Letné cestovanie v Taliansku – Váš sprievodca Práca v Taliansku Food, festivaly, a pláží

Posted on

Letné cestovanie v Taliansku - Váš sprievodca Práca v Taliansku Food, festivaly, a pláží
Ak máte radi slnko a teplo, v lete môže byť najlepší čas pre návštevu Talianska, kedy môžete očakávať veľa oboje! V lete v Taliansku, si môžete užiť veľa jasného slnečného svitu, navštíviť niektorú z mnohých pláží, podieľať sa na letný festival, navštevovať koncerty pod holým nebom a hrá, a majú viac hodín denného svetla na výkon svojej mnohé dobrodružstvá v teplom podnebí.

Leto je výška turistickej sezóny v populárnej mestách, ako je Rím, Florencia a Benátky, ktorého bohatej kultúry a kulinárskych zážitkov ponúkajú návštevníkom možnosť skutočne vidieť a ochutnať krásy talianskeho života. Majte na pamäti, že v týchto mestách, rovnako ako u väčšiny miest v Taliansku, budete musieť stráviť veľa času vonku, aby ich správne vidieť. Mnoho múzeí nie sú klimatizované, takže potápať do múzea nemusí byť zaručený spôsob, ako sa ochladiť. Ak klimatizácia je nutnosťou pre vás, uistite sa, že si hotel, ktorý má to, stále viac a viac hotelov inštalovali / C, ale niektoré, najmä rozpočtové vlastnosti, nemusia ponúkať alebo môžu požiadať, aby ste priplatiť za službu ,

Letné teploty v Taliansku, najmä na juhu, môže stúpnuť nad 100 stupňov za deň v rade. Klíma je zvyčajne suché, ale centrálne a severnom Taliansku môžu byť vlhké a popoludňajšie búrky nie sú neobvyklé. K úniku tepla, sa návštevníci môžu zamieriť na plážach alebo na hory, nezabudnite skontrolovať,  Taliansko Počasie počas cesty  a miestnej meteorologickej stanice, ako začnete baliť na cestu, takže budete zostať v pohode, zatiaľ čo na turné v krajine.

Balenie na leto v Taliansku

Nie je ako sa asi fakt, že talianska mesta možno dusnej horúco v lete, takže je dôležité pre turistov zabaliť zodpovedajúcim spôsobom pre sezónne teplo, rovnako ako je pripravený na náhle letných búrok, ktoré môžu nastať.

Budete chcieť, aby ľahké sveter a pláštenka-najmä ak ste mieri do hôr-rovnako ako plavky, sandále, a niekoľko rukávy košele. Vzhľadom k tomu, talianski muži a ženy zvyčajne nemajú nosiť šortky po meste, než na pláži, budete chcieť, aby niektoré priedušné nohavice pre vaše dobrodružstvo v mestách rovnako. Ak tak urobíte nosiť šortky, mali by byť na skromné ​​strane a nie super-short. To platí aj pre ženy a mužov.

Existuje celý rad vonkajších predstavení a festivalov, rovnako ako múzeí a turistických lokalít, takže sa uistite, že balenie rôzne oblečenie, do značnej miery závisí na tom, čo máte v pláne urobiť na vašej ceste. Festival oblečenie môže byť neformálne a mal by byť ľahký a pohode, pretože väčšina festivaly sú vonku. Nezabudnite, že mnoho náboženských miest, vrátane vatikánskych múzeí v Ríme, nedovolí vám na sebe šortky, minisukne alebo bez rukávov košele.

Letné festivaly v Taliansku

Všade od najväčších miest do najmenších dedín, budete môcť nájsť festivaly po celom Taliansku v lete. Od svetoznámych akcií, ako sú konské dostihy Palio v Siene, na letné koncertné série na historické slávnosti, je tu nie je núdza o tradičné a / alebo kultúrnych podujatí po celej krajine.

Majora vykonávať umenie festivaly patrí Umbria Jazz v Perugii a Festival dei Due Mondi v meste Spoleto. Budete často nájsť vonkajšie hudobné a operné predstavenia v hlavnom námestí miest alebo na historických miestach, ako rímskej arény vo Verone.

15. augusta Ferragosto alebo Nanebovzatia Panny Márie, je národný sviatok a mnohé podniky a obchody bude uzavretý. Nájdete slávnosti v mnohých miestach v Taliansku, často vrátane hudby, jedlo a ohňostroj. Vo veľkých mestách, ako je Ríma a Milána, však, mesto bude vyliať ako Taliani hlavy pre pláží a hôr a nájdete mnoho obchodov a reštaurácií uzavretý na dovolenku.

Uistite sa, pozrite sa na náš prehľad letných hudobných festivalov v Taliansku, alebo si prezrieť jednotlivé kalendára udalosti z júna, júla, augusta a septembra viac komplexných zoznamov festivalov môžete zúčastniť bez a za poplatok-on do Talianska výlet toto leto. Existuje aj celý rad hudobných a divadelných festivalov v júli a auguste, takže v prípade, že divadlo je vaša vec, nezabudnite sa pozrieť na niektoré z nich, keď ste v krajine, taky.

Talianske pláže a občerstvenie v lete

Talianske pláže sa veľmi preplnené v nedeľu a v auguste a v lete je zvyčajne považovaný za hlavnú sezóny v hoteloch v blízkosti mora. Avšak, väčšina prímorských miest majú vlastné plážové kluby, kde si zaplatiť poplatok, ktorý vám zvyčajne dostane čistú pláž, šatňu, kde môžete zanechať svoje veci, kreslo, plážový slnečník, dobrý plavecký areál, toalety a bar ,

Beach ihrísk pre deti, často s malými jázd karneval typu, tiež otvorené v lete. V blízkosti obľúbenej pláže, nájdete bary a rybia reštaurácia s vonkajším posedením a malých obchodov, ktoré predávajú na pláž zásoby a upomienkové predmety; V lete, mnoho prímorských miest sú spojené časté trajekty.

Leto prináša lahodné čerstvej zeleniny a ovocia do mnohých miest v Taliansku, z ktorých každý si najlepšie vychutnáte na vrchole svojho vegetačného obdobia. Pozrite sa na plagátoch ohlásila Sagra, alebo miestne veľtrhu na oslavu zvláštne stravu, lacný spôsob, ako ochutnať miestne špeciality. Samozrejme, že v lete je skvelý čas, aby si zmrzlinu, taliansku zmrzlinu a typické talianske sponky sú k dispozícii po celý rok.

Aj keď v lete v Taliansku so sebou prináša široký výber sezónnych plodín, každú sezónu má svoju jedinečnú chuť poschodia. Takže, ak si nie ste istí, ktoré obdobie je pre vás to pravé, navštívte naše “Kedy ísť do Talianska” článok pre vrcholom každej sezóny, vrátane prípadov, keď každá z talianskych natívnych ovocia a zeleniny je pripravený pre zber!