Lake District: Pilnīga rokasgrāmata angļu Lakes

Posted on

Lake District: Pilnīga rokasgrāmata angļu Lakes
Lake District, Anglijas ziemeļrietumos, ir plašs nacionālais parks, cirsts veic ledāju apmēram pirms 15000 gadiem; pie 885 kvadrātjūdzes, tas ir gandrīz tikpat liels kā Rhode Island.

Tā ir bijusi tūrisma centrs apmēram 300 gadus, padarot to par vienu no vecākajām un ātrāk brīvdienu galamērķiem pasaulē. Ja jūs atceraties Wordsworth dzejoli par Daffodils no pakāpē skolā – “Es gāju vientuļš kā mākonis …” jūs zināt, viens -, tad jūs jau esat iedomājies Lakeland ainavu. Vai jūs iemīlēties ar Beatrises Poteres “Tales of Peter Rabbit” un viņas cast dzīvnieku varoņi – Jemima peļķe-Duck, kundze Tiggy-winkle, vāvere Nutkin, Benjamin Bunny? Tad jūs esat noslēdzis pasaulē angļu ezeru.

Bet šie maiga ainavas ir tikai daļa no Lake District apelāciju. Tas ir arī Anglijas vienīgā taisnība kalnu reģions ar Lielās, augstas virsotnes, apstrīdot kalnu iet, dziļi, tumši maināmās ūdeņi, slaveno kalnu pastaigas un krāšņās skats uz kalniem.

Galvenie fakti par Lake District

Teritorijā ir četri kalni augstāki nekā 3000 pēdas, tostarp Anglijas augstākā, Scafell Pike. Līdaka, pie gandrīz 3209 pēdas tiek uzskatīta par vienu no vissmagāk Lielbritānijas augstas virsotnes faktiski sasniegt. Tās 50 ezeri un ezeriem (mazas, lielas ezeru ieskauj kalnu amfiteātri) ietver Anglijas lielākais un dziļākais. Windermere , Viktorijas laukums, ir Anglijas lielākais dabiskais ezers 10.56 jūdžu garš, jūdžu plata un aptuveni 220 pēdas dziļš. Wastwater , Anglijas dziļākais ezers bieži raksturo kā AWE-iedvesmojot.

Tas ir virsmas 200 pēdas virs jūras līmeņa, un apakšējās 50 pēdas zem jūras līmeņa. Ezera visvairāk iespaidīgs iezīme, tomēr, ir grants nogāzes gar vienu pusi pazīstams kā nogāzes. Tie pieaugs no grīdas ezera uz bieži sniegota augstumā virs virsmas gandrīz 2000 kājām.

Vēsture Tūrisma Lake District

In the late 17.gadsimta, bezbailīgs dāma diarest Celia Fiennes jāja sānu seglos caur katru grāfistes Anglijā, apmeklēja ezeriem un rakstīja par tiem. Jo 1698.gadā viņa raksturoja apgabalu ap galveno Lake District pilsētas Kendall kā “ļoti Rich labas Zemes Slēgta-maz apaļas zaļi pauguri uzplaukums wth kukurūzas un zāles, kā zaļa un svaiga ..” Viņas mūsdienu, Daniel Defoe, bija mazāk iespaidu. Viņš apmeklēja sākumā 1700 un nosauca to platība “wildest lielākā daļa neauglīgs un šausmīgs jebkuru, kas man ir pagājuši vairāk nekā Anglijā”.

Laiki mainās un gaumes mainās. Līdz 18. gadsimta revolūcijas un apvērsumi Eiropā nozīmē, ka turīgi britu un Ziemeļamerikas koloniālās ceļotāji bija daudz mazāk ieinteresēti to tradicionālo Grand Tour Eiropas galvaspilsētām. Tajā pašā laikā, dzejnieki, piemēram, Wordsworth, Southey un Coleridge bija modināt cilvēku ziņkārību par skaistumu ezeriem. Pirmais ceļvedis grāmata tika rakstīta 1778. gadā, un ar laiku Wordsworth rakstīja savu ceļvedi 1820.gadā, tad Victorians un bagāti rūpnieki no Manchester tika summering ar tīru, svaigu gaisu un ezeriem.

