Londono Geriausias Universalinės parduotuvės

Posted on

Daug lankytojų į Londoną tikimės tyrinėti garsaus universalinių parduotuvių pasiūlymus. Londono universalinės parduotuvės paprastai yra dalis mažmeninės prekybos tinklo, bet dauguma turi savo pavyzdines parduotuvių tiesiai į centrinį Londoną, todėl patogu lankytojams.

Šie, poilsio turtingas universalinės parduotuvės siūlo vieno langelio apsipirkti ir yra vietų pailsėti ir imtis arbatos ar turite pavalgyti restoranuose, kavinėse, ir baruose. Kai kurie netgi turi kurortus ir grožio salonus, kur galite atsipalaiduoti nuo įtemptos dienos prekybos pabaigoje. Asmeniniai pirkėjai gali būti nubaustas, jei jums reikia mažmeninė pagalbą, kuri prideda patogumo.

Didelių universalinių parduotuvių siūlo gerą aptarnavimo po pardavimo per taip galėsite būti tikri, apsipirkti iš šių parduotuvių ir laivybos arba vartojate savo pirkinius namo su jumis.

“Harrods”

Londono Geriausias Universalinės parduotuvės

“Harrods” pradėjo 1849 ir ​​turi kompetencijos reputaciją, parduodant geriausių kokybės prekes. Londono žymus objektas kiekvienas nori aplankyti, “Harrods” turi daugiau nei 300 padalinių ant septynių aukštų, todėl lengva praleisti laiką ir pinigus čia daug, net kai parduotuvė tęsia savo modernizavimą ir renovacija-Harrods “tiesiog iš naujo pradėjo savo grožiu Hall po ilgų renovacijos procesas.

Nepraleiskite įspūdingą maisto salę, vienas iš 30 užeigų parduotuvėje, parduoti viską nuo šviežių spurgų ir suši patiekalų puikiai tinka dovanų.

“Harrods” yra lengvai pasiekiamas iš Knightsbridge metro stotis ant Piccadilly linija.

Selfridges

Selfridges atidaryta Oxford Street 1909 ir patyrė didelius atnaujindamos 1990 metais. Pavyzdinė parduotuvė nuo Londono Oksfordo gatvėje yra antroji didžiausia universalinė parduotuvė Jungtinėje Karalystėje ir dabar yra stulbinantis, šiuolaikiškas parduotuvė, kuri pritraukia aukščiausios klasės pirkėjai ieško dizainerio prekių.

Galite imtis meno kelionė į meno rinkimo Selfridges ir kada jums reikia pailsėti, sustoti į bet skaičių restoranų ir barų , įskaitant Gelato parduotuvėje ir burbulas arbata bare.

Selfridges yra prieinama iš Bond Street metro stoties.

John Lewis ir partneriai

John Lewis atidarė savo pirmąją parduotuvę Oksfordo gatvėje 1864, parduodant galanterijos prieš plečiasi į dabartinį pastatą 1870.

John Lewis yra žinomas dėl savo mėgstu kainų ( “niekada sąmoningai undersold” yra jos mantrą) ir jie rankų beveik pusė milijono produktus iš kvepalų bagažo ir žaislai į televizorių. Oksfordo gatvės parduotuvėje buvo restauruotas 2001 metais ir rūsyje maisto salėje buvo įtraukta 2007 metais Yra keletas restoranų pasirinkti.

Paslaugos apima interjero dizainas, asmeninis apsipirkti, ir darželio specialybės paslaugą.

Petras Jones ant Sloane aikštė, “Chelsea”, yra dalis tos pačios grupės.

Oksfordo gatvės parduotuvėje yra arčiausiai Oxford Street metro stoties.

Fortnum & Mason

Fortnum & Mason buvo ne 181 Piccadilly už daugiau nei 300 metų. Parduotuvė yra populiarus nariai Didžiosios Britanijos karališkoji šeima ir yra žinomas dėl savo puikių maisto. Fortnum Maisto salė išsiplėtė per du aukštus ir yra įvairesnių šviežių maisto produktų, nei kada nors anksčiau.

Fortnum & Mason yra Quintessentially Anglų, kuri pritraukia daug užsienio lankytojų pirmame aukšte. Rizikos už maisto departamento ir rasite Vyriški drabužiai, Moteriški drabužiai, kosmetika, namų apyvokos reikmenų ir bagažą plisti per daug aukštų.

Fortnum & Mason yra namo keturių avilių Velso bičių įkurdinta ant Piccadilly parduotuvėje stogo nuo 2008 Tai yra specialios aviliai , šešių pėdų aukščio, su menininko sukurta įėjimų į iconic architektūrinių stilių, pavyzdžiui, romėnų, kinų, ir gotikos su vario -clad pagoda stogų. Jų medaus stiklainiai, kurie puikių suvenyrų, yra modeliuojama po šių įspūdingų dilgėlinė.

Picadilly Circus metro stotis yra dviejų minučių pėsčiomis nuo parduotuvės.

Harvey Nichols

Harvey Nicholso “Flagman parduotuvės atidaryta jo dabartine forma remiantis Knightsbridge ir Sloane Street kampe 1880. Yra aštuoni grindys mados, grožio ir namų kolekcijų, o penktas aukštas yra skirtas maisto ir restoranuose.

