Londra Ziyaret Best Time

Posted on

 Londra Ziyaret Best Time
Hafif yıl boyunca sıcaklık ve asla vazgeçmez bir sosyal takvim hizmeti sayesinde, Londra’yı ziyaret kötü bir zamana diye bir şey yoktur. Yani, yaz aylarında yurtdışı ve İngiltere şişer etrafında hem ziyaretçi sayısı, okulda dışarı ve kış tatili dönemi. (; Paskalya tatili hariç Nisan Ocak) ve sonbaharda (Kasım Eylül) Yani, tıkanıklığı önlemek için, en iyi zamanlarda Londra geç kış / ilkbaharın omuz mevsimlerde ziyaret etmek.

Londra’da Hava

Londra yağmurlu ve soğuk bir şehir olduğu için bir üne sahiptir, ama bu tam doğru değil. (New York dahil) Birçok ABD şehirler Londra daha doğrusu rainier bulunmaktadır. Londra bulutlu olma eğilimi olsa da, Londra aslında ülkenin kurak şehirdir ve dört mevsim yaşar – Bir günde bazen bütün.

Kışlar nadiren 40 F (4 ° C) altına batırıp kar fırtınalarında garip patlaması nadiren biriken ile nadirdir. (Herhangi bir birikimi nadir durumda, şehrin ve havaalanları durma noktasına.) Gün kışın kısa, 04:00 pm etrafında güneş batarken

Bahar güneşli ve çiçek açan ağaçlar bazen geç Şubat gibi erken ortaya çıkan erken Londra’da geliyor. Ortalama olarak, ilkbahar ve sonbahar Londra’nın en yağışlı ay olma eğilimindedir, ancak diğer mevsimlerde gelen büyük bir fark değil.

Londra’da Yaz 70’li F (20s C) gündüz sıcaklıkları diğer Avrupa başkentlerine kıyasla nispeten rahat; Bununla birlikte, çoğu zaman, bir hafta veya 90 F (32 ° C) ulaşan sıcaklıklarda aşırı ısı ve nem iki vardır. Bazı Londra metro hatları dahil olmak üzere – – Londra Bunaltıcı havalarda olarak birçok yerde konuklar için elverişli değildir klima yok. Ama sıcak hava sürüler halinde Londoners ortaya çıkarır ve yaz (güneş yaklaşık 11 pm kadar set etmez) uzun gündüz saatlerini getiriyor.

Londra’da Tepe Sezon

Yaz Londra’nın yoğun sezon olur ve otellerde turistik ve yüksek oda hızlarında uzun satırları bekleyebilirsiniz. London Eye ve Londra Kulesi gibi başlıca turistik için, önceden online bilet aylar önceden rezervasyon yaptırabilirsiniz.

En müzeler (özel sergiler engelleme) serbest olduğundan, önceden rezervasyon yapmanız gerek yoktur; Ancak kalabalıklar günün erken saatlerinde gidip Londra müzeleri kentin dışında yaşayan İngilizler için popüler bir aile dostu eğlence gibi haftasonu ziyaret atlamak önlemek için.

Nedeniyle Londra’da bulunan oteller, pansiyonlar, ve otel sayısında, işte konaklama gelince seçim hiçbir sıkıntısı, ama önceden kitap hayal kırıklığı önlemek için.

herhangi bir büyük Avrupa kenti gibi, Londra Noel sırasında da meşgul. Toplu taşıma Boxing Day (26 Aralık) üzerinde Noel günü kullanılamaz ve sınırlıdır. Londra’nın en ünlü turistik ve işyerlerinin çoğu Noel günü ve boks gün kapalıdır.

İngiliz okul tatillerinde, şehir de yığılması. Okul tatil (genellikle Eylül’e kadar Temmuz) yaz aylarında meydana; Noel ve Paskalya tatili etrafında; ve “yarım dönem:” nde sonbahar yarım dönem genellikle ekim ayının sonuna ve bahar yarım dönem genellikle orta Şubat ayıdır.

Ocak

Eğer bir kış ceket gerekir rağmen, Ocak-şehrin en soğuk tatil ordularını inceltilmiş olarak Londra’yı ziyaret etmek için harika bir zaman ay-olduğunu.
Olaylar kontrol etmek:

 • 1 Ocak günü, Piccadilly çevresindeki sokaklar barındırmak Londra’nın Yılbaşı Parade . Sen satın alabilirsiniz tribün biletleri önceden festivali ve geçit için.
 • Ocak ayının ilk iki hafta boyunca, Ocak ayı satışlarının en yakalayıncaya kadar alışveriş. Gibi yüksek Oxford Street ve Regents Caddesi gibi sokaklar (ana alışveriş caddelerinden) ve miras mağazalara Hit Harrods , Selfridges ve Fortnum & Mason .
 • 25 Ocak Burns Gecesi, birçok bar ve bazı restoranlarda sunulan İskoç temalı yiyecek ve içecek ile İngiltere genelinde kutlanmaktadır İskoç şair Robert Burns, bir saygı olduğunu. (Genellikle dahil bulunmaktadır Haggis’in.)

Şubat

Bahar yarım dönem ortası ay düşer çünkü orada Ocak kıyasla daha çocuk ve Şubat ayında Londra’da aileleri vardır, ama yine de ziyaret -özellikle için çocuklarla seyahat değilseniz iyi bir ay var.

