Laika un lietas, kas darīt Spānijā decembrī laikā

Posted on

Laika un lietas, kas darīt Spānijā decembrī laikā

Spānija decembrī, var būt īpašs laiks. Protams, jūs nevarēsiet atpūtas saulē uz pludmalēm, bet ziemas brīvdienas Spānijā var būt gan intriģējošs un skaista. Bet, ja jūs meklējat pavadīt brīvdienu sezonu Spānijā jums jāzina par laika apstākļiem, lai plānotu savu maršrutu un pakotnē par braucienu. Tas mazliet momentuzņēmums Decembra klimats visā Spānijā un arī kā dažu vilinošs apmeklējuma iemesliem ziemā.

Ziemassvētki Spānijā

Daži no Spānijas Ziemassvētku tradīcijas liksies neparasts apmeklētājs. Bet ziņkārīgs un ceļotājs interesē kultūra, daži dīvaini un brīnišķīgi Ziemassvētku tradīcijas būs pietiekams iemesls, lai apmeklētu. Ir svētki un reliģiskie pakalpojumi no decembra vidus līdz 6. janvārim Ir milzu multi-miljardu eiro loterija, lielisks horoskops ainas (daži tik liela kā visa ciema), daudz lielisku ēdienu, un ir viens no lielākajiem Vecgada vakars svinības jūs varētu redzēt.

Spānija ir viens no siltākajiem valstīm Eiropā, bet jums nav aizbēgt Eiropas ziemas pozīcijā dienvidiem. Spānijas ziemas ir maigāks nekā daudz no Eiropas, bet mēs noteikti ieteiktu iepakojuma dažas siltas drēbes un jaka vai divi.

White Christmas Spānijā

Balta Ziemassvētku lielā mērā ir iespējama Spānijā. Neviens no lielākajām pilsētām iegūt sniegu ap brīvdienas. Aukstākie pilsētas Spānijā ir Leon, Burgos, un Cuenca, un neviens nav bijis balts Ziemassvētkus nesenā atmiņā. Vienīgā vieta, kur jūs varētu saņemt, lai redzētu sniega Ziemassvētkos varētu būt līdz pat kalnu. Ja esat ziemas sporta entuziasts, jūs noteikti var atrast vietu, lai dotos slēpot Spānijā.

Spānija ir viens no siltākajiem valstīm Eiropā, bet jums nav aizbēgt Eiropas ziemas pozīcijā dienvidiem. Spānijas ziemas ir maigāks nekā lielā daļā Eiropas, bet pack daži siltas drēbes un jaka vai divi.

Vietas Go decembrī

Kaut arī liela daļa decembris ir veltīta Ziemassvētku brīvdienām tur joprojām ir dažādas lietas, kas darīt decembrī Spānijā. Costa del Sol, ir dažas unikālas festivāli. Torrax migas festivāls ir festivāls svinēt vienu ēdienu, zemnieku mīļākās, cepta rīvmaizi sauc migas . Un tad tur ir Malaga Verdiales festivāls veltīts veidu flamenko.

Seviļā, jūs atradīsiet unikālu notikumu. Jūs varat uzzināt par un redzēt tradicionālo deja Seises pie Seviļas katedrālei uz laikā  Inmaculada festivālu .

Un nedrīkst aizmirst, ir Spānijas Jaungada. No pusnakts trieka vai nu pavadīts galvenajā laukumā pilsētas vai mājās. Lielākā daļa bāri tiks slēgts, atverot aptuveni 1 am uz nakts orģijas. Lai kur jūs izvēlaties svinēt, pārliecinieties, ka jums ir divpadsmit vīnogas ēst katrā gongu pusnakts.

Laika Madridē decembrī
gan katra platība Spānijā ir dažādas laika, kopumā laika tiek uzskatīts par vieglas ziemas. Laika decembrī Madridē, var būt vēss, jo īpaši naktī, kur tas varētu būt zem sasalšanas.

Vidējais maksimālais temperatūra Madridē decembrī ir 52 grādi F / 11 C un vidējā minimālā temperatūra ir 36 grādi F / 2 C.

Tur ir daudz ko darīt un redzēt Madridē, vai jūs izvēlaties apmeklēt muzejus un pavadīt laiku kafejnīcās, vai vēlaties būt no kājām un aktīvāks.

