London Pass Огляд: Розглянемо Придбання Ретельно

Posted on

London Pass Огляд: Розглянемо Придбання Ретельно
London Pass пропонує безкоштовний вхід в більш ніж 60 атракціонів, у місцях, що представляють інтерес, історичних будівель, музеїв і галерей, а також тури, круїзи і прогулянки. Можна заощадити гроші на госпіталізацій з London Pass, але продукт також пропонує переваги і зручності управління часом для покупців. Найкращий підхід до вирішення покупки для London Pass, щоб зробити реалістичний список речей, щоб побачити і зробити, з подальшим розглядом чи пропуск заощадити гроші і час.

Вартість і доставка

London Pass доступний в одно-, двох-, трьох- або шести днів версій. Чіп всередині карти записує перше використання, а потім відріже права у відповідний час. Зверніть увагу, що ці календарні дні, а не 24-годинні періоди. Початок на початку дня, щоб отримати краще перевагу за часом.

На перший погляд, ціни проходять, здається досить дорого, а ціни на перевалах неухильно росли в останні роки. Пам’ятайте, однак, що вони відображають високі ціни на госпіталізації в пам’ятки Лондона.

  • Один день для дорослих прохід £ 59 ($ 85); одноденний дитина пас £ 39 ($ 56)
  • Протягом двох днів проходять, дорослі платять £ 79 ($ 99) і дитина £ 59 ($ 85)
  • Протягом трьох днів проходять вартість становить £ 95 ($ 137) для дорослих і £ 66 ($ 95) для дітей.
  • У шість днів паси £ 129 ($ 186) для дорослих і £ 89 ($ 129) для дітей.

Для цілей покупки, діти визначаються як мандрівники у віці від 5 до 15 років.

(Примітка: перерахунок валют були точні в той час ця історія була написана, але схильні до частих коливань При складанні бюджету поїздки, покладаються на оновлені ставки, які можна знайти на веб-сайтах, таких як xe.com.).

Це щоденні ціни, але часто можна в Інтернеті, щоб отримати знижки.

Є обмеження на скільки ви можете зробити в один день, але ви навряд чи досягне цих точок. Наприклад, вхідні квитки, які Ви пропускаєте на дорослий один день проходу повинні становити менше ніж 90 £, 180 £ за два дні пропусків, 270 £ за три дні пропусків і £ 540 на шість днів пропусків.

Ви також можете придбати London Pass з подорожі на додаткові 13 £ / день на дорослого один день прохід, £ 6 / день або менше для дітей. Це забезпечує необмежену кількість поїздок на метро, ​​інші наземні потяги (зони від 1 до 6) і автобусів. Якщо ви визначили, що це хороша покупка, ви повинні зробити покупку до прибуття в Лондоні. Зверніть увагу, що один день транзит проходить в Лондоні все дешевше, ніж 13 £ при покупці безпосередньо з вікон і машин метро.

Кожен London Pass поставляється з компактним, але докладним путівником з описом кожного охопленого тяжіння, карти системи труб розкладний, а також розділ знижки пропонує в Лондоні бізнесі.

Доставка може бути зроблено в Лондоні в викупної столом на Чарінг-Кросс-роуд (поруч зі станцією метро Leicester Square) або через Federal Express на ваш домашню адресу. Єдиний вільний метод пікап в Лондоні. Вартість доставки залежить від обраної служби. Якщо у вас є кілька тижнів, що залишилися до вашої поїздки, рекомендуються Лондон пікап.

Що Криті?
London Pass рекламна література буде нічого собі ви з твердженням , що проходить приймаються в більш ніж 60 пам’яток. Але ви повинні визначити , якісь якщо-ці пам’ятки знаходяться у вашому списку справ в Лондоні.

Є дуже мало основних визначних пам’яток в Лондоні, що не охоплені. Помітним винятком є ​​London Eye.

Лондонський Тауер є одним з найбільш важливих пам’яток міста. Вартість вхідного квитка для дорослих на момент написання цієї статті 25 £ ($ 36). Якщо ви ніколи не були в Лондонському Тауері, ви могли б отримати вигоду від покупки, по крайней мере один-денний пропуск. Якщо об’єднати його з прилеглими пам’ятками, такі як Тауер Брідж виставка (£ 9), в Thames River Cruise (19 £) і, можливо, візит до собору Святого Павла (£ 18), ви могли б отримати значну економію за дуже повний день Лондон пам’яток.

