Lapkritį Prancūzijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Posted on

Lapkritį Prancūzijoje: Oras, Ką Pack ir ką pamatyti

Nors lapkritis gali atrodyti pilkas mėnesį vėsus oras ir trumpesnių dienų, tai geras laikas pasiimti už Prancūzijos atostogų. Su rudens spalvos išlikęs ir balinimo iki kaimo ir miesto parkuose, The trapumą, vėsus oras gali būti idealiai tinka lauko poilsio arba ekskursijų tiek.

Lapkričio mėn viena iš svarbiausių datų istorijoje, kuri yra švenčiama visoje šalyje. Lapkričio 11-asis yra valstybinė šventė pažymėti Paliaubų diena, kuri įamžintas Pirmojo pasaulinio karo pabaigą

Paliaubų, pasirašyta geležinkelių vežimo nuotolinio dalis Pikardijos yra labai svarbu Prancūzijos žmonių. Abu didieji miestai ir mažų kaimų ceremonijas pažymėti, kas buvo labiausiai įsimintinas data Prancūzijos ir sąjungininkų minėjime.

Lapkričio mėnesį atkreipia iki galo, Kalėdų rinkų pavasarį visame Prancūzijoje sezoninių skanėstų, žaislų, ir dekoracijas.

Svarbiausia, lėktuvų pradeda kristi ir ten yra gerų atostogų ir ne sezono metu kainos patalpoms.

Prancūzija Orai lapkričio

Lapkričio oras vis dar gali būti šilta pietuose, tačiau gali keistis, todėl paketas šalčio, taip pat. Šiaurės linkęs šalčio ir lietaus taip, kaip jums keliauti per Prancūziją, jis padeda rengtis sluoksniais. Pamatysite šį kintamumą oro vidurkiai kai kuriose didžiųjų miestų:

 • Paris:
  Temperatūra svyruoja nuo 3 laipsnių C (7 laipsnių F), 7 laipsnių C (44 laipsnių F
  vidutinė temperatūra yra 4 laipsnių C (39 laipsnių F)
  Vidutinis dienų skaičius su kai lietus 16
 • Bordo:
  vidutinė temperatūra svyruoja nuo 5 laipsnių C (41 laipsnių f) 13 laipsnių C (55 laipsnių F)
  vidutinė temperatūra yra 7 laipsnių C (45 laipsnių F)
  Vidutinis dienų skaičius su kai lietus 15
 • Lyon:
  Temperatūra svyruoja nuo 4 laipsnių C (39 laipsnių F) iki 10 laipsnių C (50 laipsnių F)
  vidutinė temperatūra yra 7 laipsnių C (45 laipsnių F)
  Vidutinis dienų skaičius su kai lietus 14
 • Nice:
  vidutinė temperatūra svyruoja nuo 9 laipsnių C (48 laipsnių F) iki 16 laipsnių C (61 laipsnių F)
  vidutinė temperatūra yra 11,5 laipsnių C (53 laipsnių F)
  Vidutinis dienų skaičius su kai lietus 12
 • Strasbourg:
  vidutinė temperatūra svyruoja nuo 2 laipsnių C (36 laipsnių F) iki 8 laipsnių C (46 laipsnių F)
  vidutinė temperatūra yra 5 laipsnių C (41 laipsnių F)
  Vidutinis dienų skaičius su kai lietaus yra 15

Ką Pack

Kai lankotės Prancūzija lapkritį, priklausomai nuo to, kur jūs keliausite, paketą vidutiniam oras, bet būtinai ir yra šiek tiek šiltesnis pavara. Planuoti sluoksnių ir yra skara, kepurė ir pirštinės taip, kad jums bus patogu, jei oras atvėsta, ypač vakarais.

Jei jūs ketinate į kalnus, tai gali sniego ir jei sniegas ateina anksti, slidinėjimo kurortai bus atidaryti, bent jau savaitgaliais.

Ypač, jei jūs keliaujate į šiaurinių Prancūzijos, jums reikės įtraukti kai kurie iš šių cool oro daiktais.

