Skip to main content

Lietas, kas darīt Chiang Mai: 7 Top darbības, lai baudīt Chiang Mai

Lietas, kas darīt Chiang Mai: 7 Top darbības, lai baudīt Chiang Mai

Vai jūs esat par iepirkšanās, ēšana, vai vienkārši staigā, jūs atradīsiet jautras un interesantas lietas darīt Chiang Mai, Ziemeļu Taizemes lielākā pilsēta.

Chiang Mai ir viens no valsts populārākajiem pilsētām tūristiem – un laba iemesla dēļ. Tas ir ieguvuši relaksējošu atmosfēru, super-draudzīgi iedzīvotāji, lielisks ēdiens, artsy iepirkšanās skatuves, un daudz citām iepirkšanās. Un, ja tas nav pietiekami, tikai ārpus pilsētas, ir daži no reģiona visskaistākajām kalniem.

1. Apmeklējiet tempļi

Chiang Mai ir tempļi ir viens no galvenajiem iemesliem, cilvēki apmeklē teritoriju. Ir simtiem un ap pilsētu, daži iepazīšanās atpakaļ gadsimtiem ilgi.

Vecpilsētu sienām ir aptuveni ducis ļoti populārs tempļi, ieskaitot Wat Chiang Man , Wat Chedi Luang, un Wat Phra Singh .

Tikai ārpus pilsētas robežām (un viegli pārvietoties ar sabiedrisko transportu), ir Wat Doi Suthep , kas pusē kalnu. Noteikti vērts pusē ceļojums!

Par rāms, “citas” tempļa pieredzi, iegūt mazliet ārpus vecpilsētas Wat Umong, tuneļa Temple. Tuk-tuk vadītājiem zinās, kā tur nokļūt.

Padoms: Lai gan ģērbšanās stils ne vienmēr ir piemēroti, šie tempļi ir ne tikai tūrisma objektus, Chiang Mai – viņi joprojām aktīvi lūgšanu vietās! Kleita konservatīvi, noņemiet apavus ienākot, un izvairīties no kopējas kultūras faux pas : pagriežot muguru uz Budas statuju par Pašbildes.

2. Go Trekking

Vēl viena ļoti populāra aktivitāte Ziemeļu Taizemē ir pārgājienu vai pārgājieni. Vienalga, vai jūs vienkārši vēlaties veikt dažas stundas, lai iet pa kalniem un lejām, vai jūs meklējat par intensīvu, vairāku dienu džungļu piedzīvojumu, kas saistīts ar ievērojamu nobraukumu, jūs atradīsiet to Chiang Mai. Papildaprīkojumā ietilpst uzturas kādā ciematā vietējo ” kalna cilts ” cilvēkiem, upes raftings un citiem sānu piedzīvojumiem.

Trekking braucieni ir gandrīz vienmēr tiek veikta kā daļa no kompleksa ceļojuma, un to var viegli organizēt, izmantojot jebkuru viesu nams, viesnīca, vai ceļojumu aģents. Daudzas iespējas ir pieejamas, jo tas ir galvenais iemesls, kāpēc daudzi cilvēki apmeklē Chiang Mai.

Ja jūs meklējat kaut nedaudz atšķiras, jums būs nepieciešams algot savu rokasgrāmatu un organizē pielāgotu maršrutu. Chiang Mai ir viegli nekaitīgā attālumā no Chiang Dao, nacionālajā parkā, un trešā augstākā kalnu Taizemē.

Padoms: Trekking neatkarīgi teritorijā nav ļoti viegli izdarīt. Jūs garām uz daudziem kultūras pieredzi apmeklējot ciematu, kā arī jums ir nepieciešama vietējā ceļvedis drošību.

3. Apmeklēt Doi Suthep

Doi Suthep, tikai deviņas jūdzes vai arī tā no Chiang Mai, ir kalnu, kas nodrošina lielisku skatu un foto iespējas pilsētā.

Templis virsū, Wat Phra Tas Doi Suthep, ir īpaši svarīgi, lai zonā un aizsākās 14.gadsimtā. Apmeklējiet saullēkta vai saulrieta uz burvju uzskatiem – labāk fotogrāfijas. Naktī, zelta templis spīd virs pilsētas.

Padoms: Straujais, kalnu ceļš uz augšu, ir sadedzināja savu taisnīgu daļu no nomas motocikliem. Pārbaudiet savu īres līgumu, pirms izlemt, lai motorolleru tur sevi uzmanīgi.