In 1847, dzelzceļi sasniedza Lake Windermere un vairākas citas Lakeland galamērķiem. Jo nav laika vispār, daytrippers no Mančestras, Liverpūles un Ņūkāslas bija plūdi. Windermere bija pirmā no ezeriem izstrādāto tūrisma un pat šodien paliek vispopulārākais un vienkāršākais apmeklēt.

Vārtejas uz Lake District

Kaut arī ezera District Anglijas visblīvāk apdzīvotais nacionālais parks, nav pilsētas vai lielas pilsētas robežās to ne galveno autoceļu maršrutos trhough to. M6 autoceļš svārki austrumu malu nacionālā parka un iet cauri, vai tuvu, šīs reģionālās vārtejas pilsētām:

  • Kendal : District National Park ezers un Yorkshire Dales National Park sēdēt blakus viens otram uz kartes, piemēram, pāris zaļo plaušu. Kendal ir starp tām – apmēram kur krūšu būtu – tikai ārpus abiem parkiem. Tā ir liela un dzīva tirgus pilsēta ar ļoti labu modernu iepirkšanās vismaz duci neliela iepirkšanās centri un krāsains, divreiz nedēļā brīvdabas tirgos (katru trešdienu un sestdienu tirgus laukumā), un katru iekštelpu tirgū (katru no pirmdienas līdz sestdienai) augšstāva Westmoreland Shopping Centre. Tur ir arī ikmēneša zemnieku tirgus, kas piepilda pilsētu ar tirgus stendiem par pēdējā piektdienā katru mēnesi. Ja jūs nolemjat balstīt sevi Kendal, tur ir laba izvēle viesnīcām un restorāniem slīdošo grafiku festivālu, notikumu un ģimenes activties. Kamēr jūs esat tur, uzņemt dažas Kendal Mint Cake , pilsētas slaveno augsto enerģiju salds, ir zināms, ka alpīnistiem un faniem liels ārā no visā pasaulē.
  • Penrith Šī pilsēta, jo Eden Valley, tikai ārpus nacionālā parka uz ziemeļaustrumiem, ir pazīstama drupas tās masveida pils, celta 14. gadsimtā, ko Nevils ģimeni. Vairāki gadsimtus vēlāk, Ann Nevils precējies Ričards, hercogs Glosteras kurš izrādījās Penrith pili savā luksusa dzīvesvietu ziemeļos. Viņa valdīt kā ķēniņš bija shortlived; viņš bija draņķīgs Yorkist karalis Ričards III. Nav tālu jūs varat apmeklēt divas neolīta henges, Mayburgh Henge un Karaļa Artūra apaļā galda , gan aprūpē angļu mantojuma sarakstā.
  • Carlisle Neliela pilsēta uz ziemeļiem no nacionālā parka, Carlisle ir grāfistes sēdeklis no Kambrijas un rietumu gals Adriāna mūra, Tās 12. gadsimta pili , kas celta Viljama Iekarotāja dēls, William Rufus ir apsargājama robežu starp Skotiju un Angliju vairāk nekā 900 gadus. Pilsētā ir arī iespaidīgs 12. gadsimta katedrāle un paliekas militārā citadeles būvēts ar Henry VIII .

Ietvaros Lake District National Park, Keswick (izrunā Kezzik ) pie galvas Derwentwater un Windermere , ir lielākie pilsētu ar labu iekārtām iepirkšanās, tūrisma informācijas un naktsmītnes.

Fell Pastaiga Lakeland Fells

Fell staigāšana ir līdz šim populārākais – un, iespējams, visvairāk spraiga un challenging- aktivitāte Lake District. Izklausās, no tās nosaukuma, piemēram, diezgan maigs spēle. nav tā. Neļaujiet sevi apmānīt. Vārds krita nāk no sennorvēģu vārdu fjall uz kalna – iespējams atveda vikingi vai dāņiem. Un, lai gan daži krita pastaigas ir neliela kalnup pārgājienus ar pāris simts kājām, daudzi ir gari un sarežģīti scrambles līdz lauki nogāzes vai gar kalnu grēdām. Bet, jo Lakeland Fells ir gandrīz tukša un vada plašs, U-formas ielejas atlīdzība, kas paredzēta mēģinājuma vissmagākajos samazinājās pastaigas ir brīnišķīgs skats.

