Laiks Ēģipte: klimata, Gadalaiki, un vidējais mēneša temperatūra

Posted on

 Laiks Ēģipte: klimata, Gadalaiki, un vidējais mēneša temperatūra

Lai gan dažādos reģionos piedzīvot dažādus laika apstākļus, Ēģipte ir neauglīgos tuksnesis klimatu un parasti ir gan karsts un saulains. Kā daļu no ziemeļu puslodē, gadalaiki Ēģiptē seko daudz to pašu modeli kā Eiropā un Ziemeļamerikā, ar ziemas krītošā no novembra līdz janvārim, un maksimālā vasaras mēnešos, kas no jūnija līdz augustam.

Ziemas parasti ir vieglas, lai gan temperatūra nokrīt zem 50 grādiem pēc Fārenheita (10 grādi pēc Celsija), naktī. Rietumu tuksneša, rekordzemam līmenim ir tuvās zem sasalšanas ziemas mēnešos. Lielākā daļa reģionos ir ļoti maz nokrišņu daudzums, neatkarīgi no sezonas, gan Kairas un jomas Nīlas deltas var rasties dažas lietainas dienas ziemā.

Summers var būt neciešami karsts, īpaši tuksnesī un citās jomās valsts interjeru. Kairā, vidējā vasaras temperatūra regulāri pārsniegt 86 grādus pēc Fārenheita (30 grādi pēc Celsija), bet ieraksts augsts Aswan, populārs tūrisma galamērķis bankām Nīlas upes, ir 124 grādi pēc Fārenheita (51 grādi pēc Celsija). Vasaras temperatūra saglabāsies augsts krastu, bet tiek veikti vairāk pieļaujamo ar regulārām vēsas vēsmas.

Popular jomas Ēģiptē

Kaira

Ēģiptes galvaspilsētā ir karsts tuksnesis klimats; Tomēr tā vietā, lai sausa, tās tuvums Nīlas deltas un piekrasti var padarīt pilsētas ārkārtīgi mitrs. Jūnijs, jūlijs un augusts ir karstākie mēneši ar vidējo temperatūru ap 86 līdz 95 grādiem pēc Fārenheita (30 līdz 35 grādiem pēc Celsija). Gaisma, mīksti kokvilnas apģērbs ir ļoti ieteicams tiem, kas izvēlas apmeklēt pilsētas šajā laikā, bet sauļošanās un lielu daudzumu ūdens, ir būtiska.

Nīlas delta un Aswan

Ja jūs plānojat kruīza leju Nīlas upes, laika prognoze Aswan vai Luxor dod vislabāko norādi par to, ko gaidīt. No jūnija līdz augustam, temperatūra regulāri pārsniegt 104 grādiem pēc Fārenheita (40 grādi pēc Celsija). Kā rezultātā, tas ir vispār ieteicams, lai izvairītos no šīm maksimālā vasaras mēnešos, jo īpaši tāpēc, ka ir maz toni atrodas netālu apgabala senie pieminekļi, kapenes un piramīdas. Mitrums ir zema, un vidēji vairāk nekā 3800 stundu saules gadā make Aswan viena no saulainākajām vietām uz Zemes.

Sarkanā jūra

Piekrastes pilsētas Hurgadas sniedz vispārēju priekšstatu par laika pie Ēģiptes Sarkanās jūras kūrortiem. Salīdzinot ar citiem galamērķiem Ēģiptē, ziemas piekrastē parasti ir maigāks, bet vasaras mēnešos ir nedaudz vēsāka. Ar vidējo vasaras temperatūru ap 86 grādiem pēc Fārenheita (30 grādi pēc Celsija), Hurgada un citas Sarkanās jūras galamērķi piedāvā atelpu no sweltering siltumu interjeru. Jūras temperatūra ir ideāli snorkeling un niršanu, ar vidējo augusta temperatūru 82 grādi pēc Fārenheita (28 grādi pēc Celsija).