4. Go Iepirkšanās

Chiang Mai ir daži no labākajiem iepirkšanās Taizemē, un pat Bangkoka iedzīvotāji, kuriem ir daži no lielākajiem tirdzniecības centriem pasaulē tuvumā, regulāri dodas uz Chiang Mai, lai krājumi uz amatniecības un bailīgs mākslu.

Tikai ārpus vecpilsētas, tad Nimmanhaemin Ceļu platība ir daudz mazi veikaliņi un vēsām veikalos. Chiang Mai ir daudz tirgos pārdot tikai par visu, sākot no vietējo pārtiku un ražot rokām austi tekstilpreces.

Par sestdienās un svētdienās pastaigu ielas (kas notika divās dažādās vietās), ir neticami populārs ar vietējiem un tūristiem. Pat ja jūs neesat noskaņojums iegādāties, viņi lieliski pastaigām, cilvēki skatās, un paraugu ņemšanas vietējos gardumus. Ierašanās agri, pirms tā kļūst pārāk aizņemts, ja jūs vēlaties darīt dažas nopietnas iepirkšanos.

Pastāvīgā “nakts tirgus” uz Chang Klan ceļu ārpus vecpilsētas ir ļoti tūristu orientēta. Jums ir kaulēties grūti, lai izvairītos no kļūst ripped off.

Padoms: Daudzi amatnieki apmetās jomā. Izvairieties masveidā ražotas importu un meklēt vietējā ražojuma rokdarbi kā suvenīrus.

5. Mēģiniet vietējo pārtiku

Par Chiang Mai garšas ir izteikti atšķiras no Bangkokas, Isaan vai dienvidiem no Taizemes.

Kulinārijas ietekmē, kas ietver kaimiņu Birma, apvienot, lai izveidotu tīkams karija, interesantas zupas, un rīsu ēdienus. Tā kā šis ir Taizeme, galu galā, sagaidīt daudz garšvielu, ar ko jūs cenšaties.

Bet ēst Chiang Mai ir ne tikai par pikantu pārtikas. Pilsēta ir šķietami apsēsts ar kūku un konditorejas izstrādājumu, un ir rādītāji maiznīcas un kafejnīcās par snacking. Ielas Pārtikas ainas ir dzīvs un labi Chiang Mai.

Khao soi ir reģionāla – un garšīgi – olu nūdeles karijs. Reģions ražo arī daudzas šķirnes pikantajā desas ( Sai oua ).

Lai prieks par dažiem ceļotājiem, Chiang Mai ir augsta blīvuma veģetārie restorāni un veselīgu juiceries pieejami.

Atšķirībā no daudz Dienvidaustrumu Āzijā, nekustamā kafija ir “lieta”, Chiang Mai; daudzas kafejnīcas piedāvā uz vietas audzē pupiņas.

6. Veikt Cooking kurss

Ja Jums patīk ēdiena gatavošanas un vēlaties uzzināt, kā veikt dažas no jūsu mīļākie taju ēdienus, dodieties uz kādu no Čhīanmai daudzajiem gatavošanas skolās.

Jūs uzzināsiet, lai sagatavotos ēdienus no visas valsts, kā arī reģionālās īpatnības. Gatavošanas nodarbības vada pusi vai pilnu dienu un ietver pick-up un drop-off pakalpojumu no jūsu viesnīcas vai viesu namā.

Tas ir arī iespējams veikt klasi veģetāro ēdienu gatavošanas vai ceļojumu bioloģiskās saimniecības, kas ir daļa no jūsu nodarbības. Chiang Mai ir apstrīdami visvairāk populāra vieta, kur to darīt ēdiena gatavošanas kursus Taizemē.

7. saņemt masāžu (vai uzzinātu, kā)

Protams, jūs varat saņemt masāžu diezgan labi visur Taizemē, bet centri Chiang Mai ir vieni no labākajiem – un vislētākais – valstī. Taizemes masāža ir nopietns bizness.

Par unikālu pieredzi, meklēt par “akls masāžas” pieredze Chiang Mai. Tā atbalsta labs iemesls, un var būt viens no visvairāk terapeitisko un intensīvas masāžas esat kādreiz saņēmuši!

Vēl viena unikāla pieredze – un labs iemesls – ir saņemt masāžu vienā no atjaunotās ieslodzīto no Chiang Mai ir Sieviešu audzināšanas institūts. Programma nodrošina reālās dzīves prasmes un veidu, lai nopelnītu ienākumus atbrīvo ieslodzīto.

Taizeme ir mājvieta vairākām izglītības atkāpsies, holistisko centriem un masāžas skolas. Ja Jums patīk saņemt un sniegt

You may also like