Skip to main content

Lietas, lai izvairītos no Bangkokā

10 Newbie pieļautās kļūdas, lai izvairītos no Kaut Bangkokā

10 Newbie pieļautās kļūdas, lai izvairītos no Kaut Bangkokā

Ir dažas lietas, lai izvairītos Bangkokā, ka ceļojums up pirmo reizi ceļotājus Taizemes straujajā kapitālu. Tāpat kā jebkurā lielā pilsētā, tur ir mācīšanās līkne, pirms atrast ērtu rieva. Par Eņģeļu pilsēta ir veids fleecing pirmās taimerus ar Wai un laipnu smaidu.

Par laimi, neskatoties uz reputācija, kas ir trakulīgs, Bangkok ir diezgan droša, salīdzinot ar citām pilsētām tāda paša izmēra. Lielākā daļa no šiem potenciālo apdraudējumu Bangkokā būs tikai izmaksas jūsu laiku un naudu. Tiek sagatavoti pirms ierašanās palīdzēs Jums izvairīties no dažām no slavenākajiem iesācējs ceļotāju kļūdām Bangkokā.

1. nav izmantotas no BTS Skytrain

Bangkok BTS Skytrain sistēma ir lieliska, taču daudzi ceļotāji vilcinās izmantot. Par laimi, paaugstināts dzelzceļš ir pirmais taimeris draudzīgas un viegli pietiekami, lai noskaidrotu. Jūs, iespējams, būs pat nav jāmaina līnijas.

Kartes tiek publicēta, un biļešu automāti ir viegli saprast; pieturvietas ir skaidri paziņots vilcienos, gan akcents jūs pārsteigs. Pārklājums ir ierobežota tikai dažviet Bangkokā, bet Sukhumvit ir viens no tiem. BTS Skytrain netiks saņemt jūs uz Khao San Road jomā, bet tas ir īpaši noderīgi, lai pārvietotos starp populārākajiem iepirkšanās centriem.

Izmantojot BTS Skytrain izmaksas tikai dažas monētas pārvietoties. Ne tikai tas ir lētāk nekā sauszemes transporta, jūs jūtaties labi par to netiek iestrēdzis mūžīgie Gridlocked satiksmes zemāk bulvārī.

2. Nokļūst Transports bez risina sarunas

Numur viens noteikums zemes ceļojumiem attiecas uz visiem galamērķiem, ne tikai Bangkokā: vienmēr sarunas braukšanas maksu vai zināt cenu pirms kļūst iekšpusē.

Kad tu esi tuk-tuk vai taksometru un kustībā, vadītājs var uzdot jebkuru cenu, viņi vēlas. Jūsu iespējas ir jāmaksā vai izpildīt triku roll no braucoša transportlīdzekļa.

Taksometri Bangkokā parasti ir skaitītāji; viņi apgalvo, lai tieši uz zīmi. Bet vadītājiem būtu daudz drīzāk izlikties skaitītājs ir bojāta, un pieprasīt lielāku maksu. Šoferi patrulēšanu tūrisma jomas naivie ceļotāju palaida garām – vai pilnībā atteikties – izmantot metrus, apgalvojot, ka “satiksme” vai “Rush Hour”, ir iemesls.

Izvairieties atbalstot negodīgi taksometru vadītājiem. Tā vietā, krusa savu taksometru, uzstāt pa logu, ka vadītājs izmanto skaitītāju, tad iekšā. Esiet pacietīgi: Jums var būt jāpārtrauc dažas taksometru vai staigāt ap stūri no tūristu joslā, bet jūs, iespējams, var saņemt godīgu braukt.

3. Piekrītot Ļaujiet Jūsu Tuk-Tuk Driver Pārtraukt

Ņemot tuk-tuk braukt Bangkokas haotiskā satiksme ir neatņemama sastāvdaļa piedzīvo Eņģeļu pilsēta. Tev nobaudīt gaisu, un nav labāks veids, kā paraugu Bangkokas piesārņojumu nekā sēžot aiz crazed tuk-tuk vadītāju.

