Lipca w Londynie: Pogoda i wydarzenia przewodnik

Posted on

 Lipca w Londynie: Pogoda i wydarzenia przewodnik
Lato to doskonały czas w roku, aby odwiedzić Londyn: Pogoda nagrzewa się i jest tam wiele imprez uczestniczyć. Ale ze względu na ładniejszą pogodę, Lipiec jest jednym z najbardziej ruchliwych miesięcy z tłumami turystów przybywających do Londynu. Zaplanuj swoją podróż z dużym wyprzedzeniem, ponieważ ceny na przeloty i hotele mogą rakieta, gdyż zbliża się do lipca.

Pogoda lipca w Londynie

Londyn nie zawsze jest jak jego deszczowej reputacji. W rzeczywistości, lipiec i sierpień są najgorętsze i nasłonecznione miesiące roku w Londynie. Średnia temperatura jest wygodny 73 F (23 ° C), natomiast wieczorem, temperatura może spaść do 52 F (11 ° C). Jednak brytyjski miasto widział jakieś wzloty rekord w 90-tych. Londyn nie ma tyle deszczu w lipcu, jak ma to miejsce w pozostałych miesiącach, ale nadal ma średnio sześciu drizzly dni.

Co do pakowania

Ponieważ pogoda ma tendencję do Londynu często zmieniać, sprawdzić prognozę przed wyjazdem. Ale w ogóle, przynieść kilka letnie sukienki, dżinsy, koszulki, i lekka kurtka na wieczór. Deszcz jest zawsze możliwość w Londynie tak rzucać w parasol lub lekkiej wodoodpornej kurtce jako środek ostrożności.

Wydarzenia lipcu i święta w Londynie

Londyn jest gospodarzem wielu ważnych imprez i festiwali w lipcu, że nie będzie chciał przegapić. Po pierwsze, nie jest  Festiwal Pride , który trwa od czerwca do lipca, a kończy się na Pride Parade w pierwszą sobotę lipca. Ten festiwal obchodzi społeczności LGBTQ + Londynu z cyklu imprez, w tym koncerty, prelekcje, przedstawienia teatralne, imprezy, a także ogromny ulicznej paradzie. Dla miłośników sportu, nie ma  Wimbledon Tennis Championships , najstarszy turniej tenisowy na świecie. Konkurs odbywa się w All England Club w południowo-zachodnim Londynie w ciągu pierwszych dwóch tygodniach lipca.

Inne godne uwagi wydarzenia obejmują:

  • Hampton Court Palace Flower Show: Największy roczny ogrodowe i kwiat show na świecie odbywa się na terenie Pałacu Hampton Court każdy lipca i jest organizowany przez Royal Towarzystwa Ogrodniczego (RHS), który również gospodarzem RHS Chelsea Flower Show każdy może.
  • Seria Lato w Somerset House : Somerset House na północnym brzegu Tamizy zapewnia wspaniałe tło dla serii koncertów plenerowych każdego lata.
  • Jegomość Olimpiady : Bedford Square Gardens pełni istotną rolę w tym ekscentrycznym wydarzenie, które obchodzi brytyjski ekscentryczność poprzez serię „sportowych” zawodów w tym parasolem jousting i wąsy zapasach.
  • The Proms : To osiem tygodni muzyki klasycznej Extravaganza oferuje takie koncerty w Royal Albert Hall i Cadogan Hall i cykl imprez w parkach w całej Wielkiej Brytanii
  • Koszyk Znakowanie Ceremony : Ta coroczna ceremonia widzi paradę wozów konnych, zabytkowych autobusów i ciężarówek marki z gorącymi żelazka w Guildhall Yard jako część starożytnego City of London tradycji.
  • Wireless Music Festival : Zabawa weekendowy festiwal odbywa się co roku w Finsbury Park w północnym Londynie.