Olaylar kontrol etmek:

 • Küçük bir geçit ve çeşitli şenliklerle Londra’nın Chinatown Çin Yeni Yılı kutlayın.
 • Sevgililer Günü özel menüler veya festival dekora sahip birçok Londra restoranlarda onurlandırıldı. (Üst Londra restoranlarda iki masalar için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.)

Mart

Londra böyle yeşil bir şehir ve parklar, ağaçlar ve çiçekler ile doldurulur olarak Bahar, gidilecek en iyi zamanlardan biri.

Olaylar kontrol etmek:

 • Aziz Patrick Günü ile Trafalgar Meydanı’nda onurlandırıldı Londra Aziz Patrick Günü Festivali genellikle Aziz Patrick Günü en yakın hafta sonu gerçekleşir, (17 Mart). Hatırı sayılır İrlanda nüfusu ile Londra’nın birçok İrlandalı pub kalabalıklar bekliyoruz.
 • İngiltere’de, Anneler Günü (tarih Hıristiyan takvimine göre de değişiklik gösterir) Mart ayında düşer, bu nedenle bazı restoranlarda anne temalı ikindi çayı ve özel menü gibi şeyler bekliyoruz.

Nisan

bahar biraz yağmurlu olabilir gibi şemsiyeni unutma. Paskalya resmi tatil (İyi Cuma ve Paskalya Pazartesi) bazen Mart başında veya en geç mayıs şeklinde olur. Uzun bir hafta sonu kalabalıklar, kilitler ve kutlamalar getirmeyi bekleyin. Okullar genellikle Paskalya etrafında iki hafta kapalı.

Olaylar kontrol etmek:

Mayıs ayı

Mayıs zirve turizm sezonu başlangıcı, ama hava nedeniyle ziyaret etmek için güzel bir zaman. İki Mayıs resmi tatil (resmi tatil bankalar ve birçok işletme kapalıdır) vardır. Bunlar genellikle ayın ilk ve son Pazartesi günleri gerçekleşecek.

Olaylar kontrol etmek:

 • Özünde İngiliz Chelsea Flower Show çiçek her şeyin beş günlük kutlama ve Chelsea semtte tutulur.

Haziran

sosyal takvim Haziran ayında tüm hızıyla, şehir hıncahınç gündüz ekstra saat zevk hem uluslararası ve İngiliz turist olduğunu.

Olaylar kontrol etmek:

 • Renk yürüyüşü (Kraliçe’nin Doğum Günü Parade) Buckingham Sarayı’na uzanan ve Majesteleri Kraliçe tarafından bir görünüm içerir. Sen fırsat için elbise ve önceden bilet satın gerekir.
 • Londra’da Gurur Oxford Street’e etrafında gerçekleşecek, şehir ve geçit dahil birçok LGBT olaylara karşı tahminen bir milyon ziyaretçi çekmektedir.
 • Wimbledon , dünyaca ünlü tenis turnuvası, bazen Haziran ayı sonunda başlar.

Temmuz

Temmuz Londra’nın en sıcak ay ve en yoğun ve en hareketli biridir.

Olaylar kontrol etmek:

 • Orada yaz aylarında Londra’da oluyor müzik festivallerine ton, ama en ünlü Proms , South Kensington’da Royal Albert Hall’da çağdaş ve klasik müzik konserleri iki haftalık serisi.

Ağustos

Temmuz gibi Ağustos sıcak ve kalabalık. Ayın son pazartesi günü bir banka tatil var.

Olaylar kontrol etmek:

 • Notting Hill Karnavalı Avrupa’nın en büyük sokak partileri biridir. Londra’nın West Hint topluluğunun bir kutlama, olay Yaz banka tatil hafta sonu tutulur.
 • Carnaval del Pueblo  Latin Amerikan kültürünü onurlandırıyor ve Burgess Parkı’nda tutulur.

Eylül

Okul yeniden başlar ve hava soğutucu alır gibi, kalabalıklar onu ziyaret etmek için mükemmel bir zaman yapım Londra’da ince başlar.

Olaylar kontrol etmek:

 • Olayların bir yaratıcı ve çeşitli bir yelpazede ile patlama, Thames Festivali ayın ilk iki hafta sonra gerçekleşir.

Ekim

Ekim biraz daha yağmur getirir, ama biraz daha az insan.

Olaylar kontrol etmek:

Kasım

Kasım da ziyaret etmek için iyi bir zaman, hava serinlemek bile daha çok kalabalık oldukça küçüktür.
Olaylar kontrol etmek:

 • Şenlik Ateşi Gecesinde veya Guy Fawkes günü İngiltere genelinde 5 Kasım’da kutlanan ve Parlamento Evi havaya uçurma Guy Fawkes’ başarısızlığını anısına edilir. şehir boyunca havai fişek gösterileri ve şenlik ateşleri vardır.
 • Masif Lord Mayor Show ayrıntılı bir geçit ve gösteri olduğunu ve gün için Londra çoğunu kapatır. Bu alayı seyretmek serbest, ama biletler tribünden satılıyor.

Aralık

Aralık ayında, Londra pratikte şenlikli tezahürat doludur. şehir (özellikle Oxford Circus civarında) Noel ışıkları ve birçok tatil pazarları ile parıldıyor. Noel Günü ve Noel Ertesi (26 Aralık) hem resmi tatil ve çoğu iş kapatılacaktır. tatil dönemi civarında, sınırlı ulaşım ve Noel günü hiçbir toplu taşıma yoktur.

Olaylar kontrol etmek:

 • Yılbaşı günü, Londra büyük üzerine koyar havai fişek gösterisi Thames Nehri üzerinde. Biletler hep önceden satmak