Par apsmidzinot skaņas un savvaļas braukt visi esam daļa no fun. Bet viena no vecākajām krāpnieciskas grāmatas ir jūsu vadītājam lūgt jums, lai apturētu kaut. Apmaiņā pret ātri apstājas pie vairākiem veikaliem, it kā bez spiediena pirkt, jūs saņemsiet ļoti atlaidi braukt.

Veikali noteikti nebūs vietas, kur vēlaties aizstāvēt; cenas ir palielinātas, lai samaksātu par vadītāju komisijas. Netērējiet savu laiku cīnās off pārdevēji: sarunas par reālu tuk-tuk braukt, un būtu skaidrs, ka jūs nevēlaties pieturām. Lai atrastu godīgu tuk-tuk vadītāju, krusa viens pats. Neizmantojiet tuk-tuks stāvošām pie tūrisma vietām.

Tūristiem, tuk-tuks parasti nav daudz lētāk nekā skaitītājiem taksometru. Vai to pieredzi, bet izmantot taksometru, ja jūs vēlaties, gaisa kondicionēšana, drošību un komfortu.

4. pirkšana Cheap Bucket Dzērieni

Backpackers Āzijas mīl savu kausu dzērienus, un uz virsmas šie krāsaini smilšu spaiņi, šķiet kā labs darījums. Par aptuveni US $ 5, jūs saņemsiet prāvs spaini ledus, alkohola, un mikseri.

Lai gan sākotnējā “Thai spainis” ir Sangsom (vietējā ruma), spēcīgs Thai Redbull – Redbull cēlies Taizemē – un Kokss, tagad jūsu iztēle ir robeža concocting negabarīta kokteiļus. Bet tur ir nozvejas.

Lielākā daļa no spaiņiem pārdošanai bāros gar Khao San Road piedāvā ļoti maz sprādziena buks. Jūs saņemsiet pietiekami lipīga saldos maisītāji sūtīt cukura līmeni asinīs burāšanu, bet ļoti maz alkoholu. Labākais scenārijs, tie ir izgatavoti ar ļoti lētu gariem, kas ir ielej dažādās pudelēs.

Pagaidiet baudīt šos spaiņus skaisto salu, kur tie cēlušies.

5. Smēķēšana nepareizi vietās

Ja jūs smēķējat, jums vajadzētu zināt par ilgtermiņa darbojas policijas scam Bangkokā. No visām lietām, lai izvairītos no darot Bangkokā, nav dūmu nepareizās vietās!

Vienmēr meklēt apstiprināta smēķēšanas jomā; pelnutrauks klāt ir labs rādītājs, bet ne vienmēr. Tieši tāpēc, ka vietējie un taksometru vadītājiem ir smēķēšana – un nometot savas cigaretes uz ietves – nenozīmē, ka jums nebūs saņemt naudas sodu, lai dara to pašu.

Policija bieži izveido ziņojumus par pedways iepriekš Sukhumvit krūtis tūristus nomestu cigaretes. Tie īpaši skatīties Sukhumvit un Khao San Road jomās.

Bins un pelnu trauki tika mērķtiecīgi noņemt, lai veicinātu lielāku naudas sodu – kas iet tieši kabatās.

6. Ne Ņemot pietiekami daudz naudu no bankomātiem

Maksa par ATM darījumu Taizemē sekot iet uz augšu, gadu pēc gada.

Visi bankomāti tagad maksa US $ 6-7 par darījumu, papildus jebkuriem ārvalstu valūtas maksas jūsu bankas maksājumiem.

Kaut Taizeme joprojām ir nedaudz lēts galamērķis, nauda uz rokas mēdz iet ātri. Veikt tik daudz naudas, cik vien iespējams, lai izvairītos maksāt par vairākiem darījumiem. ATM uzcenojumi Taizemē pievienot līdz pat ātri.

