Londonas labākie autobusu maršruti Sightseeing

Posted on

 Londonas labākie autobusu maršruti Sightseeing
Tur ir daudz ko redzēt braucienu uz Londonu, un it īpaši par savu pirmo braucienu uz pilsētu. Ņemot autobusu, ir viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt labu skatu uz Londonu bez daudz problēmu vai izdevumus; viss, kas jums jādara, ir uzzināt, kuru ceļu, kuru vēlaties veikt, un pēc tam atstāj braukšanas viņiem, kamēr jūs mūlāps pie skatuves. Londona klāj vairāk nekā 700 autobusu maršruti, un daudzi ceļot garām dažas no pilsētas raksturīgākajiem apskates objektiem. Kā prēmiju, daudzi autobusi ir dubultā-Deckers, un kāds liels skats jūs saņemsiet uz augšējā klāja. Šis saraksts ir vērsta uz maršrutiem tikai Londonas centrā un ietver saites uz pilnīgu rokasgrāmatu, kas pulcinot visus skatus iekļauti maršrutā, kā arī noderīgus padomus un papildu informāciju.

Londonas autobusi vairs pieņemt skaidras naudas tarifus, tāpēc jums būs nepieciešams Oyster karti piekrauts ar pietiekamu kredītu vai TravelCard. Jūs varētu arī apsvērt, izmantojot bezkontakta maksājumu karti, lai samaksātu par Londonas transportu.

Ja jums ir īsi par laiku, un vēlas, lai nodrošinātu, ka jūs redzēt visu lielo apskates objektiem Londonā, jūsu labākais bet ir klasisks Big Bus Tours apļveida maršruts.

No. 11 Route

Šī autobusa maršruts ir perfekts, lai, ja tas ir jūsu pirmais brauciens uz Londonu. Galvenais sadaļā Nr 11 maršrutā sākas Liverpool Street Station, un beidzas pie Viktorijas stacijas. Tas iet cauri Londonas pilsētas un pagātnē, piemēram must-redz kā Pāvila katedrāles, Trafalgāra laukumu, parlamenta ēkas, un Vestminsteras abatijas.

No. 9 Route

Labākais sadaļā Nr 9 maršrutā sākas Kensington un beidzas malas Covent Garden. Tā iet garām Royal Albert Hall un Hyde Park, pa Piccadilly, garām St James pils un Trafalgāra laukums.

No. 73 Route

Kas ieņēma 73. maršruts sākas pie Viktorijas stacijas un beidzas Stoke Newington ziemeļaustrumiem Londonā. Tā iet garām Bekingemas pils dārzi, Wellington Arch, Hyde Park, Marmora arka, kopā ar visu garumu Oxford Street, un caur Islington.

No. 26 Route

Kas ieņēma 26 maršruts sākas Hackney Wick Londonas austrumos un beidzas pie Vaterlo ar South Bank. Tas iet cauri algādzis un Londonas pilsētas pirms ceļojuma pa Vaterlo tilts par fantastisku skatu uz abām pusēm.

No. 24 Route

Kas ieņēma 24. maršruts sākas Hampstead Heath ziemeļu Londonā un vēji savu ceļu uz Pimlico, netālu Tate Britain. Tas iet cauri Camden un Trafalgāra laukumu, kā arī Parlamenta laukumā, kur jūs saņemsiet ieskatu parlamenta ēkas un Vestminsteras abatijas.

RV1 Route

RV1 maršruts sākas Tower Hill, netālu no Londonas Tower, un beidzas Covent Garden. Maršruta saites Tauera uz Londonas tilta un Borough Market, izmantojot Tower Bridge, un Vaterlo un South Bank Covent Garden Piazza.

139 Route

Šis maršruts sākas West Hampstead un iet caur citām pmarket Ziemeļu Londonas rajonos, ieskaitot Sv.Jāņa Wood kur slavenais Abbey Road gājēju pāreja var atrast, pirms došanās pa Oksfordas un Regent ielas, pa Piccadilly Circus un ap Trafalgar Square, un beidzas Waterloo ar lielisku skatu no Waterloo Bridge.

Londona Monopols Galda vietas

Apmeklētāji Londonu bieži staigāt Londona monopols vietās. Tas ir vieglāk, ja jūs veikt autobusu uz šiem četriem maršrutiem, kas būs vadīt jūs garām visiem monopols vietās. Visi šie maršruti savienojumu. Catch No. 205 pie Marylebone Station, Nr 78 at Liverpool Street Station, Nr 72 Old Kent Road, un Nr 23 pie Fleet Street. Ja vēlaties saīsinātu maršrutu, izvēlieties No. 23, kur jūs hit Jackpot un roll gar lauvas tiesu monopols nosaukumu uz tikai šo vienu ceļu.