Lake District: Complete Guide anglų ežerų

Posted on

Lake District: Complete Guide anglų ežerų
Lake District, Anglijos šiaurės vakaruose, yra didžiulis nacionalinis parkas, iškirpti iš ledynų maždaug prieš 15000 metų; 885 kvadratinių mylių, tai beveik toks pat didelis kaip Rhode Island.

Tai buvo turizmo centras apie 300 metų, todėl viena iš seniausių ir pirmųjų atostogų vietų pasaulyje. Jei pamenate Wordsworth eilėraštį apie narcizai iš pradinėje mokykloje – “Aš klajojo vienišas kaip debesis …” žinote vieną – tada jau įsivaizdavo Lakeland kraštovaizdį. Ar jūs įsimylėti Beatrix Potter yra “Tales of Peter Rabbit” ir jos dauguma gyvūnų simbolių – Jemima Puddle antis, ponia tiggy-WINKLE, voverė Nutkin, Benjamin Bunny? Tada jūs įvedėte į anglų ežerų pasaulyje.

Tačiau šie švelnūs peizažai yra tik dalis Lake District apeliacinį skundą. Taip pat Anglijos tik tiesa kalnų regionas, su Stark aukštų viršūnių, sudėtinga kalnų perėjomis, gilus, tamsus permainingi vandenis, garsėja kalnų pasivaikščiojimo ir šlovinga kalnas.

Pagrindiniai faktai apie Lake District

Vietovėje yra keturi kalnai didesnis nei 3000 pėdų, įskaitant Anglijos didžiausias, Scafell Lydeka. Lydeka, ne beveik 3209 pėdų yra laikoma viena iš sudėtingiausių iš JK aukštų viršūnių, kad iš tikrųjų pasiekti. Jo 50 ežerų ir nedideliems kalnų ežerams (mažas, didelis ežerų apsuptas kalnų cirques) yra Anglijos didžiausias ir giliausias. Windermere , Viktorijos vaikų žaidimo aikštelė, yra Anglijos didžiausias natūralus ežeras yra 10.56 mylių ilgio, mylios pločio ir apie 220 pėdų gylio. Vast voteris , Anglijos giliausias ežeras dažnai yra apibūdinamas kaip žavus.

Jis turi paviršiaus 200 pėdų virš jūros lygio ir apačios 50 pėdų žemiau jūros lygio. Ežero įspūdingiausių funkcija, tačiau yra žvyro šlaitai kartu vienoje pusėje žinomas kaip skardžiai. Jie pakils nuo ežero aukšte prie dažnai snowcapped aukštis virš beveik 2000 pėdų paviršiaus.

Iš turizmo istorija Lake District

Pabaigoje 17 amžiuje, bebaimis Lady diarest Celia Fiennes rode šoninę sėdynę per kiekvieną apskrities Anglijoje, aplankė ežerus ir rašo apie juos. 1698 ji apibūdino plotą aplink rakto ežeras rajono miestelyje Kendall kaip “labai turtingas geros žemės Uždara-Little Round žalios kalvos klesti WTH kukurūzų ir žolės, kaip žalia ir šviežia ..” Jos šiuolaikinis, Daniel Defoe, buvo mažiau sužavėtas. Jis lankėsi pradžioje 1700 ir pavadino jį zona “drąsiausias, dauguma nevaisinga ir klaikus bet kad aš perėjo į Angliją”.

Laikai keičiasi ir skonis keičiasi. Iki 18-ojo amžiaus pabaigoje, revoliucijos ir perversmai Europoje reiškė, kad turtingi britų ir Šiaurės Amerikos kolonijų keliautojai buvo gerokai mažiau domina tai tradicinis Grand Tour Europos sostinėse. Tuo pačiu metu, poetai kaip Wordsworth, Southey ir COLERIDGE buvo žadina žmonių smalsumą apie ežerų grožį. Pirmasis gidas knyga buvo parašyta 1778 ir iki to laiko Wordsworth parašė savo atmintinėje 1820, Viktorijos ir turtingi pramonininkai Manchester buvo summering į švarų, gryną orą ir ežerų.

