma skapītim.

Iznomāt velosipēdu un sākt pētīt

Lai gan jūs varat noteikti izpētīt vēsturiskos zonas ar kājām, ar velosipēdu ievērojami palielina savu diapazonu. Daudzi viesu nami aizdos velosipēdus viesiem par brīvu. Ja tā nav, noīrēt kādu no veikaliem pie galvenās ieejas Sukhothai Historical Park.

Velosipēdi var būt redzējis labākas dienas, bet maksas ir lēti (40-50 bats dienā). Velosipēdu ļaus jums redzēt apdarināt vietnes bez pievienotās atbildību, kas nāk ar braukšanas un stāvvietu motorollera.

Ja jūs neesat braukuši ar velosipēdu desmitgadēs, vai justies kā slinks karstumā, lēkt uz elektrisko tramvaju, kas cirkulē parku. Ekskursijas ir tikai 60 bāts.

Apmeklējiet Sangkhalok muzejs

Ja jūs rūpīgi baudīja Ramkhamhaen Nacionālo muzeju, vai lietus sezonā varbūt vajag vietu, lai pīļu iekšpusē, tad Sangkhalok muzejs ir vēl viena laba izvēle.

Tāpat kā ar Ramkhamhaen Nacionālā muzeja, vizīte Sangkhalok muzejā būs paplašināt savu izpratni par daudzajām drupas jomā. Muzejs ir mājvieta lielam kolekcija seno keramikas – ir ikvienam interesentam keramikas. Uzņemšana ir aptuveni 100 bats.

Izpētīt Wat Mahathat

Uzskatāms vissvarīgākais templis Sukhothai, tad “templis Lielās relikts”, domājams, ir izmitināti relikvijas no Buddha. Wat Mahathat celta laikā no 1292 un 1347; tā kalpoja kā galvenais templi Sukhothai Karalistē.

Wat Mahathat ir lielākais un visvairāk apmeklētais no visiem tempļa drupas Sukhothai. Ierašanās nu agri vai vēlu – darot palīdzēs Jums izvairīties no lielākā daļa tūristu grupas, kas nolaisties uz templi. Jūs varat arī nozvejas pārtraukums, kad viņi iet pusdienās.

Piezīme: vārds “Wat Mahathat” tiek izmantots vairākiem tempļiem visā Taizemē, tostarp populāro templi Ayutthaya.

Pieredze Magic Wat Si draugs

Wat Si Chum ir viena no tām vietām, kas izceļ iekšējo Indiana Jones, līdzīgi kā daži no vīnogulāju sapinušies tempļiem Angkor Wat, Kambodžā. Otrais tikai Wat Mahathat popularitāte, Wat Si Chum ir ļoti fotogenisks.

Reālā vilinājums Wat Si draugs ir glimpsing 50-foot-lielīgi Budas statuju, izmantojot vienlīdz augsts spraugas pie ieejas. Ar pirkstiem norādot uz leju ir paberzē ar zeltu. Gravētas šīferis koridorā attēlo dzīvi Budas. Šie mākslas darbi tiek uzskatīti par vecākie piemēri Taizemes zīmējumu.

Tāpat kā Wat Mahathat, apmeklējot sākumā un pēršana ekskursiju grupām ir būtiska notveršanā burvību – un labas fotogrāfijas – no Wat Si draugs.

Skatīt ziloņus pie Wat Chang Lom

Chang nozīmē “ziloni” taju, un tas ir tieši tas, ko jūs redzēsiet šajā skaisti atjaunotā templī. Par 32 akmens ziloņiem, kas apjož zvanveida stupa stendu uzmanību.

Wat Chang Lom ir nedaudz ārpus parastā tempļa ķēdē. Atrast to aiz leģendārā Sukhothai Hotel , un pēc tam, kad esat gotten jūsu aizpildiet templi tur esam daudz ēšanas un iepirkšanās iespējas tuvumā.

Piezīme: Ir vēl viens Wat Chang Lom stundu uz ziemeļiem no Sukhothai. Ja esat darbā vadītājs, pārliecinieties, ka viņi saprot, kas viens jūs vēlaties apmeklēt!

Skatīt khmeru Arhitektūra Wat Si Sawai

Wat Si Sawai atšķiras no pārējiem tempļi Sukhothai, jo tas sākotnēji bija Hindu svētnīca. Tā ir arī viena no vecākajām tempļi tur.

Ikviens, kurš jau ir apmeklējuši Ankorvatu nekavējoties paziņo atšķirīgu, khmeru stila arhitektūru iekšpusē grāvim. Daudzi statujas Hindu dievību ir atrastas jomā, un tagad ir apskatāma nacionālajā muzejā. Wat Si Sawai tika pārvērsts budistu tempļa dažkārt 14.gadsimtā.

