London Pass Review: Mõtle ostud ettevaatlikult

Posted on

London Pass Review: Mõtle ostud ettevaatlikult
London Pass pakub tasuta sissepääsu üle 60 vaatamisväärsuste kohtades huvi, ajalooliste hoonete, muuseumid ja galeriid, samuti kruiiside ja kõnnib. On võimalik säästa raha ülestunnistusi Londoni Pass, kuid toode pakub eeliseid mugavuse ja aja juhtimine ostjatele. Parim lähenemisviis ostuotsuse London Pass on teha realistlik nimekiri asjadest, mida näha ja teha, millele järgneb arvesse, kas pass säästa raha ja aega.

Kulud ja tarne

London Pass on saadaval ühe-, kahe-, kolme- või kuus päeva versioonid. Kiip kaardi sees salvestab esimest kasutamist ning seejärel lõikab abikõlblikkuse sobival ajal. Pange tähele, et need on kalendripäeva, mitte 24-tunnise perioodi jooksul. Alustage päeva alguses, et saada parim aeg ära.

Esmapilgul pass hinnad tunduvad üsna kallis ja hinnad läbib hulk pidevalt kasvanud viimastel aastatel. Pea meeles siiski, et need peegeldavad kõrged hinnad vastuvõtutingimused Londoni vaatamisväärsusi.

  • Ühepäevane täiskasvanud pass on £ 59 ($ 85); ühepäevase lapse pass on £ 39 ($ 56)
  • Kahepäevase möödub, täiskasvanutele maksab £ 79 ($ 99) ja laste £ 59 ($ 85)
  • Juba kolm päeva möödub maksumus on £ 95 ($ 137) täiskasvanutele ja £ 66 ($ 95) lastele.
  • Kuus päeva pääsmed £ 129 ($ 186) täiskasvanutele ja £ 89 ($ 129) lastele.

Eesmärgil osta, lapsed on määratletud kui reisija vanuses 5 kuni 15.

(Märkus: Valuuta konverteerimine oli õige aeg see lugu oli kirjutatud, kuid nende suhtes kõikumisi. Tehes reisi eelarve, toetuda uuendatud määr, mida võib leida veebisaite nagu Xe.com.)

Need on igapäevases hinnad, kuid sageli on võimalik online saada soodustingimustel.

On piirid, kui palju saate teha päevas, kuid sa oled tõenäoliselt jõuda neid punkte. Näiteks sisseastumis- jätate täiskasvanutele mõeldud ühe päeva pass peab olema alla £ 90, £ 180 eest kaks päeva pass, £ 270 eest kolmepäevase pass ja £ 540 iga kuue päeva pass.

Sa võid ka osta Londoni Pass Travel veel £ 13 / päevas täiskasvanu ühe päeva pass, £ 6 / päevas või vähem lapsi. See annab piiramatu reisida toru, muud maad mööda rongid (tsoonid 1 kuni 6) ja bussid. Kui teil määratleda see on hea osta, siis tuleb teha ostu enne saabumist Londonis. Pange tähele, et ühepäevase transiidi läbib Londonis kõik odavamad kui £ 13 kui ostetud otse Underground aknad ja masinad.

Iga London Pass kaasas kompaktne kuid täpsemad juhendmaterjalid koos kirjelduse iga kaetud atraktsioon, lahtikäiv Tube süsteemi Kaart ja osa Sooduspakkumised London ettevõtetele.

Tarneaeg saab teha Londoni lunastamise laua Charing Cross Road (lähedal Leicester Square metroojaam) või läbi Federal Express oma kodust aadressi. Ainus vaba meetod on pick-up Londonis. Postikulud erineda teenuse valinud. Kui teil on mitu nädalat jäänud oma reisi, London pick-up on soovitatav.

Mis on kaetud?
London Pass reklaamväljaannetel wow teile nõude, mis läbib aktsepteeritakse rohkem kui 60 ala vaatamisväärsusi. Aga sa pead kindlaks, millised-kui tahes-nendest vaatamisväärsused on oma to-do list Londonis.

On väga vähe peamiste vaatamisväärsuste London, mis ei ole kaetud. Üks märkimisväärne erand on London Eye.