Але якщо це не ваша перша поїздка в Лондон, можливо, ви вже бачили ці пам’ятки. Припустимо, ви хочете відвідати, може бути, один дорогий атракціон, а потім бовтатися в Британському музеї, який не стягує вхідну плату. На цьому маршруті, в Лондоні Pass не може працювати з вашої фінансової вигоди.

Тому вкрай важливо, щоб маршрут, принаймні частково встановити, перш ніж розглядати покупку London Pass.

London Pass, як правило, найкраще підходить для відвідувачів вперше, які мають довгі списки речей, які вони хочуть бачити в місті. Економія складе з числом туристів в сім’ї.

Але Лондон Pass також може бути корисною для досвідчених мандрівників, які вже бачили основні сайти. Серед 60 охоплених пам’яток місто, такі як HMS Belfast, який не обов’язково є верхньою пам’ятка Лондона в більшості списків мандрівника, але вимагає плати за вхід в розмірі £ 16 ($ 23 USD).

У день ви можете відвідати три або чотири пам’ятки, які стягують £ 8 до £ 13 за вхід і не заощадити багато грошей з London Pass.

Але це також важливо враховувати економію часу в чергах квитків. Ви можете перейти до передньої частини цих ліній в Лондонський Тауер, Собор Святого Павла, Палац Хемптон-Корт, Віндзорський замок, London Bridge Experience, ZSL London Zoo, Kensington Palace і Оранжерея. Якщо який-небудь з цих пам’яток знаходиться на вашому маршруті, розгляньте додану вартість для вашого загального відвідування, пропускаючи довгі черги. Це ще більш важливо, якщо ви будете мати маленьких дітей у вашій партії. Зверніть увагу на те, що Вестмінстерське абатство, які часто проходять довгі черги відвідувачів, не входить в лінію пропуску списку.

Простота у використанні
The London Pass повинні бути прийняті людьми , що видають квитки без питань. Це готове прийняття є істотним при розгляді пасу покупки будь-якого роду. З деякими проходами і дисконтними картами, ви будете стикатися з піднятими бровами і питання до прийняття. Це може бути незручно , а іноді призводить до затримок. Але Лондон Pass можна придбати з упевненістю, знаючи , що він часто використовується і прийнято.

Додаток надає вказівки, карти і коротку інформацію про час роботи для атракціонів. Це гарна ідея, щоб завантажити додаток, перш ніж вийти з дому. Він може бути використаний без підключення до Інтернету, щоб приймати рішення, як ви подорожуєте.

Стратегічні рішення
для мандрівників з обмеженим бюджетом, лондонська Pass , ймовірно , не є хорошим вибором. Різноманітність безкоштовних пам’яток Лондона і відносно недорогі варіанти транспортування (день проходять на метро зазвичай коштують менше $ 15) можуть дозволити для якісного огляду визначних пам’яток без високих цін. Крім того , можна купити один великий вступний внесок в день, додати до деяких безкоштовні атракціони, і витрачати набагато менше грошей , ніж покупка London Pass вимагає.

Бюджет мандрівників, які дивляться на Лондон Пасс строго як засіб для збереження великих грошей на атракціонах може бути дещо розчарований. Якщо у вас є дуже амбітний маршрут (три або чотири пам’ятки в день), пропуск навряд чи забезпечать значну економію коштів.

При досить серйозних екскурсантів, лондонська Pass пропонує значну цінність. Якщо ви хочете відвідати 10 основних визначних пам’яток в двох або трьох днів, London Pass дозволить заощадити гроші і час.

Для тих, хто складуть вхідні квитки і знайти це в основному мити, подумайте: обставини змінюються швидко під час подорожі, і ваш детальний маршрут часто вилітає з вікна, якщо зміни погоди або інші питання сили у ваші плани.

З London Pass, ви можете звернути з цими змінами досить легко, знаючи, що ви охоплені для відвідування більшості головних визначних пам’яток міста.

Купити прямо з сайту London Pass .