Kaut gan angļu ezeri ir apmeklējuši tūristi vairāk nekā 300 gadus, popularitāte samazinājās kājām ir samērā jauna parādība. Un tas viss uz leju, lai Alfred Wainwright, ar Lankašīras grāmatvedis un civildienesta ierēdnis ar garšu sen valsts pastaigās.

Starp 1952. un 1966. gadā, Wainwright, daudzi uzskatīja, ka tēvs samazinājās kājām, kas noteikti, lai iet visi 214 ezeru rajona Peaks un rakstīt par tiem septiņās, rūpīgi roku rakstītas un izskaidrota pastaigu gidi. Šīs grāmatas ir kļuvušas Britu klasiku. Tā 2007. gada vasarā, lai atzīmētu centenery par Wainwright dzimšanas, seši miljoni cilvēku noskatījās BBC2 sērija Wainwright Walks. Walking in Wainwright pēdās paver daži no labākajiem maršrutiem un skatiem ezeriem. Labākais veids, kā atrast top viedokli, ir, lai saņemtu savu roku uz apjomu Wainwright ir ilustratīvas Guides uz Lakeland Fells vai grāmatā transkripcijas viņa podkastus, astoņas Lakeland Pastaigas .

Jūs varat droši atrast brošūras, pamatojoties uz Wainwright pastaigas pie Nacionālā parka informācijas centros. Atrast to sarakstu šeit.

Vairāk Āra Aktivitātes Lake District

Zvejas – Upes un ezeri šajā jomā ir aprīkoti ar strauta foreļu, lašu un taimiņu. Kā ar lielāko daļu no Apvienotās Karalistes, zvejas tiesības un zvejas licences kontrolē dažādām vietējām zvejas un makšķerēšanas asociāciju. Tur ir saraksts ar noderīgām organizācijām, tostarp vairākām makšķerēšanas asociāciju, par zvejas lapā nacionālā parka mājas lapā . Vai lūgt jūsu naktsmītnes aptuveni organizējot zveju to teritorijā. Daudzi organizē zvejas rokasgrāmatas jums lašu sezonā.

Neparasti Lielbritānijā, kur gandrīz visu zvejas un makšķerēšanas ir cieši kontrolē zemes īpašniekiem un dažādām citām iestādēm, var zvejot bez maksas Windermere, Ullswater un Coniston Water. Bet jums būs nepieciešama rod zvejas licence, ko Vides aģentūras izsniegta uz vienu dienu, astoņas dienas vai gadu. Jūs varat iegādāties rod zvejas licenci tiešsaistē šeit.

Peldēšana – Āra, saldūdens peldēšana, ko sauc par savvaļas peldēšana Lielbritānijā, ir atļauta visos ezeros, izņemot Ennerdale ūdens, Haweswater un Thirlmere .. Paturiet prātā, lai gan, ka ūdens ir ļoti auksts, un, pat karstā vasaras laikā, daži peldētāji izvēlas valkāt mitrās svītas. Arī daži ezeri, piemēram, Windermere un Derwentwater, var būt daudz konkurējošo kuģu kustību. Visdrošāk peldēšana ir klusāku ezeros: Bassenthwaite, Buttermere, Crummock ūdens, Grasmere, Loweswater, Rydal Ūdens un Wast ūdens.

Laivošana – Kanoe, laivu braucieni, smaiļošana, airēšana un motora laivu visi populāra ezeru ar piedzīvojumiem, sākot no ekskursijas un nodarbības iesācējiem līdz vienkāršiem laivu nolīgst par vairāk pieredzējušiem apmeklētājiem. Laivu nolīgst, ekskursijas un nodarbības var organizēt Nacionālā parka centriem  Brokholē un Coniston . Hawk 20 buru laivas ir pieejamas pieredzējušiem burātājiem pie Coniston arī.

Riteņbraukšana – Easy cycleways, klusas joslas un piedzīvojumu kalnu riteņbraukšanas takas savītas ar Lake District National Park. Ir pieejami taka gidi pie Nacionālā parka centru un velosipēdu noma var organizēt, izmantojot Coniston centru.

