Lähe Paris: Kleit koodid ja mida kanda Õhtune

Posted on

Lähe Paris: Kleit koodid ja mida kanda Õhtune
Esmakülastajate Prantsuse kapitali sageli muretsema mida kanda öö läbi, kas nad on välja Kallis restoranis või populaarne ööklubi. Mõeldes Paris olla kompromissitult stiilne ja moes, paljud inimesed eeldavad, et te ei saa näidata kuni kõige ööelu laigud ümber linna seljas t-särk ja teksad, kuid see on sageli vale.

Sisse klapp poolel, mõned kahetsusväärne turistide näidata kuni rohkem selektiivne restoranide või ööklubid spordi hoolikalt triigitud äri-vabaaja rõivastus, vaid tuleb välja minema ukse, mille pilkav väljaviskaja või crisply ütles pole enam tabeleid available– kui näed paar kena, tühja need otse teie ees. See on olukord otse välja situatsioonikomöödia (ja üks te kindlasti soovite vältida).

Loe leida lisateavet tüüpiline riietus koodid (või selle puudumist) baarides, restoranides ja klubides üle linna. Pakume ka palju vihjeid selle kohta, kuidas veenduda, sa kannad korral riietus, kuhu võib otsustada hulkuma pärast pimedas.

Restoranid ja baarid 

At enamik restorane ja baare Prantsusmaa pealinna, seismise äri vabaaja attire– midagi lihtsat kleit ja bleiser või jakk, seelik või püksid või isegi kenasti triigitud, selgepiiriline teksad ja särk / top– on absoluutselt trahvi. Eriti Tänavaäärne traditsiooniliste baarid ja väikesed restoranid, millel puudub väljaviskaja, seal on tõesti mingit riietus jõustada üldse kõrvale “särgid vaja”. Kohalikud on sageli vabamas kui te arvate: kui nad kipuvad keskmiselt olla üsna stiilne ja hästi kokku pandud, see ei ole üldse ebatavaline, et märgata kohalikega seljas teksad, laid-back jakid ja vestlesime öö vabaaja joogid sõprade või õhtusöök naabruses bistroo.

See muidugi reedab tüüpiline stereotüübid Parisians automaatse fashionistas.

Siiski soovitame siiski ei ilmu isegi juhuslik ilmega baari või restorani seljas auk söödud tee ja teksad, kui sa arvad, et saad tõesti  peatähelepanu Vivienne Westwood / neo-punk omamoodi välimus ilma vaadates lohakas ja sassis. Samuti kaitsja vastu seljas tossud ja kottis, lohakas riietus, kui soovite, et segu in– ja mitte kohe kindlaks turistina.

Mütsid ja pesapalli mütsid on pahandas paljudes nurkades, kuid juhuslik naabruses baari või brasserie mängib live spordimänge, ei tohiks esitada kulmud. Üldiselt tuleks eemaldada kõik mütsid ja mütsid, kui süüa restoranis, though– isegi üks, mis tundub üsna juhuslik ja / või sagedased müts-harjutamist Istmiku.

Kui formaalne riietus järjekorra restoranid ja baarid? 

Kui te plaanite süüa viia või nautida kokteile Pricier enam eksklusiivne restoran või kokteilibaar Pariisis, see on üldiselt ohutum vältida teksad (isegi nicest ones) ja muid vabaajarõivaste, igaks juhuks. Mõned kohad jõustada vaikiva kleit koodid, mis tähendab, et nende veebisaidid ei mainita otseselt them– kuid siis võidakse teil pole ruumi on saadaval, kui te üritate saada kohapeal ja ei riides soovitud standarditele.

Kui teete broneeringu restoranis või valikulise baar, see võib olla hea mõte helistada ette küsida, kas konkreetset riietus on nõutav. Lõppude lõpuks, isegi kui sa oled lasta ja viinud oma tabeli, võite tunda kohatu ja ebamugav, kui sa kannad vana teksapükse ja ülejäänud patroonid on riides nines.

Alumine rida Kasvataja restoranid ja eksklusiivne baarid nagu Hemingway Bar Ritz või mis tahes baar, mis nõuab broneering? Valida semi-formal ametliku riietuse: see tähendab, et kleit, seelik või hästi triigitud püksid, kena särk või top, jakk ja rohkem formaalne jalatsid.

Naised ei tohiks tunda kohustatud kandma kontsad ja mehed ei ole üldjuhul sport sidemed , isegi Kasvataja restaurants– särk ja jakk on üldiselt hea. Kuid jällegi, see on soovitatav, et teil kontrollida enne umbes kleit koodid Pricier restoranides ja baarides, lihtsalt olla kindel.

Lõpuks, kui olete broneeritud piduliku õhtusöögi kruiisi Seine (üks top 10 vaatamisväärsuste soovitamie esimene visiit Pariisi) veenduda, et järgiksid kirjeldatud eespool Pricier restoranides. Enamik neist nõuavad semiformal ametliku kleit nii meestele kui naistele.

Klubiõhustikus: Kuidas vältida Tõre Bouncers 

Kas te plaanite öö läbi sõpradega eksklusiivne klubi tuntud oma kuulsus vaadeldes ja fashionistas (arvate David Lynchi Silencio Club) või lööb salsa baari õhtul lustakas tantsimine ja tapas, klubid võivad olla veidi keeruline poolest teada, mida selga panna.

Nad tõesti toimima iga juhtumi puhul eraldi: mõned kõrgmoe ööklubid võimaldab teksad ja vabamas riietus, kuid bouncers sageli meelevaldselt otsustada, kas lasta teil sõltuvalt sellest, kas need teksad pannakse koos teiste tükki viisil, mis tundub “stiilne” piisavalt. Nii et sa ei taha võtta riske.

Parim lähenemisviis, siis? Kui sa lähed klubisse ja seal teadaolevalt väljaviskaja ukse samm see üles. Väldivad teksad ja kolmikud ja tossud (isegi trendika ones) rohkem ametliku kandma.

Aga kontsad? Mõned klubid on teadupärast seksistlik ja oodata naiste kanda kontsad, nii et need naised, kes eelistavad sporti vähem piinav jalatsid, nad võivad mõnikord kohtuda ebameeldivaid töötlemise bouncers kahjuks. Soovin, et meil võiks aru teisiti, kuid Pariis on ikka koht, kus šovinism on elus ja hästi teatud nurkade ja mõned ettevõtted pealinnas jõustada kleit koodid, mis oleks hukka mõistnud, sest lausa seksistlik teistes kohtades.

Cabarets, teater, ooper, ja näitused: Mida Kanda? 

Lõpuks, kui olete seatud õhtut traditsiooniline kabaree, Filharmoonia, teater või ooper, mõned põhilised nõuanded kehtib. See on tavaliselt kõige parem vältida spordi vabaajarõivaste, eriti ooperi, Pariisi Filharmoonia ja teater. Neid erinevaid kohti üldiselt vaja formaalset riietus: kleit või seelik ja pluus naistele, särk, püksid ja jope meestele (jällegi sidemed peetakse sageli vabatahtlik Prantsusmaa meeste ametliku riietuse). Naised võivad kanda korterid, kuid need peavad olema kena ja korralikult hooldatud (st mitte lohisev ja kulunud otsin).

Cabarets nagu Moulin Rouge on üldiselt natuke paindlikum kleit koodid sest nad meelitada nii palju turiste. Siiski, kui teil on kavas osaleda õhtul näita rohkem formaalne kulumine on siiski soovitatav. Nagu alati, kui kahtlete kontrollida kohapeal.