1847, geležinkeliai pasiekė Lake Windermere ir keletą kitų Lakeland paskirties. Be ne visą laiką, daytrippers iš Manchester, Liverpool ir Niukaslio buvo potvynis. Windermere buvo pirmasis iš ežerų išsivysčiusiose turizmui ir netgi šiandien išlieka populiariausias ir lengviausias aplankyti.

Vartai į Lake District

Nors ežeras rajonas Anglijos tankiausiai apgyvendintos nacionalinis parkas, nėra miestų ir didelių miestų per ji, nei didelių kelių maršrutai trhough jį. M6 greitkelio sijonai Rytų krašto nacionalinio parko ir kerta, arba šalia, šias regionines vartai miestus ir miestelius:

  • Kendal : Lake District National Park ir Jorkšyro Trakai nacionalinis parkas sėdėti šalia vienas kito ant žemėlapio tarsi žaliais plaučius pora. Kendal yra tarp jų – ne apie tai, kur krūtinkaulis būtų – tik už abiejų parkų. Tai yra didelis ir gyvas rinkos miestelis su labai geros modernus prekybos bent keliolika mažų prekybos centrų ir spalvingas, du kartus per savaitę lauko rinkose (kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį rinkoje), ir kasdien patalpų rinkoje (kas nuo pirmadienio iki šeštadienio), laiptais į Westmoreland prekybos centro. Yra taip pat kas mėnesį Ūkininko rinkos, kad užpildo miestą su rinkos prekystaliai dėl praėjusį penktadienį kiekvieną mėnesį. Jei nuspręsite pagrįsti save Kendal, ten geras pasirinkimas viešbučių ir restoranų ir koreguojamasis grafikas švenčių, renginių ir šeimos veiklą užtikrinantys. Nors jūs esate ten, pasiimti Kendal Mint Cake , miesto garsaus aukštą energijos saldus, žinoma, alpinistams ir gerbėjai didelis atviras visame pasaulyje.
  • Penrith tai miestas, į Edeno slėnis, tik ne nacionalinio parko į šiaurės rytus, yra žinomas dėl savo masyvi pilies griuvėsiai, pastatytas 14 amžiuje pagal Neville šeima. Kelis šimtmečius vėliau, Ann Neville vedęs Richardas, kunigaikštis Glosteris, kuris pasuko Penrith pilis į savo prabanga gyventi į šiaurę. Buvo trumpalaikiai jo viešpataus kaip karalius; jis buvo liūdnai Yorkist karalius Ričardas III. Ne toli jūs galite aplankyti dvi neolito henges, Mayburgh HENGE ir karaliaus Artūro apskritojo stalo , tiek anglų paveldo priežiūrą.
  • Carlisle nedidelis miestas į šiaurę nuo nacionalinio parko Carlisle yra apskrities sėdynės Kambrijos ir vakariniame gale Adriano siena, Jo 12-ojo amžiaus pilis , pastatyta Vilhelmas I Užkariautojas sūnaus William Rufus jau saugojo tarp Škotijos ir Anglijos sienos daugiau nei 900 metų. Miestas taip pat turi įspūdingą 12-ojo amžiaus katedra ir iš karinės citadelės pastatyta Henriko VIII liekanas .

Per Lake District National Park, Keswick (tariama Kezzik ) pasibaigus Derwentwater galva, o Windermere , yra didžiausi miesteliai su gera infrastruktūra apsipirkti, Turistų informacija ir apgyvendinimo.

Fell vaikščiojančio Lakeland Fells

Vaikščiojimas po kalnus yra, iki šiol populiariausia – ir tikriausiai labiausiai įtemptų ir challenging- veikla Lake District. Garsai, iš jo pavadinimo, kaip ir gana švelniai pramoga. ar ne. Neapsigaukite. Žodis sumažėjo ateina iš senovės skandinavų žodžio fjall kalnų – tikriausiai pareikštas per kurią vikingai ar danai. Ir nors kai kurie nukrito pasivaikščiojimai yra kuklios įkalnėje šuolis iš šimtų pėdų pora, daugelis yra ilgų ir sunkių scrambles iki laukai skardžiai arba palei kalnų keteros. Bet, kadangi Lakeland Fells yra beveik plikas ir jiems pirmininkauja didžiulius, U-formos slėnius, ir bando sunkiausias sumažėjo pasivaikščiojimo nauda yra įspūdingi vaizdai.