Western Desert

Ja jūs plānojat ceļojumu uz Šivas Oasis vai jebkur citur Ēģiptes Western Desert reģiona labs laiks, lai apmeklētu ir agrā pavasarī un vēlā rudenī. Šajos laikos, jums būs izvairīties no divīzijā temperatūras vasarā un ledains nakts temperatūras ziemā. Ieraksts augsts Siwa ir 118 grādi pēc Fārenheita (48 grādi pēc Celsija), bet temperatūra var nokristies pat 28 grādiem pēc Fārenheita (2 grādiem pēc Celsija skalas), ziemā. No marta vidus līdz aprīļa Rietumu Desert ir nosliece uz smilšu vētras, ko izraisa Khamsin vēju.

Pavasara Ēģiptē

Pavasara Ēģiptē var everchanging. Parasti tas ir silts, bet sezona ir pazīstama spēcīgs vējš, kas var izraisīt smilšu vētras. Tie ir visbiežāk ārpus lielākajām pilsētām, un dažkārt var ilgt līdz pat trim dienām. Kamēr temperatūra pieaugs laikā no marta līdz maijam, mitrums ir ļoti saprātīgs.

Ko pack: Neatkarīgi no sezonas jūs apmeklējat, izturīgi pārgājienu apavi ir obligāta. Jūs arī vēlaties iepakot garas bikses un viegls topi (gan īstermiņa un ilgtermiņa piedurknēm) par pavasara braucienu.

Vasaras Ēģiptē

Nav pārsteidzoši, vasaras Ēģiptē nozīmē nomācošs siltumu un cepamo sauli. Temperatūra vasaras mēnešos vidēji iespaidīgu 104 grādiem pēc Fārenheita (40 grādi pēc Celsija), bet var sasniegt pat 122 F (50 C). Pat piekrastes zonas palikt silts, kas ir labs beachgoers-ūdens parasti ir maigs 82 grādi pēc Fārenheita (28 grādi pēc Celsija). Karstākie periods vasaras aptver jūlijā līdz septembrim, lai visi, bet lielākā daļa laika rūdīts apmeklētājiem vajadzētu izvairīties.

Ko pack:  vēsumā ir primārais mērķis, ja tu apmeklē Ēģipti vasaras mēnešos. Pack viegla kokvilnas un lina apģērbi, bet neaizmirsti saulesbrilles un platām malām cepure, kā arī.

Fall Ēģiptē

Fall Ēģiptē rada masveida tūristu pieplūdumu. Tas nav pārsteigums, ņemot vērā, ka laika apstākļi ir gandrīz perfekta. Līdz septembra beigām, temperatūra ir ievērojami samazinājies. Lielāko dienas vidēji ap 85 grādiem pēc Fārenheita (29 grādi pēc Celsija), bet var nedaudz mainīties atkarībā no atrašanās vietas. Tas ir populārs sezona, tāpēc gaidīt cenu pieaugums viesnīcās un citās aktivitātēs, lai attiecīgi palielinātu.

Ko pack:  Pack gaismas jaka, krekli layering un lietussargu, tas var un tas lietus! Tāpat kā citos gadalaikos A brimmed cepuri un augstas faktors sauļošanās vienmēr ir laba ideja.

Ziemas Ēģiptē

Ar Ēģiptē vēji uzņemt ziemas sezonā, bet nav fret: Temperatūra šeit joprojām reti kritums zem 50 grādiem pēc Fārenheita (10 grādi pēc Celsija). No decembra sākums ir lielisks laiks, lai apmeklētu, jo jūra joprojām ir diezgan silts, cenas ir zemas, un sliktākajā ziemas vēji, iespējams, nav kicked augšu vēl. Tūristi arī ganāmpulka valstī trešo un ceturto nedēļu decembra laikā, lai svinētu Ziemassvētkus un Jauno gadu.

Ko pack:  (! Tur būs vējš) Ziemas Ēģiptē nav tik vēss kā citās vietās, bet gaismas jaka vai vējjaka ir laba ideja. Kopumā, pat ziemā, apģērbs būtu viegls un elpojošs.