Labākās vietas, saldējuma un Gelato Parīzē

Posted on

Nav svarīgi, gada laikā, un pat pie reizes dziļi ziemā, jūs varat redzēt cilvēkus kam stiprs, izstrādāt konusu itāļu stila gelato dažādās garšas uz Parīzes ielām, vai zagt uz pilsētas slavens tradicionālo saldējumu sagādnieks, Berthillon vai jebkādu skaitu citu ledāju,  dzert lielu tasi dievišķā sīkumi, kam, iespējams, spēcīga espresso.

Vasarā, protams, saldējums, šķiet, ir vēlams maltīti nomaiņa gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem. Gelato jo īpaši ir kļuvis Putnu meklēja pēc pēdējos gados, ar kultūraugiem mazo speciālā veikalos padarot to svaigu klātienē, un, izmantojot tikai dabiskas garšas un sastāvdaļas, bez stabilizatoriem. Šeit ir daži no manu iecienītāko vietām piedalīties šajā saldēto gardumus, vai jūs dodat priekšroku tradicionālo, ledus-krēmveida šķirni vai itāļu gelato gardi blīvu vēl gaisīgs kvalitāti.

Berthillon: Par dzimtajā franču Gourmet “Glaces”


Uzskatīts daudzi ir zelta standarts franču saldējumu, Berthillon tika izveidota kā restorānu un tējnīcu uz burvīgās Ile St Louis 1928. 90.-dažiem gadiem, tas piesaista baros, tūristiem un vietējiem iedzīvotājiem, jo īpaši siltajos mēnešos, lai tā krēmveida vēl joprojām salīdzinoši viegls un atsvaidzinošs saldējums ( creme glacée ) un bieži neparastas augļu sasaldētas sulas. Jūs varat arī iegādāties saldējumu no pilnvarotajiem tirgotājiem, bet tas ir vienīgais oficiālais veikals un tējnīca pilsētā.

Izgatavots tikai ar maisījumu smagā krējuma un  creme fraiche (daudz vieglāks šķirnes), olas, cukuru, un dabīgā aromatizētāja, Berthillon lepojas paši, izmantojot nulles mākslīgas krāsvielas, garšas vai stabilizatorus. Pavāri padarīt saldējumu klātienē katru dienu, un, lai gan daži no 60-nepāra garšu par to izvēlnēs ir konstants (vaniļas, šokolādes, pistāciju, karameles ar sālītu sviestu), skatīties, dīvains un garšīgi garšu, tostarp prailine ar koriandru un citronu, foie gras , Earl Grey tēja, Gianduja ar apelsīnu (viens no maniem personas favorites, apvienojot pikants riekstu ar šokolādi), Grand Marnier, un daudzi citi.

Dod kaut mazliet vieglāks? Atspirdzinoši sorbets ietver Cassis, kaļķi, Litchi augļu, persiku ar piparmētru lapiņām, citronu-timiānu un aveņu ar rožu ekstraktu. Ja jūs svinēt Ziemassvētkus Parīzē, apsveriet iepērkot skaista tradicionālās Ziemassvētku log ( Buche de Noel ), piepildīta ar saldējumu un kūka.

Nokļūšana:  29-31 Rue Saint Louis en l’ile, 4. kvartālā

Metro: Pont Marie vai Sully-Morland

Tel: +33 (0) 143543161

Darba laiks: atvērts no trešdienas līdz svētdienai 10:00 līdz 10 vakarā. Slēgts pirmdienās un otrdienās, vairākas nedēļas vidū jūlijā un augustā. Zvans uz priekšu, ja ir šaubas.

Pozzetto: My Favorite Gelato, Hands-Down


Šī tiny Saldējums veikals centrā Marais  ir mans absolūts favorīts itāļu saldējumu Parīzē: kopš es stumbled uz to, es esat veikuši kaut kādas rituāla indulging katlā tā pēc baudot fantastisku Falafela no tuvumā L’Kā du Fallafel. Mans saldēti narkotiku izvēles? Intensīvi pikants, krēmveida pistāciju pārī ar smalki saldu, šokolādes lazdu riekstu garšu džanduja.

Piedāvājot tikai divpadsmit garšu jebkurā brīdī, uzsverot kvalitāti un intensitāti garšu pār plašajām izvēles, viss saldējums tiek veikta uz vietas katru dienu šeit, blakus esošajā virtuvē. “Pozzetto” nozīmē “maz labi”, un attiecas uz metāla vāku, konteineru, kurā saldējums tiek uzglabāti (un no kurienes tas ir tieši apkalpoto). Nevis parādot saldējumu lielos, vizuāli pievilcīgu kalniem, kā tas ir tradīcija daudzās gelaterias , folks at Pozzetto teikt saglabājot to uzglabā akās saglabā garšu un konsistenci.

Es parasti pasūtīt konusa vai kauss aiziet no cute maz logu un staigāt apkārt svētlaimīgs stāvoklī, bet, ja jūs vēlaties, lai sēdēt, tiny kafejnīca ļauj sēdēt, un piedalīties autentiskā itāļu espresso vai gooey bieza karsti šokolādes.

Nokļūšana: 39 rue du Roi de sicile,  4. kvartālā (tur ir arī otra vietu ap stūri 16, rue Vieille du templis)

Metro: Hotel de Ville un St Paul

Tel:  +33 (0) 1 42 77 08 64

Stundas:  Atvērts katru dienu no 12:15 līdz 11:45 (no pirmdienas līdz Ce un svētdienas), 12:15 līdz 12:45 rītā (piektdienās un sestdienās)

Amorino: Excellent Gelato ar vairākās vietās

Tas Gelato ķēde kalpo ļoti pienācīgas itāļu stila saldējumu vairākās pilsētas vietās. Tā ir laba izvēle ģimenes izbraukumos ar bērniem, jo ​​jūs varat izvēlēties no vairāk nekā duci garšas (tik daudz, cik vēlaties, teorētiski) un izvietotas mākslinieciski uz ziedlapiņas uz konusa vai tasi.

Nokļūšana: 119/121 Rue St Martin, 3rd kvartālā

Metro: Rambuteau

Skatiet oficiālo tīmekļa vietni vairākās vietās