Nors Anglijos ežerai buvo lankomi turistų daugiau nei 300 metų, iš nukrito vaikščioti populiarumas yra palyginti naujas reiškinys. Ir visa tai žemyn Alfred Wainwright A Lancashire buhalterio ir valstybės tarnautojo su ilgalaikiams šalies vaikšto skonį.

Tarp 1952 ir 1966, Wainwright, laikoma daug būti krito vaikščioti tėvas, nustatyti vaikščioti visas 214 Lake District Peaks ir rašyti apie juos septynių kruopščiai ranka ir iliustravo pėsčiųjų vadovus. Šios knygos jau tapo britų klasikai. 2007 metų vasarą, pažymint, kad Wainwright gimimo centenery, šešių milijonų žmonių stebėjo BBC2 serija Wainwright Važinėja. Ėjimo Wainwright pėdomis atveria vieni iš geriausių maršrutus ir vaizdu į ežerų. Geriausias būdas rasti geriausius nuomonę yra gauti savo rankas ant tūrio Wainwright anketa Pictorial ribotuvus į Lakeland Fells arba aranžuočių savo transliacijas knygos, Aštuoni Lakeland Važinėja .

Jūs tikriausiai rasite lankstinukus remiantis Wainwright vaikšto ne nacionalinio parko informacijos centruose. Rasti jų sąrašą čia.

Daugiau Lauko Veikla Lake District

Žvejyba – upių ir ežerų šioje srityje yra įžuvinti su upėtakių, lašišų ir šlakių. Kaip ir daugelyje Jungtinės Karalystės, žvejybos teisės ir žvejybos licencijos kontroliuoja įvairių vietinių žvejybos ir žūklės asociacijų. Yra daug naudingų organizacijų, įskaitant keletą žūklės asociacijos, dėl sąrašas žvejybos puslapyje nacionalinio parko interneto svetainėje . Arba kreipkitės į savo būstą maždaug organizuoti žvejybą savo srityje. Daugelis pasirūpins žvejybos vadovus jums lašišų sezoną.

Neįprastai Jungtinėje Karalystėje, kur beveik visi žvejybos ir žūklės yra griežtai kontroliuojama žemės savininkų ir įvairių kitų institucijų, galite žvejoti nemokamai Windermere, Ullswater ir Coniston vandens. Bet jums reikės lazdele žvejybos licenciją, pagal aplinkos agentūros išduotą vieną dieną, aštuonias dienas ar metus. Galite pirkti lazdele žvejybos licenciją internete čia.

Plaukimas – Lauko, gėlo vandens baseinas, vadinamas laukinis plaukimo Jungtinėje Karalystėje, leidžiama visuose ežeruose, išskyrus Ennerdale vandens, Haweswater ir Thirlmere .. Atminkite, nors, kad vanduo yra labai šaltas ir net karštą vasaros oru, kai plaukikai nori dėvėti šlapių apartamentai. Be to, kai kurie ežerai, tokie kaip Windermere ir Derwentwater, gali turėti konkuruojančių valtis daug srauto. Saugiausias plaukimo yra tyliau ežerų: Bassenthwaite, Buttermere, Crummock vanduo, Grasmere, Loweswater, Rydal Vandens ir Wast vandens.

Valtys – visi Baidarės, plaustais, baidarėmis, irklavimo ir variklio Valtys yra populiarus ežerų su nuotykius nuo ekskursijos ir pamokos pradedantiesiems paprastu laivu nuomojantis labiau patyrusiems lankytojams. Valčių nuomojantis, ekskursijos ir pamokos gali būti surengtas ne nacionalinis parkas centrus  Brockhole ir Coniston . Hawk 20 buriavimo valtys taip pat yra patyrę buriuotojai ne Coniston.

Dviračiai – Lengvas dviračių takai, ramioje juostos ir drąsus kalnų dviračių takai yra pririšti per Lake District National Park. Trail gidai yra ne nacionalinis parkas centrų ir dviračių nuoma gali būti surengtas per Coniston centre.

