Londono numeris 9 autobuso maršrutas renginiai

Posted on

Londono numeris 9 autobuso maršrutas renginiai
Londono numeris 9 maršrutas prasideda nuo Hammersmith vakarų Londone Aldwych centriniame Londone. Maršrutas aptarnauja naują Routemaster autobusu, atnaujinta versija klasikinės raudonos dviaukštis autobusas.

Maršrutas pateksite pastaruosius keletą Londono orientyrų kaip Trafalgaro aikštė, Royal Albert Hall ir Kensingtono rūmai.

Patikrinkite visą sąrašą Londonas autobusų maršrutų ekskursijoms.

Austrių kortelės, arba vienos dienos TravelCard daro visus autobusus (ir vamzdžiai ir Londone traukiniai) yra Hop / Hop off paslauga.

No. 9 Londono autobusų

Laikas, reikalingas: Maždaug vieną valandą

Pradėti: Hammersmith autobusų stoties

Apdaila: Aldwych

Gerai, šokinėti ant autobusą ir bandyti gauti vietą laiptais ne dėl geriausių nuomonėmis priekyje. Per kelias minutes jūs būsite ant High Street Kensington ir yra daug prekybos galimybių.

Tiesiog nuo pagrindinio kelio yra 18 Stafford Terrace nors jūs negalėsite pamatyti jį iš autobuso. Taip pat yra nuostabių Kensington Roof Gardens aukštai dešinėje, bet aš nemanau, kad jūs galite matyti jį iš autobuso arba. Verta iš anksto paskambinti nors pamatyti, jei sodai yra atvira, nes jie nemokamai aplankyti.

Po 5 minučių turėtumėte pasiekti autobusų stotelė už Kensingtono rūmai. (Ar pažymi, autobusų stotelė yra iš tikrųjų, kad galėtumėte pamatyti rūmus.) Jei jums likti ant autobusų jums sugauti Kensingtono rūmai žvilgsnis į kairę, taip pat Kensingtono sodai.

Po kelių minučių toliau ir pamatysite Royal Albert Hall savo teise ir Albert Memorial kairėje pusėje.

Tada žiūrėti į dešinę ir vėl pastebėti seną etapas. Tai ant Kensington Road (kelyje autobusas įjungta), netoli sankryžos su parodų Road, ne Karališkosios geografų draugijos.

Po šios sankryžos parko ant kairės pasikeitimus iš Kensingtono sodai Hyde Park, nors tai tikrai ne atrodo kitoks.

Kaip jūs ir toliau kartu Kensington Road jums greitai praeina Kensington Kareivinės kairėje pusėje, kad namų ūkių kavalerijos namuose.

Netrukus po to, autobusas pasiekia Knightsbridge su Harvey Nichols į priekį ir į dešinę, bet nepraleiskite greitai pažvelgti atgal ir į dešinę žemyn Brompton Road pamatyti Harrods.

Hyde Park Corner yra Velingtonas Arch į žiedo vidurį ir po autobusų stotelės, kairėje yra Aspley Namas, kuris kadaise buvo vadinamas “Number One Londonas.

Dėl Hyde Park Corner saloje taip pat galite pastebėti Naujosios Zelandijos karo memorialas. Tai 16 Kryžiaus formos bronzos “standartus” ant žolės šlaito. Jis įamžintas Ilgalaikis ryšius tarp Naujosios Zelandijos ir Jungtinėje Karalystėje.

Autobusas dabar eina Piccadilly ir originalas “Hard Rock Cafe kairėje. Parduotuvėje taip pat galite aplankyti Vault pilna roko relikvijų.

Plotas kairėje pusėje yra Mayfair ir dešinėje yra Green Park, kuris yra Bekingemo rūmai, iš kitos pusės, bet jūs negalėsite pamatyti per. Kaip autobusas toliau kartu Piccadilly atkreipti dėmesį į Athenaeum Hotel gyvo sienos kairėje pusėje.

Tuo Green Park metro stotis autobusų stotelė matote Ritz Hotel dešinėje.

Pažvelgti į gatvės pabaigos ir jums turėtų būti suteikta galimybė vietoje Eros statulą ne Piccadilly Circus. Matyt tai tikrai graikų dievas Anteras, Eros brolis, bet niekas tai vadina tą.

Tiesiog po Ritz, ten The WOLSELEY kuri kažkada buvo automobilio salone, bet dabar yra puikus restoranas.

Kitas autobusas Pasirodo, nustatančio teisę St James Street, ir jūs turite St. James rūmai tiesiai pabaigoje. Kairėje atkreipti dėmesį JJ Fox, kuris turi cigaro muziejus savo rūsyje ir Lock & Co Hatters , kuri buvo įkurta 1676 m.

Autobusas eina į kairę palei Pall Mall ir kupolas matote priekį nėra Pauliaus, tai Nacionalinė galerija ne Trafalgaro aikštėje.

Priimti greitai pažvelgti į ne Waterloo Place teisę susipažinti su Duke of York skiltyje prieš autobusas greičiau pasiekia Trafalgaro aikštė ir eina išilgai pietinės krašto aikštėje. Turėti gerą išvaizdą į kairę, kad pamatytumėte Nelsono kolona, fontanai ir Nacionalinė galerija palei šiaurės pusės.

Autobuso kelionė tęsiasi palei kryptis ir Charing Cross stoties bus jūsų dešinėje. Atkreipkite dėmesį į Eleanor kryžiumi stoties kiemas.

Po Sautamptonas Gatvė / Covent Garden autobusų stotelės (Covent Garden “yra jūsų kairėje) pasiruoškite vietoje The Savoy Hotel dešinėje. Pažvelkite į priekį už “Savoy Theatre žymenis, kurie gali būti vertinamas nuo Strand tačiau viešbutis yra atgal.

Prieš autobusas gauna Aldwych turi greitai pažvelgti per Waterloo tilto ir tada Aldwych / Drury Lane “yra paskutinė stotelė.

Iš čia galite pereiti į Somerset House ir pamatyti kiemas fontanai, jei tai vasara ar Čiuožykla, jei tai žiemą. Yra taip pat Kurt galerija ir kiti nuolatiniai parodos.

Kita pusėje Aldwych netoli Surrey Street ir Strand sankryžos galite pamatyti garsiausią nebenaudojamų metro stotis, Aldwych stotį, ir pažiūrėtų į Londono Romėnų pirtys išvaizdą. Jūs galite vaikščioti į miestą iš čia išilgai Flyto gatvės, bet dauguma žmonių tikriausiai norėsite galvą į Covent Garden, kad nuo autobusų stotelės, pėsčiomis iki Drury Lane ir pasukite į kairę Russell Street pasiekti Piazza.