London Oxford rongiga, auto- ja

Posted on

London Oxford rongiga, auto- ja

Kuidas Londonist Oxford, vaid 60 miili kaugusel, on lihtne ja seal on erinevaid marsruute saab võtta. See põnev linn on koduks maailma vanim inglise keeles ülikoolis. Paljud kolledžid on üldsusele avatud või pakkuda ekskursioone nende ajalooliste hoonete. Oxford on üks maailma vanim avalik muuseumid – Ashmole’i , palju atmosfääri pubid nagu Turf Tavern, hotelli teisendatud Victoria Vangla ja Harry Potter ühendused kui saate laine võlukepp juures. Kasutage neid ressursse, et teada saada, kuidas sinna saada pealinnas.

See muudab suur päev reisi või pausi.

Kuidas saada Oxford

Rongiga

Rongid lahkuma Oxford Station iga 5 kuni 10 minuti kaugusel Paddingtoni raudteejaam . Sõit kestab umbes tund aega. 2019. aastal, standard ringreis, piigivälisel piletid olid umbes £ 25, kuid palju odavam ringreis hinnad on saadaval, kui ostetud kaks, ühe suuna piletid, aegsasti.

UK Travel Vihje Odavaim rongipiletide on need määratud “Advance”. Kui kaugele ette sõltub reisi kui kõige raudtee-ettevõtted pakuvad eelnevalt piletihindu kes ees see mees. Advance piletid müüakse üldjuhul ühesuunaline või “ühe” piletid. Kas sa ei osta eelnevalt piletid, alati võrrelda “ühtse” pilet hind edasi-tagasi reisi või “tagasi” hind, sest see on sageli odavam osta kaks ühe piletid asemel üks tagasisõidupilet. Ja kui sa oled natuke paindlikum ajal võite reisida, ärge unustage kontrollida Odavaim hintavertailijalla funktsioon National Rail päringud veebilehel.

Bussiga

The Oxford Tube on väga populaarne viis saada Oxford bussiga. Ettevõte töötab bussid 24 tundi ööpäevas. Nad jätavad London Victoria Coach Station iga kümne kuni 15 minutit, kogu päeva ja on sageli planeeritud väljumised kogu öö. Reis kestab umbes tund ja 40 minutit. The Oxford Tube on valida suurenev punkte mitu peatust Londonis ja Oxfordis. Piletihind maksab £ 15 üks viis või £ 18 samal päeval edasi-tagasi. Seal on mitu reisi tehinguid, samuti õpilaste, vanemate ja laste piletihinnad saadaval.

National Express joosta bussireise Oxford bussijaama London Victoria Coach Station  praktiliselt ööpäevaringselt. Bussid väljuvad iga 15 minuti tipptundidel. Sõit kestab umbes tund ja 40 minutit. Edasi-tagasi piletid konkreetsed, broneeritud reiside maksab £ 19.00. Open tagasisõidupiletitega, mida saab kasutada kuni kolm kuud pärast ostu hind £ 21.50. Pileteid saab broneerida online.

UK Travel Vihje Alati tasub vaadata megabus et näha, kas seal on teekond saadaval, mis vastab teie reisi ajakava. Super soodsate teenust pakub bussireisid sellel liinil nii vähe kui £ 5 iga tee. Aga sa ei pruugi olla nii palju valikut sõiduplaani nagu saab regulaarselt.

Autoga

Oxford on 62 miili loodes London kaudu M4, M25, M40 ja A-teedel. See võtab umbes tund ja pool sõita ja pendeldaja marsruudi kiirteed, see ei ole väga huvitav sõita. Kui sa ei lähe sinna autoga, siis keset Cotswoldsi, suurepärane touring piirkond, ja lühikese autosõidu Blenheim Palace. Pea meeles, et bensiini, mida nimetatakse bensiin Suurbritannias on müüdud liitrine (veidi rohkem kui liiter) ja hind on tavaliselt rohkem kui $ 1,50 quart.