“Harvey Nik’S” yra hipper nei Harrods, o kai sako, kad turi platesnį dizaineris pasirinkimo, kaip Selfridges. Kelionė čia yra būtina bet Fashionista.

Artimiausias metro stotis Harvey Nichols yra Knightsbridge.

“House of Fraser

Yra filialai “House of Fraser (HOF) visoje Jungtinėje Karalystėje ir parduotuvė spekuliacijoms yra high-end vieta madingų dizainerių prekių. Tai populiarus parduotuvė ir turi didelį namą ženklą, pavadintą “Linea .

2018, HOF savininkai įvesti savanorišką susitarimą, kuris įtrauktas planus uždaryti per pusę “House of Fraser parduotuvių, o vėliau įsigijo Mike Ashley Sports Direct International” (SDI) su planais atgaivinti verslą ir kad dauguma iš parduotuvių atidaryti.

Artimiausias vaizdeliai stotelė yra Bond Street stoties.

Debenhams

“Debenhams” turi istoriją atgal į 1778, kai Viljamas Klarkas atidarė draperija parduotuvę Londono West End parduoda brangius audinius, kepurės, pirštinės ir skėčiais nuo saulės. 1813 William Debenham tapo bendrovės partneriu ir tapo Clark & ​​Debenham. Parduotuvėje, su keliais filialais Airijoje, Jungtinėje Karalystėje ir visame pasaulyje, kas dabar žinoma kaip bendrosios paslaugų universalinėje parduotuvėje.

Debenhams atsargos prieinamą svyruoja nuo talentingų britų dizainerių, tokių kaip Jasper Conran, Ben de Lisi ir Julien Macdonald numerį. “Debenhams” turi didelę batų skyrius, platus apatinis trikotažas skyrių ir kosmetika salę su visais viršų grožio markių atstovaujama.

Obligacijų Gatvė metro stotis yra arčiausiai.

Laisvės Londonas

Arturas Lasenby atidaryta Liberty 1875 ir Portretų Tiudorų stiliaus pastatas buvo suprojektuotas 1920. Arturas keliavo po pasaulį importuoti egzotiškų prekes iš tolimas vietas ir jo parama Menų ir amatų judėjimo padėjo sukurti tai, kas yra žinoma visame pasaulyje kaip “laisvo stiliaus”.

Pastatas dabar yra paveldo sąraše Londono piktogramą. Jie turi in-house dizaino studija, kuri ranka-dažai ir sukuria nuotraukas iš parduotuvės archyvų. Rasite namų dekoro elementus, drabužių ir high-end priedai ir dovanų.

Šis elegantiškas parduotuvė yra skirtingai nei bet kuri kita, kaip ji jaučiasi esate prabangus namuose, o ne parduotuvėje, todėl tikrai verta aplankyti.

Artimiausias vaizdeliai stotelė Liberty Londone yra Oksfordo cirkas.

Marks & Spencer

Marks & Spencer Marble Arch yra pagrindinė parduotuvė “Marks & Sparks”, kuris yra tikriausiai Britanijos mylimiausių universalinėje parduotuvėje (yra dar vienas 173 Oxford Street Branch). Londono pirkti savo apatinius ten, bet jie taip pat turi puikią drabužių asortimentą, kuris yra žinomas dėl savo geros kokybės ir priimtinos kainos.

Marmuro arka filialas visada populiarus užjūrio lankytojų, kurie, atrodo, atėjo pirkti drabužius už visus metus. Marks & Spencer maisto salės taip pat yra puikus, nes kainos yra natūra į kišenę, todėl jūs galite gydyti save kai puikus iškylą maisto.

Marmuro arka metro stotis yra arčiausiai šio Marks & Spencer vietą.

Fenwick Bond Street

1891, Fenwick atidaryta New Bond gatvėje, kuri šiandien yra vienas iš Londono madingiausių parduotuvių. Fenwick Bond Street susideda iš penkių aukštų madingų drabužių ir aksesuarų vyrams ir moterims, plius apatinis trikotažas ir namų kolekcijų.

Kosmetikos departamentas yra laikoma viena geriausių Londone ir Fenwick virtuvė  , antrame aukšte yra puiki vieta mėgautis popietės arbata ar šiuolaikinės britų patiekalą su vynu.

Į Oxford Circus arba Bond Street metro stočių yra vienodai nutolęs nuo parduotuvę.

Doveris gatvės turgus

Doveris Street Market “(DSM Londonas) yra Commes des Garçon įkūrėjas, Rei Kawakubo Idėja, ir tai yra daugiau nei 50 dizainerių šešių aukštų Gruzijos priekine pastato Mayfair. Jis turi pramoninį Vibe dažais-splattered betoninių grindų ir laiptų bei nešiojamų tualetų persirengimo kambariai. Jis laikomas klubo vieta apsipirkti ir turi būti vertinamas apsipirkti.

DSM atrodo populiariausias japonų lankytojams. Rose Kepyklų viršutiniame aukšte tarnauja skanus traktuoja.

Picadilly Circus metro stotis yra arčiausiai.