Kruīza uz Lakeland tvaikonis

Jums nav jābūt darbība brīvdienu ventilators baudīt to uz ūdens ezeros. Victorians noteikti bija vairāk uz ainavu nekā ūdens sporta veidiem, ja šī joma attīstījusies kā brīvdienu galamērķi. Viņu izvēlētais bija bauda ezeriem bija pirkt kreisēšanas lielā tvaikonis vai mazāku tvaika brauc jahtu vai uzsākšanas. Diezgan daži no šiem Viktorijas kreiseri ir atjaunotas pēdējos gados, un veikt pasažieru ezeros gadu. Lūk, kur atrast labāko:

  • Windermere Lake Cruises – Uzņēmums darbojas floti 16 kuģiem , tostarp atjaunota Viktorijas tvaikoņi, kas spēj pārvadāt vairāk nekā 500 pasažierus, un neliels vintage motors sāk pieejama privātā noma. Tie darbojas cauru gadu ar reisu no vairākiem dažādiem izbraukšanas punktiem Windermere.
  • Ullswater tvaikoņi – Šis uzņēmums ir pieci vēsturiskas kuģiem . Tie darbojas gadu, un tas ir iespējams iekāpt un izkāpt dažādos pieturas, grafikus ļauj.
  • Steam Jahtu Gondola uz Coniston Water ir atjaunota tvaika jahtu vada National Trust. Tas ir uz ūdens, no 24. marta līdz 31. oktobrim, un braucieni ir jārezervē iepriekš. Pārbaudiet grafiku un cenas.

Literatūras Lakeland

William Wordsworth Leikdistrikta
Ezeri ir saistītas ar diezgan maz angļu literātus ar objektiem, kas saistīti ar to, ka var apmeklējis. William Wordsworth dzimis Cockermouth, tikai ārpus nacionālajā parkā. Wordsworth bērnības mājas un dārza tagad pieder National Trust, un ir izvietotas tā, lai apmeklētāji varētu redzēt, kā ģimene dzīvoja. Dove Cottage , kas Grasmere, ir vieta, kur viņš rakstīja dažus no viņa lielākais darbs un ir atvērta sabiedrībai caur Wordsworth Trust. Un, ja jums ir ezeru agrā pavasarī, martā un aprīlī, meklēt jomās savvaļas narcises dejo vēja ap Ullswater.

Viņi ir tie, kas iedvesmo Wordsworth populārāko dzejoli: “Es gāju vientuļš kā mākonis”, parasti ir tikai tekstā Daffodils. Saskaņā ar Wordsworth Trust, tas ir populārākais dzejolis angļu valodā.

Populārs bērnu autors, Beatrikse Potter, iemīlējās ar ezeru rajonā un bija noderīga saglabājot daudzas tradicionālās lauksaimniecības metodēm un šķirņu aitas. Viņa dzīvoja un strādāja ap Windermere. Jūs varat apmeklēt Hill Top, kur daudzi no viņas stāsti tika rakstīti un redzēt viņas oriģinālu mākslas darbu pie Beatrix Potter Gallery , 17. gadsimta māju uztur National Trust.

Vēl viens bērnu autors Artūrs Ransome, balstoties viņa bērnu piedzīvojumu stāsts, Bezdelīgas un Amazones o n sala ir Coniston Water. Ja esat lietojis laivu ārā uz ezeru varat mēģināt uzminēt, kuri sala bija. Vai arī jūs varat apmeklēt Ruskin muzeju, kas Coniston , lai redzētu burāšanas dinghy dziedātājstrazds – komplektā ar centerboard – kas iedvesmoja stāsts.

Kad iet uz Lake District

Summers ir pārpildītas Lake District. Ir daži ceļi un tiem ir šaurs un vēja caur ielejām un kalnu pāreju, lai satiksme var būt reāla problēma, jūlijā un augustā. Iet, ja jūs varat, pavasarī vai rudenī, kad krāsa ainavas ir tās labākās.

Ziemas ir arī tās rotas – ir maz sniega, izņemot augstāko zemes un ezerus parasti nav iesaldēt. Tvaikoņi uz Lake Windermere un Ullswater kruīzu visa gada garumā.

Paturiet prātā, lai gan, ka ziemā krita staigāšana ir tikai labi aprīkoti pastaigu ar lielu pieredzi. Daži no augstākās ceļa caurlaides var ledus pat ziemā.