Laika Londonā: klimats, Gadalaiki, un vidējais mēneša temperatūra

Posted on

 Laika Londonā: klimats, Gadalaiki, un vidējais mēneša temperatūra
Londonas laika ir zināms par to, ka ir diezgan neprognozējams. Faktiski, londonieši regulāri veic gan saulesbrilles un lietussargu visu gadu. Bet Londonas laika apstākļi nekad nav tik ļoti graut visiem lielas lietas darīt pilsētā.

Karstākais mēnesis gadā parasti augusts, kad maksimālā temperatūra var būt 90 F (30 C), bet vidējā temperatūra augustā ir aptuveni 70 F (22 C). Aukstākais mēnesis parasti ir janvāris, kad temperatūra var nokristies līdz apmēram 33 F (1 C). Sniegs ir diezgan reti, Londonā, bet, ja tas nav kritums, tas ir parasti janvārī vai februārī. Daži dzelzceļa pakalpojumus var ietekmēt nelabvēlīgi laika apstākļi. Neaizmirstiet pārbaudīt ar savu transporta pakalpojumu sniedzēju pirms ceļojuma, ja tiek prognozēts sniegs.

Londona ir gadu galamērķis, tāpēc galvenās atrakcijas neietekmē sezonalitāte. Tur parasti in apmeklētājiem jūlijā un augustā pieaugums tāpēc tas ir labākais, lai plānotu ceļojumu citā gadalaikā, lai izvairītos no pārapdzīvotības.

Kopumā Londonas laika apstākļi ir vieglas visu gadu, bet tikai neaizmirstiet pack viegls lietusmētelis, lai saglabātu jūsu mugursomas. Šīs sezonas mainās pakāpeniski, un ziemā var izrādīties joprojām karājas, kad tas būtu pavasaris, bet laika apstākļi ir nekad nav tik slikti, lai apturētu jums plāno iegūt, un par. Tur ir tik daudz ko darīt Londonā, gan iekštelpās, gan ārā, ka jums nekad nav jāuztraucas par laika apstākļiem nesabojātos savus plānus. Jūs vienmēr atradīsiet kaut ko notiek šajā plaukstošu pilsētu!

Fast Klimata fakti

  • Karstākā Month: jūlijā (66 F / 19 C)
  • Aukstākais Month: January (41 F / 5 C)
  • Mitrākajos Mēnesis: oktobris (2,79 collas)

Pavasara Londonā

Pavasaris Londonā ir diezgan neprognozējams, ar laika apstākļiem, kas var svārstīties no silta (ar no temperatūras, 70.) līdz vēsi un mitru dienu. Reizēm ir pat vēl sals visā pavasarī.

Par laimi, ko vēlāk sezonā, kad dienas kļūst garākas, un tas ir skaidrs, ka vasara ir ceļā. Nav pārsteidzoši, īsi dušas ir kopīgas Londonas pavasaris-galvas vidēji apmēram 2,5 collas mēnesī pavasarī laikā.

Ko Pack:  Ņemot vērā mainīgums Londonas pavasara laika apstākļiem, jūs vēlaties, lai pack efektīvi, ar daudz slāņu un ūdensizturīgs apģērbiem. Viegls jaka un dūnu veste, kuras abas var viegli noņemt, ja Jums ir pārāk silts, ir labas idejas.

Vidējā temperatūra pa mēnešiem

March:  48 F (9 C)

Aprīlis:  52 F (11 C)

May:  57 F (14 C)

Vasaras Londonā

Londonā var būt brīnišķīgi saulainas vasaras dienas, bet vienmēr nedēļas nepārtrauktu lietus. Tas ir labākais, kas jāsagatavo par abiem scenārijiem! Ja jūs galu galā ar bijušo, uzskata sevi ļoti laimīgs, jo saulainā vasaras dienā Londonā ir jauki.

Tāpat kā pavasarī, Londonas redz aptuveni 2,5 collas nokrišņu mēnesī vasarā, padarot to sausākais sezonas kopumā. Tomēr, dažkārt smagas lietusgāzes un thundershowers var rasties pēcpusdienās.