Kruizas į Lakeland Steamer

Jūs neturite būti veikla Poilsio ventiliatorius patinka būti ant ežerų vandens. Viktorijos tikrai buvo labiau į dekoracijos, nei vandens sportas, kai šis plotas sukurtas kaip atostogų paskirties. Jų pasirinkta buvo mėgautis ežerų buvo pirkti kreiseriniu dideliu garlaivis ar mažesnio garo varomi jachta ar pradėti. Nemažai šių Viktorijos kruizinių buvo restauruotas pastaraisiais metais ir veža keleivius ežerų ištisus metus. Štai kur rasti geriausias:

  • Windermere ežeras Kruizai – Bendrovė veikia kaip 16 laivų flotilę , įskaitant atkurtos Viktorijos garlaiviai, galinčių vežti daugiau kaip 500 keleivių ir mažų derliaus variklis pradeda prieinama privataus nuoma. Jos veikia ištisus metus su plaukimo iš kelių skirtingų išvykimo taškų Windermere.
  • Ullswater garlaiviai – Ši bendrovė turi penkis istorinius laivus . Jos veikia ištisus metus ir tai yra įmanoma įlipti ir išlipti skirtingose stotelėse, tvarkaraščius, leidžiančių.
  • Steam Jachtų Gondola ant Coniston vanduo yra atkurta garo jachta valdoma National Trust. Tai ant vandens nuo kovo 24 iki spalio 31 d ir keliones reikia iš anksto užsisakyti. Patikrinkite tvarkaraštį ir kainas.

literatūros Lakeland

Williamas Wordsworth Lake District
Ežerai yra susijęs su nemažai anglų literatūros veikėjų su pramogų, susijusių su jų, kurie gali būti aplankė. Williamas Wordsworth gimė Cockermouth, tiesiog ne nacionaliniame parke. Wordsworth vaikystės namų ir sodo dabar priklauso National Trust ir yra išdėstyti taip, kad lankytojai galėtų pamatyti, kaip šeima gyveno. “Dove Cottage , į Grasmere, kur jis rašė kai didžiausią savo darbą ir yra atvira visuomenei per Wordsworth Trust. Ir jei esate ežerų ankstyvą pavasarį, kovo ir balandžio mėnesiais, ieškoti laukinių narcizai šokiai aplink Ullswater vėjo laukuose.

Jie yra tie, kurie įkvėpė Wordsworth populiariausią eilėraštį “Aš klajojo vienišas kaip debesis”, paprastai tiesiog vadinama narcizai. Pasak Wordsworth Trust, ji yra labiausiai populiarus eilėraštis anglų kalba.

Populiarus vaikų rašytoja, Beatričė Poteris, įsimylėjo su Lake District ir padėjo išsaugoti daugelį tradicinių ūkininkavimo metodus ir veislių avių. Ji gyveno ir dirbo maždaug Windermere. Galite aplankyti kalno, kur daugelis iš jos pasakojimų buvo parašyta ir pamatyti savo originalų meno kūrinį tuo Beatrix Potter galerija , į 17 amžiaus namo tvarkomą National Trust.

Kitas vaikų rašytoja, Arturas Ransome, remiantis savo vaikų nuotykių istorija, Kregždės ir Amazonės O N sala yra Coniston vandens. Jei laiveliu ant ežero galite pabandyti atspėti, kuri sala buvo. Arba galite apsilankyti Ruskin muziejus, į Coniston , pamatyti buriavimo valtį Mavis – Užbaigti su Kylis – kad įkvėpė istoriją.

Kada eiti prie ežero rajonas

Vasara yra perkrautas į Lake District. Yra keletas keliai ir tie yra siauras ir vėjo per slėnius ir kalnų perėjomis, kad srautas gali būti reali problema, per liepą ir rugpjūtį. Eiti, jei galite, pavasarį ar rudenį, kai Kraštovaizdžio spalva yra jos geriausiai.

Žiemos taip pat turi savo žavesio – yra šiek tiek sniego, išskyrus aukščiausios žemės ir ežerai paprastai neturi užšaldyti. Garlaiviai apie Windermere ežero ir Ullswater kruizas ištisus metus.

Atminkite, nors, kad žiemą sumažėjo vaikščiojimas yra tik gerai įrengtas vaikštynės su daug patirties. Kai kurie iš didesnių kelių pravažiavimų gali ledas iki žiemą.