Londonas Marselis pagal Tiesioginis traukinys

Posted on

Londonas Marselis pagal Tiesioginis traukinys
Kelionės traukiniu į Prancūziją yra įdomus, greitai ir už prieinamą kainą. Tačiau iki dabar turėjau persėsti į kitą traukinį ir / arba stočių patekti į Prancūzijos pietuose. Dabar tiesioginis traukinys važiuoja iš Londono Šv Pancras International, sustoti tik Lionas ir Avinjono prieš baigiant Marselis. Jūs neturite pakeisti vieną iš stočių traukiniai, ir tai trunka vien 6 valandos 27 minučių. Taigi trumpa pertrauka į Prancūzijos pietuose dabar yra tikrovė. Ir su nauja Marselio reputacijos kaip turistams, ji daro įdomų ir įperkamą, mini atostogas.

tvarkaraštis

Paslauga, kuri prasidėjo gegužės 1 g , šiuo metu nustatyta, kad šių momentų:

Gegužės-birželio Saint-spalis Pir, penktadieniais, Šeštadienis

Liepa, rugpjūtis Mon, Ketvirtadienis, penktadieniais, Št, Sk

lapkritis šeštadienis

Išvyksta ne 07.19am, atvykstantys Marselyje ne 2.46pm (Prancūzijos laiku, kuris yra 1 valandą prieš JK laiku). Kelionė laikas yra 6 valandos 27 minutės.

Grįžti kelionės yra tą pačią dieną su traukiniu yra paruoštas ir jį eiti 3.22pm vietos laiku. Tai užtrunka ilgiau grįžimo (atvykstant į Londoną 10.12pm vietos laikas), 7 valandos 12 minutės kelionės. Kadangi nėra jokių muitinės ar JK pasienio kontrolės Marselyje, turite išlipti į Lilis traukiniu su savo bagažu, eiti per saugumo, tada grįžti į tą patį traukinį baigti savo kelionę į Londoną.

“Eurostar” tvarkaraštis

Bet jei ji įrodo, labai populiarus, Eurostar bus įdėti dažniau paslaugas.

Iš Londono Šv Pancras International Marselis.

Kelionės Stilius

Yra 3 klasių Eurostar: Pasirinkite iš standarto, standartiniu Premier ir verslo Premier. Pavartojus Verslo Premier galite naudoti puikią asmeninįpranešimą ištaigingas baras Londono Šv Pancras. Standartinė Premier “yra beveik taip pat gerai, Laive, su maistu tarnavo į savo vietą (ne visai taip įmantrus kaip verslo premjera), bet jūs negalite naudoti ištaigingas Šv Pancras kur yra laikraščiai ir žurnalai, arbata, kava ir Šampanas ir labai geri kepiniai ir užkandžiai būtų sukurti tau už kelionę.

Išsiregistravimo laikas yra 30 minučių iki išvykimo, bet su vis didesnį populiarumą vežimo geležinkeliais paslaugų, stotis ir patikrinti gauna labai užsiėmę, todėl leidžia 45 minučių.

Kelionė iš Londono į Marselis

Tai gera kelionė su pirmoji stotelė ne Ashford International įlaipinti keleivius iš Pietryčių Anglijoje. Traukinys trunka apie 20 minučių Lamanšo sąsiaurio tuneliu, tada jūs į visiškai kitokią kaime. Jūs žvilgsnis Kalė tolumoje prieš pagreitinti per šiaurės Prancūzijoje lygumų.

Jūs sijonas Paryžių, vyksta praeityje Roissy-Charles de Gaulle oro uosto ir į pietus į rytus per Burgundijos. Šiltos spalvos akmens namai su čerpių stogų; dideli ūkiai ir vynuogynai pralėkti.

Jūs matote tolimas Moutains Centrinio masyvo ir Piui de Domas būdu atstumą, vieną iš Prancūzijos jau gerai žinomų regionuose.

Lionas yra pirmoji stotelė, atvykti į Lyon Part-Dieu stoties 1pm Prancūzijos laiku, atsižvelgiant 4 valandas 41 minučių.

Dabar jūs esate Ronos slėnyje, savo masyvi balta kalkakmenio uolos auginimo ant vienos pusės. Kitas jūsų stotelė yra Avinjonas TGV stotis, kaime už Avinjonas, bent 2.08pm, visa kelionė atsižvelgiant 5 valandas 49 minučių. Jūs matote garsaus rūmai popiežių, bet šiek tiek kitaip bokštai.

Jūs gaunate Vargina žvilgsnius – Mont St Victoire netoli Aix-en-Provence, dažytos tiek daug kartų Paul Sezanas, kilęs iš šio prabangaus Pietų Prancūzija miestas.

Tada jūs atvykstate į Marselis Marseille Saint Charles pradžioje popietę 2.46pm

Privalumai keliaujantiems traukiniu, o ne lėktuvu

Nėra jokios abejonės, kad, atsižvelgiant į traukinį yra labiausiai atpalaiduojantis būdas keliauti į Prancūzijos pietuose. Grįžau lėktuvu, ir nuo durų iki durų ji iš tikrųjų buvo 20 minučių greičiau traukiniu. Be naujojo greitai metodo kelionėms, traukinyje galite imtis kuo daugiau bagažo, kaip jūs galite valdyti; galite imtis skysčių ir kosmetikos su jokių apribojimų; galite dirbti, jei norite ir judėti aplink traukinį lengvai. Yra du gaivieji gėrimai vežimėliai dėl traukinio, bet pasirinkimas yra gana ribotas, todėl daugelis žmonių imtis savo piknikus, tiesiog įdaras su gėrimų traukinyje.

Taip pat labai prieinamos. Kainos prasideda nuo £ 99 grąžinimą ir, kaip ji miesto centre iki miesto centro neturite imtis požeminės ar traukiniu į terminalą.

Keliaukite su Didžiosios geležinkelių transporto reisams

Aš keliavau su Didžiosios geležinkelių transporto reisams, bendrovės, kuri yra lanksti, naudinga ir veiksminga. Tai Didžiosios Britanijos kompanija organizuoja labai gerai, palydėjo grupės geležinkelio atostogas. Check out kai jų idėjas į savo interneto svetainėje. Tipiniai palydėtas grupės šventės yra 6 dienas į Dordogne ir daug iš 645 £ vienam asmeniui; Langedokas ir Carcassonne (7 dienas nuo 795 £ vienam asmeniui).

Jie taip pat bus pritaikyti-padaryti jums atostogas, derinant upių keliones, miesto pertraukas ir kas nors norite matyti. Check out 4 dienas Cote d’Azur Nicoje ir Monako savo kainą nuo 320 £ vienam asmeniui, kuris apima keliauti geležinkeliais, 3 naktys 3 žvaigžd Nice hotel ir geležinkelio ekskursija į Monaką. Kiti miestai apima Paryžių ir Reimsas (nuo 470 £ £ vienam asmeniui); Paryžius Avinjonas (5 dienų nuo 515 £ vienam asmeniui).

Susisiekite su Didžiosios geležinkelių transporto reisams telefonu 0800 140 4444 (nuo JK) arba patikrinti savo interneto svetainėje.