Tower of London on üks tähtsamaid vaatamisväärsusi linna. Maksumus Sissepääs täiskasvanutele selles kirjutamine on £ 25 ($ 36). Kui olete kunagi käinud Tower of London, siis võiks kasu osta vähemalt ühe päeva pass. Kui te kombineerida seda lähedalasuvate vaatamisväärsuste, nagu Tower Bridge Näitus (£ 9), Thamesi jõe Cruise (£ 19) ja võibolla visiidil St. Pauli katedraal (£ 18), siis võiks realiseerida olulist kulude kokkuhoidu oma väga täis päeval London vaatamisväärsusi.

Aga kui see ei ole teie esimene reis Londonisse, ehk olete juba näinud neid vaatamisväärsusi. Oletame, mida soovite külastada võibolla üks kallis atraktiivsus ja seejärel hängida Briti muuseum, mis ei võta sisseastumis-. Sellest marsruuti, London Pass ei pruugi töötada teie rahaline eelis.

Seega on oluline omada marsruuti vähemalt osaliselt seadistada, enne kui kaalutakse London Pass osta.

London Pass kipub tööle parima esmakordselt külastajatele, kes on pikka nimekirja asju, mida nad tahavad näha linna. Kokkuhoid lisab üles reisijate arv perekonnas.

Aga London Pass võib olla ka kasulik kogenud reisijad, kes on juba näinud suuri saite. Seas 60 hõlmatud vaatamisväärsused on kohti nagu HMS Belfast, mis ei ole tingimata top London atraktsioon kõige reisija nimekirjad kuid nõuab £ 16 ($ 23 USD) osavõtumaks.

In päevas, võid külastada kolme või nelja vaatamisväärsuste, et võta £ 8 £ 13 riiki lubamise ja ei päästa palju raha London Pass.

Aga see on ka oluline arvestada säästetud ajale pileti read. Saate jätka ees need read Tower of London, St Pauli katedraal, Hampton Court Palace, Windsor Castle, London Bridge Experience, ZSL London Zoo, Kensingtoni palee ja Talveaias. Kui mõni neist vaatamisväärsuste on oma teekonda, kaaluge lisandväärtust oma üldist visiidi vahele pikad read. See on isegi rohkem oluline, kui teil on väikesed lapsed oma partei. Pange tähele, et Westminster Abbey, mis toimuvad tihti kaua külastaja read, ei kuulu liinil-vahele nimekirja.

Kasutusmugavus
London Pass tuleb aktsepteerida inimeste väljastada pileteid ilma küsimus. See valmis vastuvõtmise on märkimisväärne kaalumisel pass ostu tahes. Mõne möödub ja sooduskaardid, saate kokku puutuda tõstatatud kulmude ja küsimused enne vastuvõtmist. See võib olla piinlik ja mõnikord põhjustab viivitusi. Aga London Pass saab osta julgelt, teades, et see on levinud ja aktsepteeritud.

Rakendus annab juhiseid, kaarte ja kokkuvõte operatsiooni aegu vaatamisväärsusi. See on hea idee laadida app enne kodust lahkuda. Seda saab kasutada ilma internetiühenduseta teha otsuseid nagu te reisida.

Strateegilisi otsuseid
Reisijatele kingapael eelarve, London Pass ilmselt ei ole hea valik. Erinevaid tasuta London vaatamisväärsusi ja suhteliselt odav transport (päev möödub Tube üldiselt odavamad kui $ 15) ei võimalda kvaliteediga vaatamisväärsusi ilma kõrged hinnad. On ka võimalik, et osta üks suur sissepääs päevas, lisada mõned tasuta vaatamisväärsusi ja kulutada palju vähem raha kui London Pass ostu nõuab.

Eelarve reisija, kes vaadata London Pass rangelt vahendina säästa suur raha vaatamisväärsuste olla mõnevõrra pettunud. Kui teil on väga ambitsioonikas marsruuti (kolm või neli vaatamisväärsuste päevas), pass on ebatõenäoline, et pakkuda olulist kokkuhoidu.

Sest üsna tõsine retkelistest, Londoni Pass pakub olulist väärtust. Kui soovite külastada 10 peamiste vaatamisväärsuste kaks või kolm päeva, London Pass säästa raha ja aega.

Neile, kes küündivad sisseastumis- ja leida see on põhimõtteliselt wash, pean seda: asjaolud muutuvad kiiresti sõites ja detailset marsruuti sageli lendab aknast välja, kui ilm või muude küsimuste jõu muudatusi oma plaane.

Londoni Pass, saate veeretada neid muudatusi üsna kergesti, teades, et teil on kaetud külastuste enamik linna peamiste vaatamisväärsuste.

Osta otse London Pass kodulehel .