Skip to main content

Londonas Pass “apžvalga: Apsvarstykite Pirkimai Atsargiai

Londonas Pass "apžvalga: Apsvarstykite Pirkimai Atsargiai
Londono pasas siūlo nemokamą įėjimą į daugiau nei 60 atrakcionų vietose interesų, istorinių pastatų, muziejų ir galerijų, taip pat kelionės, kruizai ir vaikšto. Tai galima sutaupyti pinigų priėmimo su Londono Pass, bet produktas taip pat siūlo patogumo ir laiko valdymo privalumus pirkėjams. Geriausias požiūris į sprendimą už Londono Pass pirkimo yra padaryti realų sąrašą dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti, o po to svarstyti, ar varžovų bus sutaupyti pinigų ir laiko.

Išlaidos ir pristatymas

Londono pasas yra prieinama vienos, dviejų, trijų ar šešių dienų versijas. Lustas viduje kortelę įrašo savo pirmąjį naudojimą ir tada atjungia tinkamumo tinkamu laiku. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra kalendorinių dienų, o ne 24 val laikotarpiai. Pradėti anksti rytą gauti geriausias laikas pranašumą.

Iš pirmo žvilgsnio, perdavimą kainos atrodo gana brangus, ir kainos praėjimuose pakilo nuolat pastaraisiais metais. Tačiau atminkite, kad jie atspindi dideles kainas už priėmimo į Londoną pramogų.

  • Vienos dienos suaugusiųjų perdavimas yra 59 £ (85 $); vienos dienos vaiko perdavimas yra £ 39 ($ 56)
  • Už dviejų dienų praeina, suaugusieji moka £ 79 ($ 99), ir vaikai £ 59 ($ 85)
  • Už trijų dienų praeina kaina yra £ 95 ($ 137) suaugusiems ir £ 66 ($ 95) vaikams.
  • Šešių dienų leidimai yra £ 129 ($ 186) suaugusiems ir £ 89 ($ 129) vaikams.

Tikslais įsigyti, vaikai apibrėžiami kaip keliautojų tarp 5 metų amžiaus iki 15.

(Pastaba: Valiutos konvertavimas buvo tikslūs tuo metu ši istorija buvo parašyta, bet yra taikomos dažnai svyravimų Atliekant kelionės biudžetą, remtis atnaujintų kursų, kuriuos galima rasti ne tokių tinklaviečių kaip Xe.com.).

Tai yra kasdienio kainos, tačiau tai dažnai galima internetu gauti diskontuota tarifus.

Yra ribos, kiek jūs galite padaryti per vieną dieną, bet jūs vargu ar pasieks šiuos taškus. Pavyzdžiui, stojamojo praleidžiate ant suaugusiųjų vienos dienos perdavimo suma turi būti mažesnė nei £ 90, 180 £ už dviejų dienų perdavimą, £ 270 už trijų dienų perdavimo ir £ 540 ant šešių dienų perdavimą.

Jūs taip pat gali įsigyti Londono sužaidė su Travel už papildomą £ 13 / diena suaugusiųjų vienos dienos perdavimo, £ 6 / dieną ar mažiau vaikų. Tai suteikia neribotą Travel vamzdis, kitas sausumos traukiniai zonose (nuo 1 iki 6) ir autobusus. Jei jums nustatyti, tai yra geras pirkti, turite pirkimas prieš atvykstant į Londoną. Atkreipkite dėmesį, kad vienos dienos tranzito eina Londone visi kainuos mažiau nei £ 13 perkant tiesiogiai iš požeminės langų ir mašinos.

Kiekvienas Londonas Pass “ateina su kompaktišku, tačiau detaliojo atmintinėje su aprašymų, kurių kiekviena atrakcija, rozkładaną vamzdžių sistema žemėlapyje, ir nuolaida skyriuje rasite Londono verslui.

Pristatymas gali būti Londone išpirkimo stalo ant Charing Cross Road (šalia Leicester Square metro stoties) arba per Federal express prie savo namų adresą. Vienintelis nemokamas metodas yra pikapas Londone. Siuntimo išlaidos skiriasi priklausomai nuo pasirinkto paslaugų. Nebent turite daug savaičių, likusį iki kelionės, Londone pikapas rekomenduojama.

Kas Dengta?
Londono pasas reklaminė literatūra bus wow su teiginiu, kad eina priimami ne daugiau kaip 60 o lankytini vietovės objektai. Bet jūs turite nustatyti, kuri-jei yra-iš šių vietų yra savo to-do list Londone.

Yra labai nedaug pagrindinės vertybės Londone, kuriems netaikomos. Vienas įsidėmėtina išimtis yra “London Eye”.