Pat ar pārmērīgās maksas, mašīnas joprojām cieš ar karti apdedžu ierīcēm, kas var nozagt jūsu informāciju. Mēģiniet izmantot bankomātus iekšpusē bankas filiāles vai vismaz labi apgaismotām vietām kur zagļi nevarētu viegli piekļūt mašīna.

7. ēšana pie viesnīcas

Bangkoka ir neticami pārtikas ainu – bet tas pavisam noteikti ārpus durvīm jūsu viesnīcā. Delicious Taizemes nūdeles ir ne tikai iespēja: jūs atradīsiet starptautisko virtuvi no visur – pat autentisku suši pieredzi.

Pārāk daudzi ceļotāji padarīt kļūda ēšanas viesnīcā, nu dēļ familiaritāte vai ērtības. Netērējiet vienu maltīti Bangkokā!

Jūs atradīsiet daudz vairāk interesantu piedāvājumu par daudz labākām cenām ārā uz ielas. Vai nav padarīt kļūda maksāt par dārgu, unauthentic pārtiku, ja jums nav citas izvēles.

8. Nav Haggling par labāku cenu

Tāpat kā ar citām vietām Dienvidaustrumu Āzijā, Taizeme ir kultūru sarunu. Jūs varat lūgt atlaidi diezgan labi viss, bet pārtikas un ūdens. Pat jūsu izmitināšanu var piedāvāt labāku cenu, ja jūs vienkārši uzdot.

Cenas atzīmēta kā “fiksētu” reālos iepirkšanās centri bieži var vienoties. Jums būs labāk nošauta ar atlaidi, ja jūs pērkat daudzi jūsu suvenīriem no tās pašas vietas. Lai saņemtu taisnīgu cenu, jums būs nepieciešams, lai sarunas grūti vietās, piemēram, Čhatučakas brīvdienu tirgū.

Ne sarunas par cenām, jo daudzi tūristi dara, faktiski vada vietējo inflāciju un kultūras mutāciju. Izbaudiet vietējo tirgu, tad zināt, kā vienoties par atlaidi pareizo ceļu: ar smaidu.

9. Atstājot vērtslietas Bagāža uz nakts autobuss

Ar nakts autobusu no Bangkokas uz Taizemes salām dienvidos, kā arī ar autobusu no Bangkokas uz Chiang Mai, ir plagued ar sīku zādzību gadu desmitiem.

Autobusu pavadoņiem ielīst bagāžas turēt, jo autobuss pārvietojas un palīdzēt sev maziem priekšmetiem no bagāžas. Ceļotāji nepamana lietas trūkst rītā vēl ilgu laiku pēc autobusu ir atstājis.

Saglabājiet neko vērtības ar jums jūsu sēdekļa, un pack jūsu iekrauti somas atbilstoši. Lietas, piemēram, žiletes, Lukturi, USB lādētājiem, un pat saules vilinoši mērķi bieži ir atlikušas paceltai bagāžu.

Padoms: Lai gan jūs jāziņo zādzībām, lai tūrisma policiju, nav sagaidīt nekādu likumīgu palīdzību whatsoever. Desmitgade spiedienu uz autobusu uzņēmumiem deva tikai “Mēs neesam atbildīgi” zīmes.

10. Nav Ņemot Taxi upes

Viena no lielākajām kļūdām ceļotāji padarīt Bangkokā nepiedalās izmantot Chao Phraya upi, lai iegūtu apmēram.

Lai gan taksometru laivas, kas kursē plašu upi ir nedaudz sarežģītāk, lai virzītos nekā Skytrain, tie sasniedz citu aizraujošu pilsētas daļas – ieskaitot Chinatown.

Neļaujiet troksnis un haoss iebiedēt jums (pavadones pūst svilpes, un pasažieriem ir ļoti īss laiks, lai pārietu uz platformas); upju taksometri ir ļoti ekonomisks, lai iegūtu apmēram. Plus, jūs saņemsiet baudīt interesantu ainavu pa ceļam!

You may also like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *