Londonas skaits 9 autobusa maršrutu garām

Posted on

Londonas skaits 9 autobusa maršrutu garām
Londonas skaits 9 maršruts kursē no Hammersmith rietumu Londonā Aldwych centrālajā Londonā. Maršruts tiek pasniegtas ar jaunu sarkanā divstāvu autobusu, atjaunināto versiju klasiskās sarkano divstāvu autobusu.

Maršruts aizved jūs agrāk vairākās Londonas orientieriem, piemēram, Trafalgāra laukums, Royal Albert Hall un Kensingtonas pils.

Pārbaudiet pilnu sarakstu ar Londonas autobusu maršrutos ekskursijām.

Austeru karti, vai vienas dienas TravelCard padara visus autobusus (un caurules un Londonas vilcienu), apiņu uz / hop off pakalpojumu.

Kas ieņēma 9 London Bus

Nepieciešamais laiks: Aptuveni viena stunda

Sākums: Hammersmith autoostas

Finish: Aldwych

OK, lēkt uz autobusu un mēģināt iegūt vietu augšā priekšā par labākajiem skatiem. Dažu minūšu laikā jums būs High Street Kensington, un tur ir daudz iepirkšanās iespējas.

Tikai pie galvenā ceļa, ir 18 Stafford Terase gan jums nebūs iespēja redzēt to no autobusa. Tur ir arī brīnišķīgi Kensingtonas Jumta dārzi augstu labajā, bet es nedomāju, ka to var redzēt no autobusa, vai nu. Ir vērts zvanot uz priekšu, lai gan, lai redzētu, dārzi ir atvērti, jo tie ir brīvi apmeklēt.

5 minūšu laikā, jums vajadzētu sasniegt autobusu pieturas uz Kensingtonas pils. (Vai ņemiet vērā, autobusu pietura ir faktiski pirms varat redzēt pils). Ja jums palikt uz autobusu jūs noķer pazibēt Kensingtonas pils kreisajā pusē, kā arī Kensingtonas dārzi.

Dažas minūtes tālāk, un jūs redzēsiet Royal Albert Hall par jūsu tiesībām un Alberta memoriāls kreisajā pusē.

Tad izskatās labi atkal pamanīt veco pagrieziena punktu. Tas ir par Kensington Road (ceļa autobuss uz), netālu no krustojuma ar izstāžu Road, ārpus Royal Geographical Society.

Pēc šī krustojuma parka jūsu kreisi mainās no Kensington Gardens uz Haidparku, lai gan tas nav īsti izskatās savādāk.

Kā jūs turpināt pa Kensington Road jūs ātri pāriet Kensington Barracks jūsu kreisās, mājas Sadzīves kavalērija.

Drīz pēc tam, autobusu sasniedz Knightsbridge ar Harvey Nichols priekšu un pa labi, bet nav garām ātri atskats un uz labo pusi uz leju Brompton Road redzēt Harrods.

Pie Hyde Park Corner ir Wellington Arch vidū apļveida krustojumu, un pēc tam, kad autobusa pieturā, pa kreisi ir Aspley Māja, kas reiz sauca Number One London.

Uz Hyde Park Corner salā jūs varat pamanīt Jaunzēlandes War Memorial. Tas ir 16 krustveida bronzas “standartus” uz grassy nogāzes. Tā piemin ilgstošu saites starp Jaunzēlandi un Lielbritānijā.

Autobuss tagad iet gar Piccadilly un sākotnējā Hard Rock Cafe ir kreisajā pusē. Šajā veikalā jūs varat arī apmeklēt Vault pilna roka piemiņlietas.

Teritorija Jūsu kreisi ir Mayfair un labajā ir Green Park, kas ir Bekingemas pils, no otras puses, bet jūs nevarēsiet redzēt pāri. Kā autobusu turpinās pa Piccadilly skaties Athenaeum Hotel dzīvo sienas no jums pa kreisi.

Pie Green Park metro stacija autobusu pieturas jūs varat redzēt The Ritz Hotel labajā pusē.

Paskaties uz priekšu līdz beigām ielas, un jums vajadzētu būt iespējai pamanīt Eros statuja pie Piccadilly Circus. Acīmredzot tas ir faktiski grieķu dievs Anterosa, brālis Erots, bet neviens sauc to, ka.

Tikai pēc tam, kad The Ritz, tur Wolseley kas reiz bija autosalons, bet tagad jauks restorāns.

Nākamais autobuss pagriežas pa labi uz leju, St James ir ielas, un jums ir Svētā Džeimsa pili taisni beigās. Kreisajā pusē pievērsiet uzmanību JJ Fox, kas ir Cigāru muzejs savā pagrabā, un Lock & Co Hatters , kas tika dibināta 1676.

Autobuss iet pa kreisi, pa Pall Mall un kupols jūs varat redzēt uz priekšu, nav Sv.Pāvila, tā ir Nacionālā galerija pie Trafalgar Square.

Veikt ātri apskatīt pa labi pie Waterloo Place redzēt Duke of York kolonnas pirms autobusa drīz sasniedz Trafalgāra laukums un iet gar dienvidu malu Square. Ir labi izskatās uz jūsu kreisi, lai redzētu, Nelsona kolonna, strūklakas un Nacionālā galerija gar ziemeļu pusē.

Autobusa brauciens turpinās gar Strand un Charing Cross stacijai būs jūsu pusē. Paziņojums Eleanor Cross staciju pagalms.

Pēc tam, kad Southampton Iela / Covent Garden autobusu pieturas (Covent Garden ir uz jūsu pa kreisi), gatavs pamanīt The Savoy Hotel par jūsu tiesības. Skatīties uz priekšu, lai Savoy teātris zīmēm, ko var redzēt no Strand bet viesnīca ir iestatīts atpakaļ.

Pirms autobusu izpaužas Aldwych ir ātri apskatīt pār Waterloo Bridge un tad Aldwych / Drury Lane ir pēdējā pietura.

No šejienes jūs varētu iet pa Somerset House un redzēt pagalmu strūklakām, ja tas ir vasara, vai ledus slidotava, ja tas ir ziemā. Tur ir arī Courtauld galerija un citas regulāras izstādes.

No otras puses Aldwych netālu no krustojuma Surrey ielas un Strand jūs varat redzēt slavenākajiem neizmantojamās metro stacijas Aldwych staciju, un ieskatieties Londonas Romiešu pirtis. Jūs varētu staigāt uz pilsētu no šejienes pa Fleet Street, bet lielākā daļa cilvēku, iespējams, vēlas doties uz Covent Garden, lai no autobusu pieturas, iet uz augšu Drury Lane un nogriezieties pa kreisi Russell Street, lai sasniegtu veranda.