 • Ilgomis rankovėmis marškinėliai
 • Megztiniai / Megztiniai
 • Vidutinio svorio liemenė, pageidautina vandeniui
 • Ilgos kelnės
 • Uždaro tne, patogūs bateliai
 • Šviesos batai ar dieną keliautojai
 • skėtis
 • Pirštinės ir kaklo skara
 • šilta kepurė

Ir prisiminti visus tuos goodies į Kalėdų rinkose ir galbūt imtis papildomų lagaminą arba palikti kambarį jūsų pagrindinį vieną Prancūzijos skanėstų.

Visapusiškas Atostogos apyrašas Prancūzijos bus naudinga, nes ji apima tai, ką pakuoti savo rankinę ir ką medicinos ir savęs priežiūros reikmenys jūs norite pareikšti.

lapkričio Renginiai

Jei esate tokiame mieste kaip Paryžiuje lapkričio, bus lietingos dienos, jei jūs norite mėgautis patalpų veikla, pavyzdžiui, apsilankymą žinomų muziejų, tokių kaip Luvras. Ir net mažuose miesteliuose, praleisti šiek tiek laiko egzotišku kavos truputį bistro bus idealus būdas Dodge lietaus. Yra keletas pagrindinių įvykių, kurie kad kelionės į Prancūziją idealo lapkritį.

 • Paliaubų diena švenčiama kiekvieną Prancūzijoje kampe. Tai ypač juda aplankyti daug I pasaulinio karo svetainių šiaurinėje Prancūzijoje šiuo metu. Data, visada lapkričio 11 yra valstybinė šventė su daugybe muziejų ir atrakcionų uždarytas. Jei praleidote tą dieną, jūs visada galite imtis minėjimus apie artimiausią savaitgalį Paliaubų diena.
 • Hospicja de Beaune vyno aukcionas vyksta per trejus šlovės dienas Beaune, Burgundija. Ši tradicija datuojamas 1859, kai pirmasis aukcionas vynų, pagamintų iš įvairių vynuogynų teise priklausantis slaugos vyko žvakių šviesoje. Dvi žvakės buvo apšviesta ties kiekvienos partijos pardavimo pradžios ir pardavimas išvyko į asmens siūlymų paskutinis kaip žvakės išėjo.
 • Beaujolais Nouveau yra išleistas vidurnaktį paskutinį mėnesio ketvirtadienį. Tai puiki proga už puotos tiek ir švęsti šį jauną vyną. Ieškokite specialių renginių ir vyno vakarienes restoranuose.
 • Dailės ir antikvarinių mugė Tulūzoje mato apie 300 prekiautojų įkurti parduotuvę Avid senovinių ir dailės kolekcininkų. Renginys, visada vyko lapkričio pradžioje, pritraukia tie nauji rinkti, taip pat patyręs kolektoriai iš viso pasaulio. Taip pat yra mėnesinis rinka .
 • Kalėdų atvirose rinkose visame Prancūzijoje rengiantis kasmetines gruodžio atostogų. Spalvingi mediniai prekystaliai linija bulvarų, gatves ir prekyviečių ir kad ateina įspūdžių ir tikintis jausmą. Net maži kaimai turės lauko Kalėdų rinką.
 • Helovinas tapo gana Prancūzijoje festivalis. Helovinas pradžių buvo Viskas relikvijos išvakarėse, dalis 3 dienų renginyje pagerbti mirusiuosius, tarp kurių šventųjų (relikvijos), kankiniai ir giminaičiai. Naktį buvo laikas ginčyti mirties valdžią su humoru kuris tapo išgalvotas tradicija Helovinas šiandien. Nors Helovinas patenka spalio 31 visame pasaulyje, prancūzai yra labiau susiję su  Toussaint , Visų Šventųjų diena, kuri vyksta lapkričio 1. Šią dieną, jūs Natknąć šeimų eina į kapines kartu uždega žvakes mažai žibintų ir įdėti gėlės ant jų artimųjų kapų.