London Pass apskats: Apsveriet iepirkumi Uzmanīgi

Posted on

London Pass apskats: Apsveriet iepirkumi Uzmanīgi
Londonas Pass piedāvā bezmaksas ieeja vairāk nekā 60 atrakcijas pie interesantas vietas, vēsturiskas ēkas, muzejiem un galerijām, kā arī ekskursijas, kruīzi un pastaigas. Tas ir iespējams, lai ietaupītu naudu par ieejas ar Londonas Pass, bet produkts piedāvā priekšrocības ērtības un laika vadība pircējiem. Labākā pieeja lēmumu par Londonas Pass pirkšanas ir padarīt reālu sarakstu ar lietām, ko redzēt un darīt, seko ņemot vērā to, vai ir vai nav caurlaide būs ietaupīt naudu un laiku.

Izmaksas un piegāde

London Pass ir pieejama vienas, divu, trīs vai sešu dienu versijas. Chip iekšpusē kartes ieraksta savu pirmo lietošanu un pēc tam atslēdz tiesības piemērotā brīdī. Ņemiet vērā, ka šie ir kalendārās dienas, nevis 24 stundu periodiem. Sākt dienas sākumā, lai iegūtu labāko laiku priekšrocības.

Pēc pirmā acu uzmetiena, Transmisijas cenas, šķiet diezgan dārga, un cenas par caurlaidēm ir stabili pieaudzis pēdējos gados. Tomēr atcerieties, ka tie atspoguļo augstās cenas pielaidēm Londonas objektiem.

  • Vienas dienas pieaugušais caurlaide ir £ 59 ($ 85); vienas dienas bērns caurlaide ir £ 39 ($ 56)
  • Divu dienu iet, pieaugušajiem maksā £ 79 ($ 99), un bērnus £ 59 ($ 85)
  • Par trīs dienu iet izmaksas ir £ 95 ($ 137), pieaugušajiem un £ 66 (95 $), bērniem.
  • Sešu dienu caurlaides ir £ 129 ($ 186), pieaugušajiem un £ 89 ($ 129), bērniem.

Nolūkos pirkumu, bērni tiek definēti kā ceļotāji vecumā no 5 līdz 15 gadiem.

(Piezīme: Valūtas konvertācija bija precīza brīdī šis stāsts tika rakstīts, bet ir pakļauti biežām svārstībām Veicot ceļojuma budžetu, paļauties uz atjaunināto likmēm, ko var atrast tīmekļa vietnēs, piemēram, Xe.com.).

Tie ir ikdienas cenām, bet tas bieži vien ir iespējams tiešsaistē saņemt atlaides.

Ir ierobežojumi, cik daudz jūs varat darīt vienā dienā, bet jūs, visticamāk, lai sasniegtu šos punktus. Piemēram, ieejas maksai jūs izlaist uz pieaugušo vienas dienas caurlaide ir kopā ir mazāks par £ 90, £ 180 par divu dienu caurlaide, £ 270 par trīs dienu caurlaide un £ 540 par sešu dienu caurlaide.

Jūs varat arī iegādāties Londonas Pass ar Travel par papildu £ 13 / dienā pieaugušo vienas dienas caurlaide, £ 6 / dienā vai mazāk bērniem. Tas nodrošina neierobežotu ceļot uz caurules, citus Overland vilcieni (zonās 1 līdz 6) un autobusus. Ja konstatējat, tas ir labs pirkt, jums ir jāveic pirkums pirms ierašanās Londonā. Ņemiet vērā, ka vienas dienas tranzīts iet Londonā viss izmaksā mazāk nekā £ 13, ja pērk tieši no pazemes logiem un mašīnām.

Katrs London Pass nāk ar kompaktu, bet detalizēts ceļvedis ar aprakstiem par katru uz piesaisti, izvelkamu Tube sistēmas karti, un daļa atlaidi piedāvājumus Londonas uzņēmumiem.

Piegāde var veikt Londonā pie izpirkšanas galda par Charing Cross Road (pie Leicester Square metro stacijas), vai ar Federal Express uz Jūsu mājas adresi. Tikai bezmaksas metode ir pick-up Londonā. Piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no izvēlētā pakalpojuma. Ja jums ir vairākas nedēļas, kas atlicis līdz jūsu ceļojumam ieteicams Londonā pick-up.

Kas attiecas?
Londonas Pass reklāmas literatūrā wow tu ar apgalvojumu, kas iet tiek pieņemti vairāk nekā 60 atrakcijas. Bet jums ir noteikt, kuras, ja kāds, no šiem objektiem ir jūsu to-do sarakstu Londonā.

Ir ļoti maz galvenajiem objektiem Londonā, uz ko neattiecas. Viens būtisks izņēmums ir London Eye.

Londonas Tower ir viens no svarīgākajiem objektiem pilsētā. Izmaksas uzņemšanas pieaugušajiem šajā rakstiski ir £ 25 ($ 36). Ja jūs nekad neesmu bijis Londonas Tower, jūs varētu gūt labumu no pērkot vismaz vienas dienas caurlaide. Ja jūs apvienot to ar tuvējiem apskates objektiem, piemēram, Tower Bridge Exhibition (£ 9), kas ir Temzas upes Cruise (£ 19), un varbūt vizīti Pāvila katedrāles (£ 18), jūs varētu realizēt ievērojamus izmaksu ietaupījumus jūsu ļoti pilns diena Londonas ekskursijas.

