Lapkritį Londone: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

 Lapkritį Londone: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti
Su mažiau minios, švelniu oru, o metinių renginiai vyksta visame mieste priimančiosios, lapkričio gali būti vienas iš geriausių metų laikais planuoti kelionę į Londoną. Kadangi mėnesį patenka į miesto pečių sezono turizmo viduryje, jums gali rasti pigesnių skrydžių ir mažesnes kainas viešbučių Londone, ypač jei jūs keliaujate per pirmąjį pusmetį lapkričio arba po Padėkos.

Nors oras yra šaltesnis ir turistai nėra vėlimas į miestą beveik toks didelis, skaičių, vis dar yra daug renginių ir festivalių, vykstančių šį mėnesį, įskaitant meras Rodyti ir Londono džiazo festivalyje. Be to, Kalėdų žiburiai pradeda Naršyti visoje šalyje lapkričio viduryje ir renginius, skirtus atostogas pasiimti link mėnesio pabaigos, todėl, jei jūs ieškote patekti į sezono pradžioje, jūs įsitikinkite, kad rasti daug galimybių Londone šiais metais.

Londonas Orai lapkričio

Nors temperatūra Londone pradėti nuo maždaug 55 laipsnių pagal Celsijų (13 laipsnių Celsijaus) ne pirmą mėnesio dieną, oras tampa vis šalčiau nei lapkričio žinoma prieš įsikurti vidutiniškai aukščio 48 laipsnių pagal Celsijų (9 laipsnių Celsijaus) gruodžio 1. Laimei, temperatūra neturi svyruoti daugiau tarp dienos ir nakties metu Londone, o temperatūra retai nukrinta žemiau užšalimo bet tą mėnesį taško.

 • Vidutinis didelis: 48 laipsnių Fahreneheit (9 laipsnių Celsijaus)
 • Vidutinis žemas: 43 laipsnių pagal Celsijų (6 laipsnių Celsijaus)

Deja, lapkričio, gali būti vienas iš rainiest metų laikais Londone-ir vienas iš labiausiai debesuota. Su iš mažiau nei dviejų valandų saulės per dieną ir 14 17 dienomis lietaus tikimasi per mėnesį vidutiniškai, lapkričio oras gali būti itin niūrus, jei nesate naudojamas Anglijos klimatas. Tačiau Londonas retai mato neabejotiną downpour, kaip jūs esate labiau tikėtina, kad paleisti į šviesos dulksna o, o lapkričio mėnesį yra žinomas dėl pavienių saulėtų dienų su unseasonably šiltų temperatūroje iki 60 laipsnių pagal Celsijų (16 laipsnių Celsijaus).

Ką Pack

Nuo Londono oras gali būti nenuspėjami lapkritį, jūs norite pakuoti sluoksnius drabužių auka įvairaus šilumą ir apsaugą nuo elementai. Trumpi ir ilgomis rankovėmis marškiniai, megztiniai, susagstomi megztiniai, puloveriai, šviesos striukė ir komfortabilių-pageidautina vandeniui-batų pora yra būtini patogiam kelionę. Jūs taip pat gali norėti investuoti į stilingą lietpaltis be pareikšti skėtį, nes ji bus padaryti geresnį darbą apsaugoti savo drabužius nuo drizzly ir rūkas oras Londono patirtimi per šį mėnesį.

Lapkričio Renginiai Londone

Specialūs renginiai ir šventės pradėti anksti lapkritį su Laužas Naktiniai fejerverkų ir Effigy liepsna visame mieste lapkričio 5, bet nesvarbu, kiek laiko per mėnesį lankotės, esate tikri, kad rasti kažką įdomaus padaryti Londone. Nesvarbu, ar jūs vartojate momentas atminimo sekmadienį pagerbti britų veteranai, ar jūs patikrinti tam tikrą vietinį talentą Londono džiazo festivalyje, jūs tikrai mėgautis savo vizitą, jei jūs planuojate savo atostogas lapkričio aplink šių puikių renginių:

 • Laužas Naktį: Laužo naktis “, kuri švenčiama lapkričio 5 kiekvienais metais, taip pat žinomas kaip Guy Fawkes Night, pavadintas po revoliucinės mėginęs susprogdinti Parlamento rūmus 1605 protestuoti britų vyriausybę. Kurio Fawkes Effigy dažnai sudegino ant laužo švęsti jo arešto, kur yra tradicija gavo savo naują vardą jubiliejų.
 • Londonas Braitono Veteranas Car Run : Švenčiant automobilių plėtros Anglijoje istoriją, tai metinis tradicija prasidėjo 1896 metais ir tik leidžia transporto pastatytas iki sausio 1, 1905, konkuruoti perspektyvoje. Renginys vyksta pirmą sekmadienį lapkričio (ir tai darė nuo 1956).
 • Atminimo sekmadienis: Atitinka Amerikos Veteranų diena, tai nacionalinė šventė yra švenčiama artimiausią sekmadienį iki lapkričio 11 su specialiais bendruomenės ir miesto renginiuose visoje Londone.
 • Meras anketa Rodyti Ant antrą šeštadienį lapkričio nauja merė Londono Sityje (ne Londono meras), yra prisiekęs į pareigą už metus, kuris yra iškart po didžiojo paradas per miestą gatvėse.
 • Londonas džiazo festivalis: Per 10 dienų šį mėnesį, žinoma, tai miesto mastu festivalis perims Londono vietų už spektaklių keldamas žvaigždžių ir džiazo legendų panašūs.
 • Christmas Lights in West End: Abu Oxford gatvės  ir Regent gatvės įjungti savo atostogų žiburiai už lapkričio pradžioje sezono, kuris paprastai yra pažymėtas su medis apšvietimo ceremoniją ar įvykį. 

Lapkritis Kelionių patarimai

Nors yra ne daugiau oficialių švenčių Londone iki Kalėdų dieną, vis dar yra daug galimybių imtis ilgas savaitgalis kelionę iš miesto, jei jūs galite gauti atleidimo nuo darbo laikas. Šie patarimai padės jums planuoti savo pabėgimas į Londoną.

 • Venkite užsakymo Nakvynė metu Amerikos Padėkos kaip viešbučiai, greičiausiai, bus padidinti kainas, kad tilptų turistų antplūdžio. Nors Anglija neturi švęsti šventę, įmonės visoje šalyje numatyti Amerikos Keliautojams, kurie imsis galimybę aplankyti.
 • Londonas mokyklos yra sesijos per mėnesį, todėl atvykstantys atrakcionai Per dienomis reikš mažiau linijas ir trumpesnius laukti kartus vakare populiariausių vietų ir aplink miestą.
 • Kaip Niujorko Brodvėjaus “, Londono” West End yra žinomas visame pasaulyje dėl savo teatrų ir atlikėjų menas centruose-as pat rodo pagamintų kiekvieno ištisus metus. Būtinai sustabdyti vieną iš šių puikių vietų už kurio pasaulinės klasės pramogų vakare.