Vērojot saulrietu pie Wat Sa Si

Wat Sa Si ir mazs, salīdzinot ar citām tempļi ap vēsturisko parku, bet rāms iestatījums veido izmēram. Templis ieskauj ūdens, un, un padara skaistu saulrieta fotogrāfijas. Ar dažiem luck, un labu apgaismojumu, jūs varat iegūt fotogrāfijas ar Sarkanās un apelsīniem atspoguļots tempļa ezerā.

Stupa Wat Sa Si ir apaļa ar punktu uz augšu, tādā pašā stilā redzējis visā Šrilankā. Chedi esot māja pelniem bijušais karalis Sukhothai.

Atcerieties: Tempļa drupas tiek uzskatīti svētas vietas un bieži apmeklē mūki. Parastā veidus, lai parādītu cieņu attiecas tempļi.

Veikt Dienas pārgājiena Si Satchanalai

Si Satchanalai vēsturiskais parks ir apmēram stundas brauciena attālumā uz ziemeļiem no Sukhothai. Dibināts 1250, drupas “City of Good People” ir kā miniatūra Sukhothai Historical Park. Jūs atradīsiet iespaidīgus tempļus, Budas statujas, un paliekas pilsētas aizsargspējas domāti, lai saglabātu no Birmas iebrucējiem. Tempļa drupas ir tikpat iespaidīga kā garāžu Sukhothai Historical Park.

Si Satchanalai ir viegli izpētīt ar kājām, un ir vērts UNESCO World Heritage Site, lai apmeklētu.

Iet Skatīt Thuriang Krāsnīs

Ja esat jau jāizpēta pietiekami tempļus piedzīvot “wat izdegšanu”, uzskata, ka braucot uz ziemeļiem paliekām no Thuriang krāsnīs. Par seno keramikas cepļi desmitiem netika atklāti līdz 20. gs.

Daudzi cepļi tiek pasargāti no elementiem ar jumtiem, padarot vietni laba izvēle, lai iegūtu no saules vai lietus uz neilgu brīdi. Ar gandrīz 15 pēdu garš cepļi reizi izliekts no keramikas ķieģeļu un keramikas pīķa Sukhothai Karalistes.

Atrast Thuriang cepļi tikai nedaudz uz ziemeļiem no Si Satchanalai. Jums būs nepieciešams algot vadītāju vai iznomāt motorollera.

Ēst tirgos

Labākais veids, kā atrast pulsu jebkuru jaunu vietu, ir pavadīt laiku tirgos. Sukhothai ir vairāki; mēģināt baudīt autentisku, lētu maltīti vai nu nakts tirgus vai agri no rīta svaigā tirgū.

Nakts tirgus Sukhothai ir tikai tik aizņemts, lai būtu aizraujošs. Jūs parasti redzēt vairāk Thais Nibbling un socializācijai nekā tūristiem. Centralizēta sēdvietas (atklāta) ļauj ceļotājiem socializēties un baudīt garšīgs traktēti.

Rīta tirgus Sukhothai ir lieliska cilvēku vērošanai un ņemšanas vietējo sajūtas. Lai gan daudzi no stendiem specializējas izejvielām vietējiem mājsaimniecībām un restorāniem, ir dažas iespējas, lai mēģinātu vietējās cenas. Grab daži lipīga rīsi, parasti ēd ar pirkstiem; izmantot savu labo roku, lai būtu pieklājīgs.

Keep acu, kas paredzēti svaigu augļu (meklēt mangostānu, ja sezonas laikā) un ceptas gaļas ietin banānu lapām.

Izmēģiniet Sukhothai Nūdeles

Sukhothai ir savs variants Dienvidaustrumu Āzijas visuresošā kuay tiew makaronu zupa. Sukhothai versijas var būt grūti atrast citur.

Pēc gadsimtiem senas receptes, rīsu nūdeles tiek pievienoti kaulu buljons ar plānās šķēlēs sagrieztu cūkgaļu, zemes zemesrieksti, diedzētas pupiņas un dārzeņus šķēlēs. Daži uzlabojumi, lai kompensētu nelielu salduma buljona ietver laima sulu un sāļa nam pla (zivju mērci).

Atrast Sukhothai kuay tiew (izklausās “kway tee-ow”; transliterētus pareizrakstības atšķiras no izvēlnes) ar vietējiem restorāniem un nakts tirgus. Par nūdeles var baudīt kā zupu vai “sauss”.