Bet, ja tas nav jūsu pirmais brauciens uz Londonu, varbūt jūs jau esat redzējuši šos objektus. Pieņemsim, ka jūs vēlaties apmeklēt varbūt vienu dārgu piesaiste un tad žaut Britu muzejs, kurā nav iekasēt ieejas maksu. Šajā maršrutā, Londonā Pass var nedarboties uz savu finanšu priekšrocības.

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai būtu maršrutu vismaz daļēji noteikta pirms apsverat London Pass pirkumu.

London Pass tendence vislabāk pirmo reizi apmeklētājiem, kuriem ir gari saraksti lietas, ko viņi vēlas redzēt pilsētu. Ietaupījums būs saskaitīt ar ceļotāju skaita ģimenē.

Bet Londonas Pass var būt arī vērtīgs pieredzējušiem ceļotājiem, kuri jau redzējuši galvenās vietas. Starp 60, uz kuriem objektiem ir vietas, piemēram, HMS Belfast, kas ne vienmēr ir top Londonas piesaisti vairumā ceļotāju sarakstos, bet prasa £ 16 ($ 23 USD), ieejas maksa.

Šajā dienā, jūs varētu apmeklēt trīs vai četrus objektus, kas iekasēt £ 8 līdz £ 13, lai uzņemšanas un ne ietaupīt lielu naudu ar Londonas Pass.

Bet tas ir arī svarīgi apsvērt laiku saglabāts biļešu līnijas. Jūs varat izlaist līdz priekšā šīm līnijām pie Londonas Tower, St. Paul katedrāle, Hampton Court Palace, Windsor Castle, London Bridge Experience Zsl Londonas Zoo, Kensingtonas pils un Orangery. Ja kāds no šiem objektiem ir savā maršrutā, apsveriet pievienotā vērtība, jūsu vispārējo apmeklējumu izlaižot garas rindas. Tas ir vēl jo vairāk svarīgi, ja jums ir mazi bērni savā puse. Ievērojiet, ka Vestminsteras abatija, kurā bieži rīko garas apmeklētāju rindas, nav iekļauta line-izlaižot sarakstā.

Vienkārša lietošana
Londonas Pass jāpieņem cilvēkiem, kas izsniedz biļetes, bez jautājumu. Tas ir gatavi pieņemšana ir nozīmīgs apsverot caurlaides iegādāties jebkura veida. Ar dažiem caurlaidēm un atlaižu kartes, jūs sastopaties izvirzīts uzacis un jautājumus pirms pieņemšanas. Tas var būt mulsinoši, un dažreiz rodas kavējumi. Bet London Pass var iegādāties ar pārliecību, zinot, ka tas tiek plaši izmantots un pieņemts.

Šī lietotne sniedz norādījumus, kartes un kopsavilkums par darbības laiku attiecībā uz objektiem. Tā ir laba ideja, lai lejupielādētu lietotni, pirms jūs atstāt mājās. To var izmantot bez interneta pieslēgumu, lai pieņemtu lēmumus, kā jūs ceļot.

Stratēģiskie lēmumi
attiecībā uz ceļotājiem kurpju saite budžetu, London Pass, iespējams, nav laba izvēle. Brīvo Londonas atrakcijas daudzveidība un samērā lēti transporta iespējas (diena iet uz metro parasti izmaksā mazāk nekā $ 15), var ļaut kvalitātes ekskursijas bez augstām cenām. Tas ir arī iespējams iegādāties vienu lielu ieejas maksa dienā, pievienot dažas bezmaksas atrakcijas, un tērēt daudz mazāk naudas nekā London Pass iegāde nepieciešama.

Budžeta ceļotājiem, kas izskatās Londonas Pass stingri kā līdzekli, lai ietaupīt lielu naudu par objektiem varētu būt nedaudz vīlies. Ja vien jums ir ļoti vērienīgs maršrutu (trīs vai četri atrakcijas dienā), tad caurlaide ir maz ticams, lai nodrošinātu ievērojamus ietaupījumus.

Par diezgan nopietnu sightseers, London Pass piedāvā nozīmīgu vērtību. Ja jūs vēlaties apmeklēt 10 galvenajiem apskates objektiem divas vai trīs dienas, London Pass būs ietaupīt naudu un laiku.

Tiem, kas pievienot uzņemšanas maksu un atrast tas būtībā mazgāšana, uzskata, ka tas attiecas uz apstākļiem, ātri mainīt ceļojot, un jūsu detalizēts maršruts bieži lido ārā pa logu, ja laika apstākļu vai citiem jautājumiem spēka izmaiņām jūsu plāniem.

Ar Londonas Pass, jūs varat roll ar šīm izmaiņām ir diezgan viegli, zinot, ka uz jums attiecas uz apmeklējumiem lielāko no pilsētas galvenajiem apskates objektiem.

Iegādāties tieši no Londonas Pass lapā .