Londono Oksfordo traukiniu, autobusu ir automobilių

Posted on

Londono Oksfordo traukiniu, autobusu ir automobilių

Kelionė iš Londono į Oksfordas, tik 60 mylių, yra lengva ir ten maršrutų galite imtis įvairovė. Tai įspūdingi miesto gyvena seniausias pasaulyje anglų kalbos universitete. Daugelis kolegijų esame atviri visuomenei ar pasiūlyti turus savo istorinių pastatų. Oksfordo yra vienas iš seniausių pasaulio viešųjų muziejų – į Ashmolean , daug atmosferos baruose kaip velėnos smuklė, viešbutis konvertuojamos Viktorijos kalėjime ir daugiau Hario Poterio jungtys nei galite bangų yra ne lazdelę. Naudoti šiuos išteklius sužinoti, kaip ten nuvykti iš sostinės.

Tai daro didelę dienų kelionę ar trumpą pertrauką.

Kaip patekti į Oksfordo

Traukiniu

Traukiniai išvyksta Oksfordo stoties kas nuo 5 iki 10 minučių nuo Padingtono stoties . Kelionė trunka apie valandą. 2019 m, standartinis pilnas reisas, ne piko bilietai buvo apie £ 25, bet daug pigiau nuskristi kainos yra prieinami, kai perkamos kaip du, į vieną pusę bilietų, gerokai iš anksto.

JK Kelionės Tip Pigiausias traukinių kainos yra tie, paskirta “Avansas”. Kaip toli iš anksto priklauso nuo kelionės, nes dauguma geležinkelių bendrovių pasiūlyti išankstinių bilietų kainas “pirmas atėjai, pirmas gavai”. Išankstiniai bilietai paprastai yra parduodami kaip vienpusio arba “singlas” bilietus. Nesvarbu, ar jūs perkate iš anksto bilietus, visada lyginti “singlą” bilietų kainą nuskristi ar “grįžti” kaina, nes ji dažnai yra pigiau nusipirkti dvi viengulės bilietus vietoj vienas reisas bilietą. Ir, jei yra šiek tiek lankstus apie laiką galima keliauti, nepamirškite patikrinti Pigiausia tarifas skambučių funkciją nacionalinės geležinkelių Pasiteirauti svetainėje.

Autobusu

Oksfordo vaizdeliai yra labai populiarus būdas gauti Oksfordo autobusu. Bendrovė veikia Autobusai 24 valandas per parą. Jie palieka London Victoria autobusų stoties kas dešimt iki 15 minučių, visą dieną ir dažnai planuojama išvykimus visą naktį. Kelionė trunka apie valandą ir 40 minučių. Oksfordo vaizdeliai turi pasiimti užgesimui taškų iš kelių stotelių Londone ir Oksforde. Bilieto kaina kainuoja £ 15 vienaip ar £ 18 už tą pačią dieną apskritojo kelionę. Yra daug kelionių pasiūlymai, taip pat studentui, pensininkui ir vaiko kainomis.

National Express paleisti autobusų keliones į Oksfordo autobusų stoties iš London Victoria Coach Station  beveik visą parą. Autobusai išvyksta kas 15 minučių piko valandomis. Kelionė trunka apie valandą ir 40 minučių. Nuskristi bilietai konkrečiais užsakytas keliones kaina £ 19.00. Atviri grįžimo bilietus, kurie gali būti naudojami iki trijų mėnesių po pirkimo kaina £ 21.50. Bilietus galima užsisakyti internete.

JK Kelionės Patarimas Jis visada verta patikrinti Megabus pamatyti, jei yra kelionė prieinami, kad atitinka savo kelionės grafiką. Super nuolaidą paslauga suteikia autobusu keliones šiuo maršrutu vos už £ 5 į vieną pusę. Bet jūs negalite turėti daug pasirinkimo Apie planavimas kaip su reguliariai teikiamų paslaugų.

Automobiliu

Oksfordas 62 mylių į šiaurės vakarus nuo Londono per M4, M25, M40 ir keliuose. Tai užtrunka apie valandą ir pusę vairuoti ir kaip priemiestinių maršrutu naudojant greitkeliais, tai nėra labai įdomus diską. Jei ten automobiliu, jums bus į Cotswolds, puikus turistinis srityje, viduryje ir per trumpą diską Blenheim rūmai. Turėkite omenyje, kad benzinas, vadinamas benzino Jungtinėje Karalystėje, yra parduodami litrą (šiek tiek daugiau nei kvorta) ir kaina paprastai yra daugiau nei $ 1.50 kvortą.