London Oxford ar vilcienu, autobusu un automašīnu

Posted on

London Oxford ar vilcienu, autobusu un automašīnu

Getting no Londonas uz Oxford, tikai 60 jūdžu attālumā, kas ir viegli un tur ir dažādas maršrutu varat veikt. Šī aizraujošu pilsēta ir mājvieta pasaules vecākajām angļu valodas universitātē. Daudzi no koledžas ir atvērti sabiedrībai vai piedāvātu ekskursijas vēsturisko ēku. Oxford ir viena no pasaules vecākajām valsts muzejiem – ar Ashmolean , daudz atmosfēras krogi piemēram Turf Tavern, viesnīca pārveidotā Viktorijas cietumā un vairāk Harija Potera savienojumi, nekā jūs varat pamāt zizli pie. Izmantojiet šos resursus, lai uzzinātu, kā tur nokļūt no galvaspilsētas.

Tas padara lielisku dienas brauciena vai īsu pārtraukumu.

Kā nokļūt Oxford

Ar vilcienu

Vilcieni atstāj uz Oxford stacijas ik 5 līdz 10 minūšu attālumā no Paddington stacijas . Brauciens ilgst aptuveni stundu. In 2019, standarta turp, ārpus virsotni biļetes bija par £ 25, bet daudz lētāk turp tarifi ir pieejami, ja iegādāta kā divas, vienvirziena biļetes, arī iepriekš.

UK Travel Padoms Lētākais vilcienu tarifi ir tādi izraudzītas “Advance”. Cik tālu iepriekš atkarīgs no brauciena, jo lielākā daļa dzelzceļa uzņēmumi piedāvā avansa maksas par pirmo rindas kārtībā. Advance biļetes parasti tiek pārdoti kā vienvirziena vai “atsevišķu” biļetes. Neatkarīgi no tā, vai jūs pērkat avansa biļetes, vienmēr salīdzināt “singlu” biļetes cena turp vai “atgriešanās”, cena, kā tas bieži vien ir lētāk nopirkt divas atsevišķas biļetes, nevis vienu biļeti turpceļam un atpakaļceļam. Un, ja jums ir mazliet elastīgs par laika jūs varat ceļot, neaizmirstiet pārbaudīt lētākais Fare Finder funkciju uz Valsts dzelzceļa pieprasījumiem mājas lapā.

Ar autobusu

Oksfordas Tube ir ļoti populārs veids, kā nokļūt līdz Oxford ar autobusu. Uzņēmums darbojas autobusiem 24 stundas diennaktī. Tie atstāj London Victoria autoostas ik desmit līdz 15 minūtes, visu dienu un bieži plānots izbrauca visu nakti. Brauciens ilgst aptuveni stundu un 40 minūtes. Oxford Tube ir izvēlēties -up punktus no vairākām pieturām Londonā un Oxford. Maksa maksā £ 15 vienā virzienā, vai £ 18 tajā pašā dienā turp. Ir vairāki ceļojumu piedāvājumi, kā arī studentu, pensionāru un bērnu tarifiem pieejama.

National Express palaist autobusu braucieni uz Oxford autoostā no Londonas Viktorijas autoostas  praktiski visu diennakti. Autobusi kursē ik pēc 15 minūtēm noslodzes laikā. Brauciens ilgst aptuveni stundu un 40 minūtes. Turp un atpakaļ biļetes īpašiem, rezervēto braucienu maksā £ 19.00. Atvērt atgriešanās biļetes, ko var izmantot ne vairāk kā trīs mēnešus pēc tam, kad pirkuma maksā £ 21.50. Biļetes var rezervēt tiešsaistē.

UK Travel Padoms Tas vienmēr ir vērts pārbaudīt Megabus, lai redzētu, vai tur ir ceļojums pieejams, kas atbilst jūsu ceļošanas grafiku. Super atlaide pakalpojums piedāvā autobusu braucienus šajā maršrutā, kā maz, kā £ 5 katrā virzienā. Bet jūs, iespējams, nav tik daudz izvēles par grafiku kā ar neregulārai pakalpojumu.

Ar mašīnu

Oksforda ir 62 jūdzes uz ziemeļrietumiem no Londonas ar M4, M25, M40 un A ceļiem. Tas aizņem apmēram pusotru stundu, lai vadīt un kā piepilsētas maršrutu, izmantojot autoceļus, tas nav ļoti interesants disku. Ja jūs iet uz turieni ar auto, jums būs vidū Cotswolds, lielisku tūrisma zonā, un īsa brauciena attālumā no Blenheim pils. Paturiet prātā, ka benzīns, ko sauc par degvielas Lielbritānijā, tiek pārdots ar litru (nedaudz vairāk nekā cet), un cena parasti ir vairāk nekā $ 1,50 cet.