Skip to main content

Listopada w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć

 Listopada w Londynie: pogody, co do pakowania, i co zobaczyć
Z mniejszymi tłumów, łagodnej pogody i wielu corocznych imprez dzieje w całym mieście, listopad może być jednym z najlepszych porach roku, aby zaplanować wycieczkę do Londynu. Od miesiąca przypada w środku sezonu ramię miasta dla turystyki, będziesz prawdopodobnie znaleźć tańsze loty i niższe ceny w hotelach w Londynie, zwłaszcza jeśli podróżujesz w pierwszej połowie listopada lub po Święcie Dziękczynienia.

Chociaż pogoda jest chłodniejszy i turyści nie uciekają do miasta na prawie tak wysokie numery, nadal istnieje wiele imprez i festiwali odbywających się w tym miesiącu, w tym burmistrz Show i Jazz Festival w Londynie. Dodatkowo, światła Bożego Narodzenia rozpoczynamy klikając na terenie całego kraju w połowie listopada i imprezy z okazji wakacji odebrać pod koniec miesiąca, więc jeśli szukasz, aby dostać się na początku sezonu, jesteś pewny, aby znaleźć wiele możliwości w Londynie w tym roku.

Londyn Pogoda w listopadzie

Chociaż temperatura w Londynie rozpocznie się około 55 stopni Fahrenheita (13 stopni Celsjusza) w pierwszym miesiącu, pogoda robi się coraz zimniej ciągu listopada zanim osiadł na przeciętnej wysokości w 48 stopniach Fahrenheita (9 stopni Celsjusza) na grudzień 1. na szczęście temperatura nie wahać się znacznie od dnia i nocy w Londynie, a temperatury rzadko spadają poniżej zera w dowolnym momencie w miesiącu.

 • Średnia wysokość: 48 ° Fahreneheit (9 stopni Celsjusza)
 • Średnio niska: 43 stopni Fahrenheita (6 stopni Celsjusza)

Niestety, listopad może być jednym z deszczowych porach roku w Londynie, a jednym z najbardziej pochmurny. Z średnio mniej niż dwóch godzin słonecznych w ciągu dnia i 14 do 17 dni od spodziewanego deszczu w ciągu miesiąca, pogoda listopad może być szczególnie ponury jeśli nie jesteśmy przyzwyczajeni do klimatu Anglii. Jednak Londyn rzadko widzi wręcz ulewa, jak jesteś bardziej prawdopodobne, aby uruchomić w lekkiej mżawce zamiast, a miesiąc od listopada jest znany ze sporadycznymi słoneczne dni z unseasonably ciepłej temperaturze do 60 stopni Fahrenheita (16 stopni Celsjusza).

Co do pakowania

Ponieważ pogoda Londyn może być nieprzewidywalne w listopadzie, będziemy chcieli, aby zapakować warstw odzieży ofercie różne ciepło i ochronę przed żywiołami. Krótki i długi rękaw koszule, swetry, kardigany, pulowery, lekka kurtka, i parę wygodne-korzystniej wodoodpornych-buty są niezbędne do komfortowego podróży. Można też zainwestować w stylowym płaszczu oprócz wniesienia parasol, jak to zrobić lepiej ochrony ubrania z drizzly i mgliste doświadczeń pogoda w Londynie przez cały ten miesiąc.

Listopad Wydarzenia w Londynie

Specjalne wydarzenia i uroczystości rozpocząć na początku listopada z Bonfire Night pokazy sztucznych ogni i podpaleń wizerunek całym mieście na 5 listopada, ale bez względu na porę dnia miesiąca odwiedzanej, jesteś pewny, aby znaleźć coś ciekawego do zrobienia w Londynie. Czy bierzesz chwilę na Remembrance Sunday na cześć brytyjskich weteranów lub jesteś sprawdzanie niektórych lokalnych talentów na London Jazz Festival, na pewno cieszyć się swoją wizytę, jeśli planujesz wakacje w listopadzie wokół tych wielkich wydarzeń:

 • Ognisko Noc: Bonfire Night, który jest obchodzony każdego roku 5 listopada, znany jest również jako Dzień Guya Fawkesa, nazwany na cześć rewolucjonisty, który próbował wysadzić izby parlamentu w 1605 roku, aby zaprotestować rząd brytyjski. Przedstawia wizerunek Fawkesa jest często spalane na ognisko z okazji rocznicy jego aresztowania, czyli tam, gdzie tradycja dostał nową nazwę.
 • London to Brighton Veteran Car Run : Obchody historię rozwoju samochodowym w Anglii, to roczna tradycja rozpoczęła się w 1896 roku i pozwala tylko na pojazdy wyprodukowane przed 1 stycznia 1905 roku do rywalizacji w biegu. Impreza odbywa się w pierwszą niedzielę listopada (i zrobił tak od 1956 roku).
 • Remembrance niedziela: Odpowiednik amerykańskiego Dnia Weterana, to święto narodowe obchodzone jest na najbliższą niedzielę 11 listopada o szczególnych wydarzeniach społecznych i miejskich na terenie Londynu.
 • Pokaż Pana Burmistrza W drugą sobotę listopada, nowy burmistrz City of London (a nie burmistrza Londynu) jest zaprzysiężony na służbie za rok, który jest natychmiast następuje wielką paradę ulicami miasta.
 • London Jazz Festival: W ciągu 10 dni tego miesiąca, to święto całego miasta przejmie miejscach Londynu na występy obu rosnących zarówno gwiazdy i legendy jazzu.
 • Christmas Lights w West End: Zarówno Oxford Street  i Regent Street włączyć ich świateł wakacje do sezonu na początku listopada, który jest zazwyczaj oznaczone ceremonii drzewo oświetlenia lub zdarzenia. 

Listopada porady

Chociaż nie istnieją bardziej oficjalne święta w Londynie aż do Bożego Narodzenia, nadal istnieje wiele możliwości, aby wziąć długi weekend z miasta, jeśli można uzyskać czas wolny od pracy. Te sugestie pomogą Ci zaplanować swój wyjazd do Londynu.

 • Unikać Noclegi Rezerwacja podczas amerykańskiego Święta Dziękczynienia jak hotele prawdopodobnie wzrost cen, aby pomieścić napływ turystów. Nawet jeśli Anglia nie obchodzimy święto, firmy w całym kraju przewidywać amerykańskich turystów, którzy wezmą okazję odwiedzić.
 • Londyn szkoły są w sesji w ciągu miesiąca, więc zwiedzanie atrakcji w dni powszednie będzie oznaczać mniej linii i krótsze czasy oczekiwania na nawet najbardziej popularnych miejsc w mieście i jego okolicach.
 • Jak nowojorskim Broadwayu, londyński West End jest znana na całym świecie ze swoich teatrach i ośrodkach-widowiskowa, jak również pokazy na każdym całorocznego. Pamiętaj, aby zatrzymać się w jednym z tych wielkich klubów na wieczór światowej klasy rozrywki.