Ko Pack:  Esiet gatavi saules un lietus, iepakošanas slāņus, piemēram, T-krekli, džemperi, un Pashmina vai lielu šalli, kas jums var likt vai, ja nepieciešams veikt off. Turklāt, Londona ir lieliska vasaras pārdošanas, ja jums aizmirst kaut ko, tas būs viegli nomainīt! (Jūs varētu arī vēlaties, lai saglabātu kādu istabu jūsu ceļasomu.)

Vidējā temperatūra pa mēnešiem

Jūnijā:  61 F (16 C)

Jūlijs:  66 F (19 C)

Augusts:  66 F (19 C)

Fall Londonā

Fall Londonā var dot labus laika apstākļus un nicer temperatūru, jo iepriekšējos mēnešos. Līdz oktobrim, tomēr, temperatūras kritums un nokrišņu kļūst biežākas. Novembrī, sals kļuvusi ierasta.

Vēlā rudenī ir mitrākajos gada laikā Londonā, bet tas nav būtiski mitrāks nekā jebkurš cits sezonu, tāpēc neļaujiet to likt slāpētāju-pun paredzēti-jūsu reisā. Daylight arī samazinās ātri kritiena laikā.

Ko Pack:  Fall var būt silts, mitrs, auksts, vai kādu kombināciju. Packing džinsi, džemperis, un veste ir gandrīz saprotams kombinācija, kas redzēs tevi caur jebkuros laika apstākļos, ka pilsēta ir veikalā. Jūs joprojām vēlaties, lai pack T-krekls vai divi, ja ir pārsteidzoši siltā dienā.

Vidējā temperatūra pa mēnešiem

Septembris:  63 F (17 C)

Oktobris:  55 F (13 C)

Novembris: 50 F (10 ° C)

Ziemas Londonā

Ziemas Londonā ir auksts, bet ne auksts, piemēram, kādu no saviem kaimiņiem. Klimata izmaiņas gaitā, tad sezona ir pieaudzis arvien maigāks ar neregulāru viļņus dīvaino laika, piemēram, paaugstinātu sniegputenī, kas ir diezgan reti pilsētas pateicoties “siltuma salas” fenomenu.

Nokrišņu virsotnes ziemas laikā, vidēji aptuveni trīs collas mēnesī. Atšķirībā no citiem gadalaikos, tomēr tas lietus parasti notiek smidzina vai gaismas dušas, kas nozīmē, ka jūs varēsiet pavadīt daudz ziemas sezonā mitro! Londona ir arī daudz tumšāks ziemā, padarot sezonu mazliet blāvi laika apmeklēt, izņemot neticami Ziemassvētku rotājumi, kas ir vieni no labākajiem pasaulē.

Ko Pack:  Tāpat kā lielākā daļa aukstā ziemas klimatā, iepakojuma silts mētelis, mājīgu cepuri un šalli, ir obligāta. Kā bāzes slāni, chunky adījumiem saglabās jums silts. Ja jums paveiksies, jums tikai savu smagāko mēteli uz pilsētas aukstākajās dienās.

Vidējā temperatūra pa mēnešiem

Decembrī:  45 F (7 C)

Janvāris:  41 F (5 C)

 Februāris:  45 F (7 C)

Vidējās mēneša temperatūras, nokrišņu daudzuma, un stundas Sunshine

  Temperatūra Nokrišņi Sunshine stundas
janvāris 41 F (5 C) 2 in. 1
februāris 45 F (7 C) 1.5 in. 2
marts 48 F (9 C) 1.4. 4
aprīlis 52 F (11 C) 1.7. 5
maijs 57 F (14 C) 1.9 in. 6
jūnijs 61 F (16 C) 1.7. 7
jūlijs 66 F (19 C) 1.6 in. 6
augusts 66 F (19 C) 1.8. 6
septembris 63 F (17 C) 1.9 in. 5
oktobris 55 F (13 C) 2.8. 3
novembris 50 F (10 ° C) 2.4. 2
decembris 45 F (7 C) 2 in. 1