Laika Barselonā decembrī

Laika decembrī Barselonā ir nedaudz siltāks nekā Madridē. Jūra ir sildoša iedarbība ziemā, bet Barcelona joprojām var iegūt diezgan auksts, jo īpaši tad, kad saule noriet. Lietains un mākoņainā laikā ir bieži, lai gan vajadzētu būt dažas dienas, kad saule nav palūrēt ārā (bet temperatūra paliek vēsāks pusē).

Vidējā maksimālā temperatūra Barselonā decembrī ir 57 grādi F / 14 C un vidējā minimālā temperatūra ir 43 grādi F / 6 C.

Ir arī daudz ko darīt Barselonā. Pārtika ir pārsteidzošs, un ir unikālas vietas, lai klīst, piemēram, Gotiskais kvartāls, El Born, tad Raval, Barceloneta, un Gracia, kā arī redzēt ārpus Gaudi ēkām Eixample zonā (La Pedrera, Casa Batllo un Sagrada Familia). Tas ir ieteicams, ka jūs pavadīt pirmajā dienā uz ekskursijas autobusa tūre, jo, lai gan Barcelona ir mazāks nekā Madridē, tās skati ir vairāk izlīdzina, padarot ceļojumu autobusu lielisks veids, kā iegūt pārskatu par pilsētu.

Tālāk, jūs varat pavadīt stundu, vai arī tā iekšpusē Sagrada Familia apbrīnot progresu Gaudi darbu.

Laika Andalūzijā decembrī

Ja jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kas sagrābj augšu aukstuma, Andalūzija var būt mildest laika Spānijā decembrī, lai gan tas joprojām var iegūt salīgs naktī (kaut arī mazāk piekrastes rajonos). Tomēr līst vidēji viens in-trīs dienas Andalūzijā šajā sezonā.

Vidējā maksimālā temperatūra Malagā decembrī ir 63 grādi F / 17 C un vidējā minimālā temperatūra ir 48 grādi F / 9 C.

Apmeklējot pilsētas, Andalūzijā, ir divas must-redz. Alhambra Granādā, mauru cietokšņa komplekss ar arhitektūras detaļām milzīgu skaistumu un dārzi, piemēram, jūs neredzēsiet nekur citur, ir svarīgs pieturas. Tālāk, katedrāle un Alcazar Seviļā ir labākās apskates vietas Seviļā, un tie ir blakus. Katedrāle ir milzīgs, un apprec kristiete un mauru dizains iespaidīgu efektu.

Laika Spānijas ziemeļos decembrī

Vidēji līst uz 50 procentus no dienas decembrī Bilbao, lai pack lietussargu un lietus jaka pat krastā.

Vidējā maksimālā temperatūra Bilbao decembrī ir 57 grādi F / 14 C un vidējā minimālā temperatūra ir 45 grādi F / 7 C. Piezīme, ka tā var iegūt diezgan mazliet vēsāks tālāk iekšzemē.

Spānijas Basku zeme ir izdarīt jebkurā gadalaikā. Ne kā tūristu kā Andalūzijā, Madridi vai Barselonu, tas joprojām ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem, jo ​​īpaši tās vīnu un ēdienus un Guggenheim muzejs. Kultūra ir aizraujoši, un ļoti atšķiras no citām jomām Spānijā.

Laika ziņas ziemeļrietumu Spānijā decembrī

Mitrākajos reģionā Spānijā ir sava mitrākajos mēnesi decembrī (līst uz 21 dienām no 30. decembrī Santjago). Tas nav saņemt tik auksts kā tas iekšzemes (īpaši naktī, kad tas ir tik silts, kā Costa del Sol).

Vidējā maksimālā temperatūra Santjago de Kompostela decembrī ir 55 grādi F / 13 C un vidējā minimālā temperatūra ir 9 grādi C.

Spānijas ziemeļrietumi ir pazīstams kā “Zaļā Spānijā,” reģioni Astūrijas un Galisijas (kā arī daļu Castilla y Leon), ir ļoti atšķiras no pārējās Spānijas, jo tie ir ritošā zaļi pauguri. Apmeklējiet katedrāli Santjago de Kompostela, galamērķim, kas par Camino de Santiago, kas jums noteikti apzināties, kā jūs ceļojat šajā jomā.