Londono bokštas yra vienas iš svarbiausių vietų mieste. Priėmimo išlaidos suaugusiems šio raštu yra £ 25 ($ 36). Jei jūs niekada nebuvo prie Londono bokštas, galite pasinaudoti perkant bent vienos dienos perdavimo. Jei sujungti ją su netoliese lankytinų vietų, tokių kaip Tower Bridge paroda (£ 9), Temzės upės Cruise (£ 19), o gal apsilankymas Pauliaus katedra (£ 18), galima suprasti, sutaupyti nemažai lėšų už labai pilnas dieną Londono ekskursijų.

Bet jei tai ne jūsų pirmoji kelionė į Londoną, galbūt jūs jau matė šias pramogas. Tarkime, kad norite aplankyti gal vieną brangią atrakcija ir tada pakabinti Britų muziejuje, kuris neima priėmimo mokesčius. Tą maršrutą, Londono pasas gali neveikti savo finansinį pranašumą.

Taigi labai svarbu turėti kelionės bent iš dalies nustatyti prieš svarsto Londonas Pass pirkimą.

Londonas Pass “yra linkęs dirbti geriausiai tinka pirmą kartą lankytojams, kurie jau seniai sąrašus dalykų, jie nori pamatyti miestą. Bus sutaupyta pridėti su keliautojų skaičiaus šeimoje.

Bet Londonas Pass “taip pat gali būti vertinga patyrusių keliautojų, kurie jau matė didelių svetainėse. Tarp 60, kuriems vertybės yra vietos, pvz HMS Belfast, kuris nebūtinai viršuje Londonas atrakcija dauguma klajoklių sąrašus, bet reikia £ 16 ($ 23 USD) startinį mokestį.

Per dieną, galite aplankyti tris ar keturis pramogų, kad imti £ 8 iki £ 13 priėmimo, o ne sutaupyti daug pinigų su Londono Pass.

Bet tai taip pat svarbu atsižvelgti į laiką išsaugotą bilietų linijas. Galite pereiti prie šių eilučių priešais Tower of London, Šv Pauliaus katedra, Hampton Court Palace “, Vindzoro pilis, Londonas tiltas Patirtis, ZSL Londono zoologijos sodo, Kensingtono rūmai ir oranžerijoje. Jei bet kuris iš šių vietų yra jūsų maršrutas, apsvarstyti pridėtinę vertę savo bendrą apsilankymo praleidžiant ilgas eilutes. Tai dar svarbiau, jei jūs turite mažų vaikų savo šaliai. Atkreipkite dėmesį, kad Vestminsterio abatija, kuris dažnai vyksta ilgas lankytojų linijas, nėra įtrauktas į line-praleidžiant sąrašą.

Lengva naudoti
Londono Pass turi būti priimami žmonės, išduodančių bilietus, be jokios abejonės. Tai paruoštas priėmimas yra svarbus svarstant pass pirkti bet kokios rūšies. Su kai kuriais eina ir nuolaidų korteles, jums susidurti iškėlė antakius ir klausimus prieš priimant. Tai gali būti nemalonu, o kartais sukelia vėlavimus. Tačiau Londonas Pass “galima įsigyti su pasitikėjimu, žinodamas, jis dažniausiai naudojamas ir priimtas.

App suteikia nurodymus, žemėlapius ir veikimo laikas santrauka pramogų. Tai gera idėja, kad atsisiųsti programą, prieš išvykdami namo. Jis gali būti naudojamas be interneto ryšio priimti sprendimus, kaip jums keliauti.

Strateginiai sprendimai
keliautojams skurdus biudžetas, Londono Pass “tikriausiai nėra geras pasirinkimas. Nemokamų Londono vietų įvairovė ir palyginti nebrangios transportavimo galimybės (diena eina ant vamzdžio paprastai kainuoja mažiau nei $ 15) gali leisti kokybės ekskursijų be didelės kainos. Taip pat galima įsigyti vieną svarbų stojamąjį per dieną, pridėti šiek tiek laisvo atrakcionų, ir praleisti daug mažiau pinigų nei Londone Pass “pirkinys reikalauja.

Biudžeto keliautojai, pažvelgti į Londono Pass griežtai kaip sutaupyti didelę pinigų vietų gali būti šiek tiek nusivylęs priemonėmis. Nebent turite labai ambicingą maršrutas (trys ar keturi atrakcionai per dieną), varžovų vargu pateikti nemažai sutaupyti.

Dėl gana rimtų sightseers, Londono Pass “siūlo didelį vertę. Jei norite aplankyti 10 pagrindinių pramogų dvi ar tris dienas, Londonas Pass “leis sutaupyti laiko ir pinigų.

Tiems, kurie sudėti stojamojo ir sužinoti tai iš esmės yra plovykla, pagalvokite apie tai, keliaujant pasikeičia aplinkybės greitai, ir jūsų Detali maršrutas dažnai skrenda pro langą jei oras ar kitos problemos jėgos pokyčių į jūsų planus.

Su Londono Pass, galite ridenti su tuos pakeitimus gana lengvai, žinodami, kad esate apdraustas vizitų į daugumą pagrindinių lankomų miesto vietų.

Pirkti tiesiogiai iš Londonas Pass svetainėje .